Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 7 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
sido ......................37 haftalık (erkek) (11 Eylülde geliyor Doruk bey inş..)(sa: 09:00)

meryemmeryem......35 haftalık (erkek)
çiçeklara.................34 haftalık (kız)
funda1980...............33 haftalık (erkek)
bkale......................32 haftalık (kız)
sılaya.....................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya.......27 haftalık (kız)
smmm06................23 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...............24 haftalık (kız)
Dinamiss................15 haftalık
limburg1985.[arzu]............14 haftalık
umutsevgim.[sibel]............13 haftalık
nilüfersahh................12 haftalık
simge.......................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh......................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gulsummm................7 haftalık
_beray_....................5 haftalık
umutluyuz ...............5 haftalık
büşra44...................4 haftalık

Canım sonuna gelmişsin ne güzel.Sana şimdi günler de geçmez.Ben günler yaklaştıkça çok heyecan yapıyordum.İnşallah oğlunu cuma günü kollarına alıcaksın.Epudiral anestezi olacaktın herhalde.Doğumu izleyeceksin ne güzel.Dualarımız seninle.Sen de bizleri unutma.

merhaba kizlar keyifler iyidir insallah

GULAYCIM gecmis olsun canim sen dinlenmene bak ve mutlaka kullan progestani ben daha once tup bebk yaptirmistim onlarin hepsinde vermisti onu bu hamileleigimde hic kullanmadaim ama o zararli degil zaten vucudunda varolan bir hormon sadece biraz daha fazla olsun diye veriliyor bebek rahim duvarina tutunmasini daha ii sagliyormus bildigim kadaraiyla suphe etme canim

DINAMISSCIM gitsin o pihti artik ayy sen simdi cinsiyetini de ogrenirsin bugun ALLAH hayirli haberler duyursun canim benimde normalde yarin ama bugune aldirabilirsem gidicem bende opuyorum canim

Son düzenleme:

sidocum sağlıkla sıhhatle bebeğine kavuşursun inşallah. dualarımız seninle. allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım.... sen de bizi unutma ne olur.... opuyorumnanaktan

umutsevgim hadi çok geçmiş olsun canım. bir daha da hiiiç sorun yaşamazsın inşallah..
sidocum benim ismim de Nuray. artık böyle dua edersin herhalde di mi arkadaşım yerimseniben

aaammmmmmmmiiiiinnnnnnnnn. opuyorumnanaktan

Evet canim haftaya persembeye konusmaya gidicez doktora Allah izin verirse basliyoruz canim

hadi bakalım hayırlısı canım. inşallah hemen tutar :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
esraben senin adet tarihin bugündü sanırım. inşalllaaaah hamilesindir de adet olmazsın. haber bekliyoruz.

ondan sonra da sıra melek te. cuma günü de senin dimi canım. hadi bakalım inşallah.

başka var mı bu yakınlarda bekleyen??

Son düzenleme:
tamam canım ozaman bende kullanırım bu arada salı günü 33 olan bhcg gem dün bakıldı 335.41 olmuş doktor çok iyi dedi
hadi gözün aydın ohhh ohhhkaydirigubbakcemile5

sonuçççççç negatiff cherrycimmmm:kedi: olmadı bu ay hayırlısı bakalım..işte bu bana :mymeka:

canderyacım efet haklısın, aslında kıocişler bize kıyamıyoorr opuyorumnanaktan

gülaycım geçmiş olsun, hemen geçip gider inşallah :Saruboceq:

Dinamisscim güzel haberlerle gelesin inşallah canım benim :Saruboceq:

canım once bende cesaret edemıyodum esım ıgne yaparken kose bucak kacıyodum tansıyonum dusuyodu korkudan sonra kendım yapamak zorunda kaldım daha sakın yapaıyorum baslarda benımkıde cok morarıyodu alısınca sadece ızlerı kalıyo veya yapa yapa alısıyosun heralde yakmayada hala yakıyo rabbım emegımızı karsılıksız bırakmasın canımm......

kızlar dün akşam bi iki damla kanamam oldu agrım felan olmadı doktor progestoren yazdı şuan kanamam yok agrımda yok sizlere sormak istiyorum aranızda progesteron kullanan oldumu bende kullansammı kararsızım

sonuçççççç negatiff cherrycimmmm:kedi: olmadı bu ay hayırlısı bakalım..işte bu bana :mymeka:

hadi yaa ( neyse hayırlısı canım. bir dahaki aya inşallah ikimiz de güzel haberi veririz.

sıra melekte şimdi bakalım inşallah o başarmıştır.. biz tembel çıktık :kedi:

Kızlar dra gıdıp geldım cok sukur hersey yolunda kıpır kıpırdı maasallah ıkılı testın sonuclarıda temız cıkmıs cok sukur daha erken ama oglana benzıyor dedı drmuz opuorum herkesı

SıDO hade hayırlısı :) arka arkaya doğumlarımız olacak hayırlısıylaaaaa
ayyyyyy çok heyecanlıyımmmm inşallah sağ sağlim atlatırız şu doğumlarııı inşallah sağlıklı bebekler dünyaya getiririrzzzzz
hepinizi öpüyorum kızlarrrrrr

nasılsın umutsevgim hamileymisin daha yeni gördüm cnm ya gözün aydın uzun zamandır giremiyordm girdiğimde hepsini okuyamıyorm yazıların kacırmısım Allah tamamına erdirir ins.cnm coük sevindim dikkat et kendine peki ne kadarlık ne kullanıyosn suan bilgi verirsen sevinirm öptüm

kızlar bendede kan pıhtılasması cıktı FVG 1691A LEıDEN heterozigot mutas. ayrıca protein c düsük doktor suan folbiol ve coraspirin kullanmamı söyledi hamile oluncada iğne dozunu artırcakmıs iğne kullanmıstım zatende yine pekte ümitim yok kızlarya Allahtan ümit kesilmezde benimki gibib olan varmı bilgi verirseniz sevinirm

Kızlar dra gıdıp geldım cok sukur hersey yolunda kıpır kıpırdı maasallah ıkılı testın sonuclarıda temız cıkmıs cok sukur daha erken ama oglana benzıyor dedı drmuz opuorum herkesı

hosgeldın canım gozunaydın canım benım dr ıkılı degılde uclu yapacakmıs hadı bakalım hayırlısı olsun canım rabbım kucagımıza alamayıda nasıp etsın boyu kılosu hakkında bısey soylemedımı canım...

vaalla kız senınkıde az kalmıs arka arkaya doguracaksınız ınsallah saglıcakla sımdı nasıl heyacanlısınızdır darısı bızlere ınsalllah....

sagol canım benım darısı senın ve ısteyenlerın basına ınsalllah bayadır yoktun kız kacak13 haftalık olduk sukurler olsun bızım ıcın bır mucıze sana anlatmıstım ya bende bısey cıkmadı dr onlem olarak coraspırın ve ,4 luk ıgnelere basladık sen ne yaptın gııtınmı dr opt

UMUTSEVGıM valla zaman o kadar çabuk geçiyor ki anlatamam... daha dün gibi dr.a ilk gidişim. sonra 12.haftaya gelebilecekmiyim düşüncesi... sonraları 20.haftaları 4 gözle bekleme heyecanı ve şimdiki 30lu haftaların ve doğuma yaklaşma heyecanı anlatılabilir gibi değil...
Bu arada KIZLARRR Sizdede aynı şey oluyor mu acayip gerginim herşeye sinirleniyorum ve sinirimi alacak yer arıyorum bişi olsada ağlasam diye içim sıkılıyoooo inşallah ters bir durum değildirrrrr

canım daha keseyi görmedik allahmı söyletti kalp atışını inşallah cuma günü keseyi görmeye gidecegiz belki süprizolurda kalp atışınıda görürüz hayırlısıyla inşallah allahım herkese görmek istedigini gösterir duymak istedigini duyurur :Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…