Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ıyi akşamlar kızlar nasılsınız
Ya benim 2gündürlü iğne yapılan yerler morarıyor daha doğrusu deri altında kan topluyor
ve eşim iğneyi yaparken acayip ağrıyor hatta dün ilacın tam bitmesini bile bekleyemedim mafoldumben
eşime iğneyi çabuk çıkar dedim
okadarki ağrıdı yani neden acaba
ılk yaptığında hiç acımamıştı.

merhaba kızlar bendede kan pıhtılaşması var size kısaca yaşadıklarımı anlatayım benim tüp bebek tedavisiyle bebeğim oluyor erkek faktörü ilk tedavimde hamile kaldım çok şükür ama biri boş gebelik birininde hiç kalbi atmadığı için kürtaj oldun ikinci denememi dondurulmuşlarla yaptım malesef negatifti ve ben bu arada kendi zorumla bazı testler yaptım çünkü doktorlar 2 veya 3 düşükten sonra böyle testlerin yapıldığını söyledi iyikide yapmışım bende kan pıhtılaşması çıktı ve üçüncü denememde tekrar hamileyim (yarabbim sana binlerce kez şükür)fragmin isminde iğne kullanıyorum birde bebe aspirini geçen hafta bebeğimin kalp atışınıda duydum ama biraz zor oldu beni başta çok korkuttu 4 boyutlu ultrasona gittiğimde sadece sesini duyabildim yarın tekrar kontrol var ve ben çok heyacanlıyım bebeğime bu kadar yaklaşmışken tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ne olur bana dua edin yüce rabbim benim ve diğer tüm annelerin bebeklerini onlara bağışlasın

Canım benim inşallah bu sefer kötü şeyler yaşamayacaksın
Bebeğini sağlıkla kucağına alacaksın dualarım seninle ve diğer hamişlerimizle
Bende iki bebeğimi kaybettim kan pıhtılaşması yüzünden
5haftalık düşük yaptım ve arkasında 10haftalık bebeğimin kalbi durdu
Ama şimdi iğnemi oluyorum ve Allahıma bol bol dua ediyorum
Rabbim herkesin bebeğini korusun kimseye bu acıları yaşatmasın

evet kendim yapıyorum vede çok acıtıyor göbet altından epeyde morardı yarın doktoruma soracağım belki bacağımada yaparım

evet kendim yapıyorum vede çok acıtıyor göbet altından epeyde morardı yarın doktoruma soracağım belki bacağımada yaparım

Bende soracam doktoruma acaba bizmi yapmayı beceremiyoruz anlamadım ki eşim ilk yaptığında hiç acımadı hissetmedim bile ama 3gündürlü çok acıtıyor
Cesaretim olsa ben kendim yapmayı deniycem ama cesaret edemiyorumki

çok çok geçmiş olsun ne kadar zor bir durum olduğunu çok biliyorum,düşüklerden sonramı kan pıhtılaşması olduğunu öğrendin

yanlış yapıyor olabiliriz çünkü bende bazen yaptığımda hiç hissetmiyorum ama bazende dakikalarca ağrısı geçmiyor

çok çok geçmiş olsun ne kadar zor bir durum olduğunu çok biliyorum,düşüklerden sonramı kan pıhtılaşması olduğunu öğrendin

İkinci bebeğim 8haftalıkken öğrendik ama
Burdaki salak doktorlar iğne yazmadı
bende ozaman iğne olmam gerektiğini bilmiyordum
Bende mthfr'de 1298 homozigot çıktı
gittiğim doktorlar bu değerin çok önemsiz olduğunu
pıhtılaşma yapmayacağını sölediler ve bırak iğneyi aspirin bile vermediler
10haftada pıhtılaşma yüzünden bebeğimi kaybettim. mafoldumbensenağlama

gerçekten doktorların ne kadar yanlış karar verdiklerine bende şahit oldum kürtajdan sonra test yapmam gerekiyormu diye soruyorum hayır ancak 2 veya 3 düşükten sonra diyorlar onları dinlemiş olsaydım şimdi tekrar aynı şeyleri yaşamak zorunda kalcaktım

evet ya banada öyle dedi doktorlar
nekadar saçma deilmi bizim bu testleri yapmamız için
illa aynı acıları 2 3 kere yaşamamız ve yıpranmamızmı lazım

merhaba jinepss allah dualarımızı kabul eder umarım en kısa zamanda bizimde yüzümüz güler

]Uzakta cok uzakta güneyde
Yazlari sicak ve asik
Kislari soguk ve sensiz
Bu sehir ve ben üsüyoruz
BIR UGRASAN DIYORUZ
Iklimini getirsen
Bereketini bollugunu
Örtsen üzerimize
Havalansa yine zil calan eteklerin
Gelip otursa gözlerime göz bebeklerin
Öperken icsem agzinin cicek balini
Günahini boynuma seni koynuma alsam
Hem zehrim hem sehrim limon ciceklerim olsan
Ben görmedim böyle alimi calimi
YARABBIM DUY DUYUR SESIMI
Anlamiyor kimsesizligimi
YARABBI YETIS YARABBI
YARABBIM DUY DUYUR SESIMI
Anlamiyor caresizligimi
YARABBI elver YARABBI
Hala kuytuda ücrada
Tekinsiz bir mecrada
DUA ETSEM SENI DILEYEN
Börtüm böcegim bitki örtüm
OLACAK DUAM OLSAN
AMIN DESEM HAMD ETSEM
Topragina kök salsam senle
Nihayet bulsa ömrüm[/QUOTE]

[/QUOTE]

Amin canım inşallah allahım en kısa zamanda sizlerinde yüzünü güldürsün
Bu ay birbirimiz için bol bol dua edelim kızlar

canım benım ınsallah hersey yolunda gıder telas yapma falan dıyıcem ama elde degıl dogana kadar alllah bıze sabırlar versın ınsalllah guzel haberlerle geleceksınnn stres yokk tamamaı bbidenemmmm gülaycım hiç üzülme hayatım, allahın izniyle göreceksin inşallah keseyi, herşeyin hayırlısı rabbimden.
hepinizden allah razı olsun kızlar

canım kocişin senin zarar görmeni istemediği için korunmayı bırakmıyor bence.:umursamaz:
ve haklıda..
bence en azından bir kez adet ol canım taze yumurta gelsin vucut toparlasın...
sayılı gün çabuk geçer....
bende bu ay tekrar deniycem benim 2. adetim 11 eylül de sonra bebek çalışmalarına başlıycaz...umarım bu sefer olur:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar dün akşam bi iki damla kanamam oldu agrım felan olmadı doktor progestoren yazdı şuan kanamam yok agrımda yok sizlere sormak istiyorum aranızda progesteron kullanan oldumu bende kullansammı kararsızım

kızlar dün akşam bi iki damla kanamam oldu agrım felan olmadı doktor progestoren yazdı şuan kanamam yok agrımda yok sizlere sormak istiyorum aranızda progesteron kullanan oldumu bende kullansammı kararsızım

canım kesinlikle progestan kullanmalısın.bebek için çok önemli..
progestanı kaç doz verdi doktorun??
kaç hftalık hamilesin ve
kaç düşüğün olmuştu.ayrıca iğne ne kullanıyorsun??

progestan içince çok başın döner.. ona göre evde yatman gerek içince!!:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…