Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

lidyoşum sen kutsal çalışmalara nezaman başlıycaksın...
bana dr aspirin kullanma süresi birbuçuk ay olsun başlayın dedi eee ben zaten 40 gündür kullanıyorum yumurtlama günüme kadar da daha geçer yani kısmet olursa bu ay başlıycam şekerim alkisalkisalkis
ya bide düşükten sonraki reglim gelmedi hala. dün birazcık leke geldi bugün hala ses yok bekliyoruz teşriflerini kaydirigubbakcemile3

akannehir kız allah iyiliğini versin bir de hemen üste çıkmışşşşşş kaydirigubbakcemile3

valla iyi bakmışsın, iyileştim gııııııııı

sana da günaydınlar tekrarrr opuyorumnanaktan

bacım benim daha üstünden 3-3.5 hafta anca geçti düşüğün, 20 sinden önce adet zor, gecikir dedi biraz lütfücüğüm.

bir de lütfü hocam zaten eylül sonunda ek birkaç tetkik için gel demişti; işte onlara birlikte ekim diyelim bacım, kendisi de ekimde bırakın korunmayı demişti; herhal öyle olur.

kız lidya nereye gittin süslenmeyemi gittin ne yaptın fazla süslenme çıkıp sokağa mübarek gün günaha sokma insanı

bilmem ki aklında ne var lütfücüğümün

benim dosyam en baştan beri onda, belki daha önce istemediği bikaç şeye baktırır bilemiyorum bacım

ama ben bu arada osman özcebeye de başladığım için belki onun yaptırdıklarının aynından ister, mesela PAI 1 yoktu bende, osman hoca baktırdı, ayrıntılı tiroid, kolestrol, şeker, bazı romatizmal hastalık tetkikleri vs vs. ile birlikte.

onlardan biriyse veririm eline hocaaaam baak burda diye, ama değilse bakıp görücez artıkın canceğizim ne gerekiyorsa halledicez.

yok daha süslenmedim, ama yavaş yavaş hazırlanıyım gııııııııııı

anam bu arada ben pazara gidicem, nes süslenmesi ayol allah iyiliğini versin e mi kaydirigubbakcemile3

ayyy sana sırnaşık şey dimişim gibin olduuuu
halbuki şu hani var ya bi surat işareti çıkmalıydı olmadıııııııııı :sm_confused:
hehehehe boşver isabet olmuş sırnaşıkımdır sırnaşık şey lidya he eferin sana daha iyileşmeden yaptığın işlere bak..bırak bakim istrahat et kızarım he klava:kötükedihüso

günaydın pıhtıdaşlarım canlarım ,amma erkencisiniz daha benim afyonum patlamadıdelikafadulden

esracım bacım günaydın, he valla bi yandan da otur evinde kızım ne derdin var pazar kaçmıyor diyorum am bi yandanda hallet işerini lidyaaaaaaaa halleet diyen ulvi bir ses var içimde CADIARZU

hem tek amacım biran evvel halledip yanınıza rahat rahat gelmek, yani herşey sizin içiiiiinn opuyorumnanaktan

günaydın esra valla ben bugün tavukgillerden hallice oldum bu akşam 11 30 da yattım oyüzden erkenciyim. oruçta tutmadım bugün o yüzden gece uykunun arasına reklam almadık yani sahursuz bir gece olduğu için.. ay bide gelmişim kedi gibi eşimin sofrasının kenarına kıvrılmışım kaydirigubbakcemile3
ne yaptın kız geldimi kırmızı misafirlerin... test yaptınmı yada sonuç neeeeeeeeeee

iyi tamm hadi ama çok yorma kendini laelaelaelaelae bende alkisalkisalkissosyete pazarı kuruluyo ya ümitköyde ona gidesim var..gel de buluşak

tüüüü sana kocanın mamasını hazırlayıp yedirmedin mi lülülülülülü
misafirimi bekliyom :jeyyar:inş gelmez alkisalkisalkis test mest yapmadım bugün çıkar alırım yarında yaparım bakalım nolcak inş çift çizgiyi yakalarım,yakalayamazsam işte bu bana :mymeka: :))))

kızlar yukarda acıçehrenin reklamı varya orda kilo oranını ölçtümde yahu benim 10 kilo fazlam varmış onların demesine göre :dilcikar: hiçte bile benim sadece 6 kilo fazlam var

haydi esra haydi esra haydi sıra sende sıra sende şimdi. gelmesinler yahu ya bikere utanma olsa o kırmızılarda bu kadar istenmediği yere gitmezler zaten klava:

bencede hiçte bile bakma sen onlara cıssss yanlış onlar hıhhh zemuszemus bikerem haplar şişirio bisi alalalalafisfisfis

bencede hiçte bile bakma sen onlara cıssss yanlış onlar hıhhh zemuszemus bikerem haplar şişirio bisi alalalalafisfisfis

yaniiiiiiiiiii.. hep haplar canım haplar... lmaz:
ay geçen arkadaşın eczanesine gitmiştim kilomu boyumu bi ölç dedim. kaydirigubbakcemile3 ay ben boyumu 164 sanıyordum 162.5 çıkardı ay çok üzüldüm :roflol: birbuçuk santim çekmişim çok yıkanmaktan herhalde... kilomda 65.5 çıktı. :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

canım öncelikle şu tepeden indirme ile boy ölçme aletleri en az 2-3 cm az çıkarıo...onu bil...
ve boyuna göre kilon fazla derhal zayıflaman gerek...
ne yiyyosun bakemmm he...cokacimcoook kızıcam bak size hımmm.
ben bir beden eğitimi öğretmeni olarak hepinizi rejime sokuom bu günden soora.himmm ona göre:hooray:

hamile olunca daha da kilo alcaksınız...hadi bakalım kızlar rejime girioz hep beraber

insallah gorursun canim istedigin bekledigin seyi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…