Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım öncelikle geçmiş olsun, allahım bir daha yaşatmasın.

Benim doktorum hamileliğin 3 ay öncesinden folic plusa (günde 2 adet) ve bebe aspirinine (günde bir adet) başlatmıştı.
Hamile kalmadan kullanımının şart olduğunu söylemişti.

İnşallah bir dahaki hamileliğin sağlıkla geçer canım :)

Ayy kızlar bir alemsiniz yaaa , valla beni güldürüyosunuzya , Allah ne muradınız varsa versin...

Aaaaa aynıymış...Senin bu ay olma ihtimali varmıydı canım , beklemede değildin dimi...

yok canım benim bu ay olmaz.korunduk ama milyonda bir ihtimal bilemiyorum!!ama zor o dönem pek yılışmadık birbirimize.

kafamçokkarıştı canım geçmiş olsun ben sana bakarım ahada nane limonu koyuyorum ocağın üstüne. sen pikeyi iyi ört üstüne. çorbada kaynattım zaten.. şimdi bi benikalde verecem sana ama aç karnına olmaz önce şu çorbayı iç hadi bidenem cokacimcoook hadi aferin bakırım ben sana şımartırımda sen hiç meraketme :1hug:

aslghh canım gözün aydın.. inş uğurlu gelir liste sana da.. listemize yazdığımız bütün anne adaylarımnıza listemiz uğurlu gelir inş. hiç kimsenin ismini silmeyeylim..
kahvelokumcum benide yaz yahu şu listenin bir kenarına nolur sanki :1hug: sesiz sedasız dururum orda kimseye karışmam ortamın huzurunu bozmam duruveririm öyle vereliniortak
doktor sana neden uzun korunma süresi verdi. ben düşük yaşadığım halde ve aspirine ve folicasite bir aydır başladığım halde yarım ay daha bekleyip başlayabileceğimizi söyledi. yani düşüğün üstüne birbuçuk ay.. CADIARZU

canlarım, not olarak ekleyeyim, MTHFR bozukluğu demek zaten vücudun besinlerdeki folik asidi abzorbe edememesi demek, biz bu yüzden foliği diğerlerinden fazla alıyoruz.

CADIARZU

naniknanik

geçmiş olsun canımcım şifayı fena kapmışın görmeye gelemiyoz ama bunlar senin içina.s.

kahve lokum emegıne saglık canım dılerım o lısteden kımse sılınmez artarak yolumuza devem ederizzz...

ŞENNN canım sana sorum olacak benım yıne tsh hormonum yuksek cıkmıs moralım bozuldu allah korusun bebege bısey olacak dıye dr 25 gr hap kullanıyodum bı ara dusmus sımdı yıne yukselmıs sen hamıleyken hap kullanıyomuydun yarın dr gıdecem bakalım ne dıycekk

dr. aradı pruluton iğne verdi kızlar,ben eve gidiyorum.bir kaç gün giremem dinlenicem.kendinize iyi bakın

simgecim bu iğneyi ravza kullanıyo. benim gebeliğimde banada önermişti ama dr vermedi.sonrada bebiş düştü içimde kaldı bu iğne bi dahakine ısrarla istiycem.ravza gebeliğin ilk haftalarından itibaren haftada 1 kez hep vurundu. ve hala devam ediyoo

gecmis olsun lidyacim fikkat et kendine sicak tut azicik ayaklarini falan opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
geleveram canım benim, şımardımki ne şımardım kaydirigubbakcemile5
peki çay da demler misiiiiin TV izlerken pikemin altında sıcak sıcak içeyim

esraben taaattlımm, çiçekleri vazoya koydum bile! çok sağol canım pıhtıdaşım sırnaşık şey

canım dr şimdi folbiol,megadin,coraspin verdi ve hamile kalır kalmaz iğne başlıycaz dedi.
en önemlisi hamile kaldığını çok çabuk anlamak ve o gün iğneye başlamak dedi. bu şekilde bebeğine kavuşma şansın % 70 dedi...ogtt ve progestoron yarın sabah bakılacak .
bir de lh tekrar istedi çünkü lh fsh den yüksek çıkmıştı benim... öfff kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

ayyy sana sırnaşık şey dimişim gibin olduuuu
halbuki şu hani var ya bi surat işareti çıkmalıydı olmadıııııııııı :sm_confused:

krizantemcim 4 haftalıkta keseyi görmüştük ama çok demişti 4+3 te tekrar çagırdı ve kaç saat bekledik biliyor musun sabah 8,30 dan 13.15 e kadar tıpa çagırdı bide özele çagırmadı acil ameliyatı çıkmış işte 4+3 te normale dönmüştü kese sonra 1 ay sonrasına çagırdı ayın 15 i oluyordu ama ben dayanamadım naciye hanıma gittim hafta sonu 7+4 te kalp atışlarını gördük...yani en son 5.5 saat doktor beyi bekledik...ama işte başkasına güvenemiyorum... hafta sonu naciye hanıma gittik içerde kanama var düşük riskin var dedi proluton verdi ali beye sormadan kullanamadım en sonunda muayenehanesine gittik ordaymış beklemeden girdik sorduk progesteran kullanıyorsun bunu da yaptırırsan bebeğin kalp atışlarını durdurabilir dedi ve yaptırmadık..ali bey kongreleri hiç kaçırmıyor yeni bilgileri takip eiyor o yüzdende güveniyorum...öptm canım

kimse yok bu akşam yahuu hayırdır kızlar...
bende film izliem barimmmmopuyorumnanaktan

günaydın ladieeesss and centılmınıııııııııı delikafadulden

nerdesiniz tembel kızlaaaaaaaarrrrrrrr

ben kalktım evi topladım, çamaşırları yerleştirdim, kahvaltı yaptım, nerde bu gacılar naniknanik

daha pazara gitcem, kuru temizlemeye gitcem, yemek yapıcam, bulaşık makinesini yerleştircem klava: hani bana bakacaktınız hastayım dieee gelin de yardım edin yaşık minnik olan pıhtılar bakiiimmm klava:

günaydın ladieeesss and centılmınıııııııııı delikafadulden

nerdesiniz tembel kızlaaaaaaaarrrrrrrr

günaydın yawww ben birara baktım kimse yok öyle bir dolaştım geldim baktımki hasta hatun kalkmışta mesaj yazmış...
heyo bak iyi bakmışım sana hemen ayaklanmışsın kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…