Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

umut sevgim hayirli haberle gel insallah bitanem

ayy ben okuana kadar gidip gelmisin canim cok sukur bebisin iimis gecmis olsun iltihap varmis kocan tek degil canim benimkide hic acikca soylemedi ama benimkide oyle dusunuyodur eminim
bencede isimlerimizi soyleyelim ne varki biz bizeyiz burada ben arzu canmlarimvereliniortak

canım çok geçmiş olsun bende çok çektim iltihaptan mantardan ilaçlarını kesinlikle kullan tereddüt etme yoksa kurtulamaıyorsun ben çok düşünmüştüm acaba bişey olurmu diye ama sonunda burdaki arkadaşlarında desteğiyle kullandım ve kurtuldum sende kullan tsh ye gelince biliyorsunki bende troit hastasıyım her ay bende kontrol ettiriyorum ama benim hiç değerlerimde değişiklik olmamıştı hap kullanıyormusun haplarını ihmal etme sabahları özellikle aç karnına iç bebişinin cinsiyetini öğrenmedinmi ben öğrenmişsindir diyordum ama neyse eli ayağı düz olsun hayırlı evlat olsunda gerisi boş yüce rabbim hepimizin yüzünü güldürsün bebişini ve seni allahım korusun

SıDO canım ne güzel oğluşuna kavuşmama günler kaldı işallah sağ salim kavuşursun dualarımız seninle ama sende bizi unutma sende bizim için dua et darısı bize işallah rabbim isteyen herkese versin hepimizin evleri neşeyle dolsun

sagol canım benım valla ısrarala sordum ıltıhap ılacını kullnırsam bısey olurmu dıye o da olmaz butun hamıllere yazıyoz dedıı canım sorma ya etrox kullanıyodum 25 mg dr cok yuksek degıl ama onlem olarak verıyorum dedı bende hıc aksatmadım hacettepedekı degerler 8,00 cıktı baska hast. normal cıktı ıste pazartesı randevu alıp tekrar bı gıdcem cınsıyetıne gelınce gostermedı kızzzz valla dr cok ınceledı ama bı tahmın yapmıyım dedı aman senın dedıgın gıbı saglıklı olsunlarda onemlı degıl cınsıyetı kıb opt canımmm

isimlerimizi yazdım kızlar isme dua edelım dıye sıdonun dedıgı gıbı rumuzu akılda tutamıyozzz:)

umut_sevgim benimde gerçek adım feride benim ismimide ekle listeye birbirimizin adına dua edelim dediğin gibi öptüm

slm lidya canım nasılsın pek tenha buralar bizim kızların hepsi iftarda galiba sen neler yapıyorsun öptüm canım

ravzacım selam güzelim. napiyim canım vakit geçiriyordum burda kimsecikler yok hakikaten hayatım.

ben de seni ve tatlı bebişi öperim, allaha emanet olun :Saruboceq:

haklısınnnnnn amaaaaaaa :kedi: cokacimcoook

canım sana çok dua edecez tabiki allah yardımcın olsun sağsalim bebişine kavuş o gün ettiğin dualarınla da inşallah en az beş altı kişiyi peşinden sürüklersin kaydirigubbakcemile3... ne kadar güzel bir gün olacak 11 eylül günü inşallah.....
GELEVERACIM lütfü bey bende bıraz kansızlık oldugunu soledı vucudumun toparlnamsı ıcı heralde aralıgın sonuna kadar korun dedı ama ben okadar beklemem kasımda baslarım calısmalara.
anladım canım............ başlayalım çalışmalara gelsin bebişler delikafadulden
benim adım da gökçe :icecream:

gökçemiiiiiiiiiii :uhm:

günaydınlar pıhtıdaşlarım benim!

geleveram bacım niye şaştın o kadar be yavruumm kaydirigubbakcemile3
hem orcinal hem göbek adlı olama mı gıııı insan kaydirigubbakcemile5

Hrkese gunaydınlar tatlı hanımlar
lıdyacım gecmıs olsun canım bende de dun vardı o ıllet bıde benım mıgrenım var cok cekıorum bu yuzden coook hapda ıcemıorum sımdı benım cok kuvvvetlı bı hapım vardı normal dozdakıler kesmıyo bosuna ıcmeyeyım dıyorum neyse canım opuyorum

limburgcum canım merhaba. mide bulantısı da yapıyor bu illet ağrı.
bende de bir hap var ama midem biraz hassas pek sağlam değil herhalde benim, bu sefer midemi hasta ediyor :gitme:

neyse sinüslerime tuzlu su yaptım, belki etkisi olur kaydirigubbakcemile5

kahvelokum kullanıcısından alıntı
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 4 Eylül)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............4 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............3 haftalık (maaşallah)
güneş5............selin ...........3 haftalık (maşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 haftalık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
sido ......................37 haftalık (erkek)
eserizmir................37 haftalık (erkek) (10 Eylül'de geliyor Taha bey inş)
meryemmeryem......35 haftalık (erkek)
çiçeklara.................34 haftalık (kız)
funda1980...............33 haftalık (erkek)
bkale......................32 haftalık (kız)
sılaya.....................31 haftalık (erkek)
papatyasüreyya.......27 haftalık (kız)
smmm06................23 haftalık (erkek)
ravza1818(feride)...............24 haftalık (kız)
Dinamiss................15 haftalık
limburg1985.[arzu]............14 haftalık
umutsevgim.[sibel]............13 haftalık
nilüfersahh................12 haftalık
simge.......................8 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh......................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
gulsummm................7 haftalık
_beray_....................5 haftalık
umutluyuz ...............5 haftalık
büşra44...................4 haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…