Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

baharcım ben progestan kullanıyorum o yüzden ikisinin birlikte kullanımı progestan hormonunun fazlalığı nedeniyle sanırım böyle bi acıklama yaptı...folbiol için de bi eczacıdan duydum kendi dr.uma sormadım daha kontrolde sorıcam inş...sen nasılsın toparladın mı kendini..öptümmm canım

krizantem naber canım görünmüyosun :) lütfü beye gidicenmi bu aralarda ben 1 ay sonra ordayımmmm

ıyıyım canım napıyım ıste ramazandı oructu derken vakıt gecıyor bızım burda ıftar davetlerı cok oluyor gezıp duruyorum.sen nasılsın?
lütfü bey bana bır daha gelmem gerektıgını soylemedı sadece hamıle kaldıgımda:CüvCüv: ıstersem ona gelebılecegımı soyledı butun testlerım falan hepsı cıkmsıtı benım zaten ekstra test ıstemedı o yuzden sımdı hamılelıgı beklıyorum.şakkıdı
gecen sormusutm ya adetım gecıktı dıye ıcıme suphe dustu acaba hamıle falan kalmıs olabılrımıyım dıye test aldım ama yapmama gerek kalmadı rgl oldum anladımkı daha hazır degılım o heyecan bıle yettı bana dedım demekkı daha beklemem gerekıyor.ama yınede vakıt cabuk gecsınde tekrar hamıle kalayım cok ıstıyorum(beraber ınsallah)

inş. canım sizlerin yazdıklarını okuyunca moralim yükseliyor. bizde 24 haftalık olduğumuz günleri görürüz inş.lütfi bey le internette görüştüm iğneyi bırakmamı söyledi şimdi çocuk aspirini kullanıyorum artık bayram sonu gideceğiz muayeneye. sağlıcakla kal bebişinle hep iyi haberlerinizi alalım inş.

ben ıyıym canım yok gıtmedım daha kontrole hamıle kaldıgımda gıderım heralde yoruldum alı beye gıtmekten beklemekten bıraz zaman gecsın sonra gıtcem. evet yemesıne ıcmesıne dıkkat edemeyen ben folbıol bana lazımmm folıcplus yeterlı gelmeyebılır kısıye gore degısırı benceede.sor bakalım ne dıyecek alı bey.senın sımdı tam olarak kac haftalık oldu? en erken ne zman gordunuz keseyı?

Simgecim allaha emanet ol, inşallah hiçbirşey olmayacak :Saruboceq:

baharım ne güzel söyledin, b. ölüme çare yok unuda sabrı allahtan.gülelim, gönlümüzü kendimizi canımız kocişlerimizi hoş tutalım...onlar bir de bizim gibi dışarıya vuramıyor garipler :1shok: donup kalıyorlar biz yine delilik melilik kıvırıyoruz be bacılar hihoyyyt

hayat kendi bildiğini okur, ama her ama herrşeyin bir sebebi var, biz bilemesek de ilahi kudret ve adalet bilir. o yüzden biz hayatı sevip övüp onu alkışladıkça o da bizi alkışlar alkisalkisalkis biz ona küsersek o da bizi unutur ve küser. kurban olduğum hepimizi görsün, yüz çevirmesin. şu hayılrı günlerde bütün gönüllerin muradı olsun tez zaanda inşalllah. zaten iyi ya da kötü diye adlandırmak kula mahsus. olan ve yaşanan herşey gönlümüzün muradı aslında. biz iyi görürsek murat da güzel ve büyükl olur bize zaten.

bu arada üşütmüşüm ben galiba senağlama ayaklarım buz, içim üşüyor, kırım kırım kırılıyor.

mide nanemolaa, gözler yanıyorr senağlama

anneciimle de aynı şehirde değiliz ki bana baksın, yaw hasta olunca da daha bi özleniyo şu anneler ki ben 30 yaşındayım yuh ama yani ama bu işler böyle demek ki. allahım bize de yaşatsın evlat sevgisini inşallah :Saruboceq: evimiz bebek sesleri ile dolsun, tüm bebişler ve hamişler de allaha emanet olsun.

şu diş işinden kaçış yok galiba, çok korkarım ama ben de bi ara gidip yıkama yağlama ne gerekiyorsa yaptırıcam tez zamanda naniknanik

kahvelokum merhaba, hayırlayamamıştım, yeni evin sana şans huzur mutluluk getirsin inşallah.
öperim opuyorumnanaktan

lidya geçmiş olsun canım.. ne kadar büyüsek de çocuğuz işte.. eşin bakar artık sana...
önceki mesajında ne güzel yazmış.. yüreğine sağlık.. katılıyorum sana.. öptüm sevgiyle...

BAHARÇELıK; gülüm aynen senin hesap bende düşük yaptıktan sonraki gün eşimde evden gidince anıra anıra ağlıyorum gözlerim artık ağlamaktan şişip görmez hale geliyo ondan sonraki gün hiç birşey olmamış gibi makyajımı yapıp gezmeye gidiyorum kesin dölürdümmm:)))))))) hatta görümcemin nişan alışverişine bile yetiştim. kızcağız gelme yenge sen daha yeni düşük yaptın demişti beni makyajlı şıkır şıkır görünce o bile şaşırdı annesine yengem aynı duruyo bişey yok demiş:))))

canlarım, not olarak ekleyeyim, MTHFR bozukluğu demek zaten vücudun besinlerdeki folik asidi abzorbe edememesi demek, biz bu yüzden foliği diğerlerinden fazla alıyoruz.

bende öyleyim canım iftar iftar geziyorum iyi geldi bu ramazan bize kaydirigubbakcemile2lütfü hocanın muayenesinden aradılar geçen gün kromozon hariç tahlillerim çıkmış temizdedi hemşiresi ve kasıma kadar korun bu arada folik asit ve aspirin kullan hamilekalınca ara iğne başlıycaz dedi ben dedim zaten ben size gelicem 5 hafta sonra kontrolüm var dedim öyle işte beni bekle kızım kasıma kadarklava::ecrin_bebek:

bende öyleyim canım iftar iftar geziyorum iyi geldi bu ramazan bize kaydirigubbakcemile2lütfü hocanın muayenesinden aradılar geçen gün kromozon hariç tahlillerim çıkmış temizdedi hemşiresi ve kasıma kadar korun bu arada folik asit ve aspirin kullan hamilekalınca ara iğne başlıycaz dedi ben dedim zaten ben size gelicem 5 hafta sonra kontrolüm var dedim öyle işte beni bekle kızım kasıma kadar daha yaşın kaç başın kaçklava::ecrin_bebek:

ay iki defa yazmışım kızlar kusura bakmayın ama bu internet çok yavaş çalışıyo son haftadır ve kimseye laf yetiştiremiyorum kuduruyorum burda bu yavaşlıktan dolayııııııııııııııı((((((((

ayy beklerım tabı sekerım soz verdıklmaz: bakk aynı anda baslıycaz calısmalara ınsallah kasımda dusuncelerımız degısmezde oyle dusunuyorum bende lütfü bey banada aralıgın sonuna kadar dedı ama ben okadar dayanamam heraldedelikafadulden

niye sana aralığın sonuna kadar dediki gülüm bana neden erken dediiiiiiiiiiii:))) bak şimdi bu olmadı:)))) sen benden önce gitmedinmi doktora tahlillerinde yapılmıştı zaten. eee neden sen aralıkta ben kasımmmm:))))) sen kasımda bana yetiş kızım:))) beraber düşük yaptık beraber hamile kalalım ben alıştım herşeyi senle birlikte yapmaya:)))

hatırlıyomusun tam burda yazışırken önce ben tuvalete gittim ve kahverengi akıntım gelmiş diye yazmıştım buraya sonra sen bende tuvaletten geliyorum benimde kahverengi akıntım var demiştin çok büyük bir tesadüftü o(( acı ama yinede paylaşmak hafifletmişti biraz o acıyı(

ayyyy gozlerım doldu bı an aklıma geldı o gun.off offfff.aynı anda yasadık acıyı. bende alısıtm senle valla senı takıp edıyorum sureklı ınsallah beraber gelecek sefere mutlu sona ulascaz.bunun ıcın hamıle kaldıgımzda bırbırmızı sureklı motıve etcez moral cok onemlı basarcaz yapcaz dıycez ben kararlıyım ınsasllah bu sefer olcak.
lütfü bey bende bıraz kansızlık oldugunu soledı ee kolaymı 1.5 senelık evlıyım ve bu 1.5 sene ıcınde 3 dusuk yaptım bıraz kanszılk olmus bende kan hapı verdı heralde vucudumun toparlanması ıcın aralık sonu dedı ama ben toparlanırım ınsallah kasıma YETıŞCEMMMMMMM.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…