Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canlarım gunaydın..baharcıgım ıyı olmana o kadar sevınıyorumkı...ne guzel bu yaptıgın, guclu ve umutlu olman..en dogrusu...cogu ınsanın yapamadıgı...ınan kı bunlar sana bı gun gulucukler olarak gerı donucek.ınanıyorum ve dua edıyorum canım...:Saruboceq:

KIZLAR.... sızınle tanısalı neredeyse 1 yıla yakın bı zaman oldu...korku kaygı saskınlık ve bunalım halındeyken sızı buldum.cok gunler can simidim oldunu.z.sızden cok sey ogrendım, cok sey kazandım.nıhayet Allahın ıznıyle oğlum DORUK bize geliyor...tarihimiz 11 eylül cuma sabah saat 09:00...sizi yine yanımda dualarınızı yine içimde hissetmek istiyorum..bizi yalnız bırakmayın nolur...benim tanımadıgım ama cok sevdiğim canım arkadaslarım....:teytey:

slm kızlar nasılsınızzz valla ben hıc ıyı degılım dun gece bobrekmıdır nedır oraya bı agrı gırdı nefesım kesıldı ne oldu bende bılmıyom hemen aklıma bebek geldı bıseymı oldu acaba dıye agrı kesıcıde alamadım sabaha kadar kıvrandım bugun kontrolumuz var ıcım pır pır ınsallha guzel haberlerle gelırım rabbım bızı evlatlarımızla sınamasın ısteyen herkese cıfter cıfter nasıp etsın kızlar neolur dua edın olurmuuu

KIZLAR.... sızınle tanısalı neredeyse 1 yıla yakın bı zaman oldu...korku kaygı saskınlık ve bunalım halındeyken sızı buldum.cok gunler can simidim oldunu.z.sızden cok sey ogrendım, cok sey kazandım.nıhayet Allahın ıznıyle oğlum DORUK bize geliyor...tarihimiz 11 eylül cuma sabah saat 09:00...sizi yine yanımda dualarınızı yine içimde hissetmek istiyorum..bizi yalnız bırakmayın nolur...benim tanımadıgım ama cok sevdiğim canım arkadaslarım....:teytey:

canım benım ne kadar tuhaf degılmı bırbırımız tanımıyoruz etmıyoruz ama yuregımızı dualarımız paylasıyoruz ne mutlu sana az kalmıs kızzzz endıselerın mujde verısın daha dun gıbı rabbım saglıcakla kucagına alamayı nasıp etsın canım sende bıze dua et olurmuuu

kıyamam ben sana yaaaa :asigim: umut-sevgimin de dediği gibi daha dün gibi endişelerini/sevincini paylastığımız günler :1hug: cok şükür rabbime vuslata az kalmıs :teytey: allahım yardımcınız olsun..sağsalim kavusun ana-oğul..ve nolur sende dua et..rabbim isteyen herkee aa herkese versin de....dualarımız seninle sido cum :Saruboceq:

canlarım...amelıyatta hep dua edıcem sıze...bebek ısteyenlerı bekleyenlerı sayıcam bır bır..gercı nıcklerı ezberlemek ve soylemek bıraz komık oluyo ama kaydirigubbakcemile3 bebeısı olanlar ıcınde allah saglıkla bagıslasın dıye dua edıcem hepınıe...söz....hem sızlere dua etmek hem bebısımı beklemek guzel olucak emınım...

canım benim :teytey: sidocum senin yaşadıklarınla benim yaşadıklarım birbirine okadar benziyorki senin her yazında kendimden birşeyler buluyordum bebeği geç görmemiz bebeğin sata göre geriden takip etmesi şeker çıkması vs.... o kadar benziyorduki şimdi allaha şükür kucağına alacaksın küçük oğlunu allah hayırlısıyla sağlıklı kucağına almayı nasip etsin sana acısız ağrısız kolay doğumlar nasip etsin ... yüreğinizdeki sevinç ve mutluluk hiç eksik olmasın sidocum ... bebeğin ve sen allaha emanet olun güzel haberlerini bekliyorum .... oğluşun sana bayram şekeri olacak ne mutlu sana :icecream::icecream::sm_cool:

slm kızlar nasılsınızzz valla ben hıc ıyı degılım dun gece bobrekmıdır nedır oraya bı agrı gırdı nefesım kesıldı ne oldu bende bılmıyom hemen aklıma bebek geldı bıseymı oldu acaba dıye agrı kesıcıde alamadım sabaha kadar kıvrandım bugun kontrolumuz var ıcım pır pır ınsallha guzel haberlerle gelırım rabbım bızı evlatlarımızla sınamasın ısteyen herkese cıfter cıfter nasıp etsın kızlar neolur dua edın olurmuuu

canım benim geçmiş olsun içindeki huzursuzluğu anlayabiliyorum .... inşallah önemli birşey değildir sadece ufak bir böbrek sancısıdır inşallah... lütfen stres yapma inşallah bir şey olmayacak bebeğine günü geldiği zaman sana güzel güzel gülücükler verecek annesi ... dualarımız seninle güzel haberlerle dön emi .:1hug:

doktor sana neden uzun korunma süresi verdi. ben düşük yaşadığım halde ve aspirine ve folicasite bir aydır başladığım halde yarım ay daha bekleyip başlayabileceğimizi söyledi. yani düşüğün üstüne birbuçuk ay.. CADIARZU

GELEVERACIM lütfü bey bende bıraz kansızlık oldugunu soledı vucudumun toparlnamsı ıcı heralde aralıgın sonuna kadar korun dedı ama ben okadar beklemem kasımda baslarım calısmalara.

canım öncelikle şu tepeden indirme ile boy ölçme aletleri en az 2-3 cm az çıkarıo...onu bil...
ve boyuna göre kilon fazla derhal zayıflaman gerek...
ne yiyyosun bakemmm he...cokacimcoook kızıcam bak size hımmm.
ben bir beden eğitimi öğretmeni olarak hepinizi rejime sokuom bu günden soora.himmm ona göre:hooray:

eyvaahhhh ben yandim desene kaydirigubbakcemile3

canlarım...amelıyatta hep dua edıcem sıze...bebek ısteyenlerı bekleyenlerı sayıcam bır bır..gercı nıcklerı ezberlemek ve soylemek bıraz komık oluyo ama kaydirigubbakcemile3 bebeısı olanlar ıcınde allah saglıkla bagıslasın dıye dua edıcem hepınıe...söz....hem sızlere dua etmek hem bebısımı beklemek guzel olucak emınım...

Sidocum canim benim Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder Insallah.
Agrisiz sizisiz bebisine kavusursun Insallah canim. :1hug:

SıDOCUM , bizim de dualarımız seninle olacak merak etme , Allahımın yardımı seninle ve bebeğinle olsun..Sağlıcakla kucağına al oğlunu inşallah. Darısı da hepimizin başına inşallah.

Sırada kim vardı şimdi arkadaşlar ? Bkale , sonra da Fundacık diye hatırlıyorum ama..Ayy Allahım ardaarda herkese nasip olsun inşallah bu mutlululuk. Aminnn.

bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.ne mutlu sana.
opuyorumnanaktan

kızlar korkmayın yine hamiş kalırsınız.benim 2 ablamda düşük yaptılar ama maşallah peşinden hemen hamile kaldılar.bayılıyorum yeğenlerimi sevmeye.bende çok istiyorum ama allah bana daha nasip etmedi uğraşıyorum.

sidocum allah yardımcın olsun, kolaylıkla doğur evladını, dualarımdasın :Saruboceq:

umut sevgim, güzl haberlerle geleceksin inşallah canım benim :Saruboceq:

esracımmm cidden mi gııııııııııı, ben de yeni geldim ümitköy pazarından, ama şu sebze meyve hali var ya arcadiumun arkası he ordan, orda oturuyorum ben. ay yoksa komşu muyuz bacııımm Şeniz

he valla ben 1.60 ım, ama eczanede hiç boy ölçürtmem, sırf bu yüzden delikafadulden
eşim de sırf inadıma gel hadi şu eczanede bi boyunu ölçtürelim der :1shok:

canım benim geçmiş olsun içindeki huzursuzluğu anlayabiliyorum .... inşallah önemli birşey değildir sadece ufak bir böbrek sancısıdır inşallah... lütfen stres yapma inşallah bir şey olmayacak bebeğine günü geldiği zaman sana güzel güzel gülücükler verecek annesi ... dualarımız seninle güzel haberlerle dön emi .:1hug:

sidocum allah yardımcın olsun, kolaylıkla doğur evladını, dualarımdasın :Saruboc

umut sevgim, güzl haberlerle geleceksin inşallah canım benim :Saruboceq:

esracımmm cidden mi gııııııııııı, ben de yeni geldim ümitköy pazarından, ama şu sebze meyve hali var ya arcadiumun arkası he ordan, orda oturuyorum ben. ay yoksa komşu muyuz bacııımm Şeniz

umut sevgim merhaba bitanem, geldin mi doktordan?
bebiş sana el salladı mıııı :emir_bebek:

geldim cok sukur canmm valla masaya her yatısımda bıldıgım butun duaları okuyorum gozlerımı kapatıyorum sukur bebeıs ıyı bendee ıdrara yollaı ıltıhapı cıktı dr ılac verdi bıde tsh yuksek onun ıcınde ayrı bı dr gıdıcem esım dr bu esım benı cıldırtacak cok evham yapıyo bunun ıcınde bı ılac yokmu dıye soruyo:) rabbım sana sukurler olsun ısteyen herkese nasıp etsın.....

SİDOOO benım ısmım sıbelll hatta ben demıstımkı lıstenın karsısına ısımlerımız yazalım dualarıda oyle edelım dıye kımseden cıt cıkmadııı bebıse ve kıb canımmmm

şükürler olsun, allah sonuna kadar yardımcın olsun canım benim

kaydirigubbakcemile3 bu eşler zaten panik, seninki bir de doktor eyvah ki ne eyvah kaydirigubbakcemile3

ayy canimmmm ne guzel cok sevindim gunun belli olmus ne guzel ALLAH hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin insallah canim nolur bizler icinde dua et bizde o gunleri gorelim insallah

X