Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende kaçıcam kızlarrr, hepinize iyi uykular...
kızçenin mamasını yapcam yedirip yatcam (uyurken yiyo sonra gece rahat oluyo:)) benim için)
celenim açtım tek tek ama bilmiyom becerebildim mi?? sen bi daha kontrol et sana zahmet...öpyorum cemremi tombiş yanacıklarından...

bende kaçıcam kızlarrr, hepinize iyi uykular...
kızçenin mamasını yapcam yedirip yatcam (uyurken yiyo sonra gece rahat oluyo:)) benim için)
celenim açtım tek tek ama bilmiyom becerebildim mi?? sen bi daha kontrol et sana zahmet...öpyorum cemremi tombiş yanacıklarından...

bizde sizi cok öpüyoruz.alla rahatlık versin.yarasın kızıma içtiği mamalar :Saruboceq:

sevgili şen , celen , papatyasüreyya, fezi999 iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum....eğer herşey yolunda giderse10 eylül perşembe günü yatıcam cumartesi öğleden sonra çıkıcam....burda hamileliğim boyunca doğum yapacak arkadaşları o kadar çok merak ettiğim zamanlar olmuştuki.... kendi kendime söz verdim eğer ben yazamasam bile mutlaka eşime yazdırcam .....

mutlu haberlerle tekrar geri dönmek dileğiyle iyi geceler hepinize....

iyi geceler kızlarrr........ uzunca bir maratonun nihayet sonucuna yaklaştım... sizleri takip etmeye çalışıyorum ama malesef yazamıyorum.... sağ bacağımda ve ayağımda 32. haftadan bu yana başlayan şişmelerden dolayı sandalyede oturamıyorum ... o nedenle ne sevinçlerinize ortak olabiliyorum nede kederlerinize destek olabiliyorum....bu nedenle hepinizden hem anlayış bekliyor hemde özür diliyorum....

bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı..... oğlum 3 kilo 40 gram olmuş....10 eylül perşembe sabahı saat 8.30 da hacettepede inşallah sezeryanla dünyaya gelecek....doğuma lütfü bey kendisinin gireceğini , doğumdan bir hafta önce aspirini 1 gün öncede iğneyi kesmemi söyledi.... gece 12 den sonra hiçbişey yemiyecek içmeyeceksin sabah aç olarak geleceksin dedi.....benim PAI -1 testimin sonucu heterezigot çıkmıştı.... bu sonuca göre doğum sonrası 6 hafta kadar daha iğne kullanmam gerekecekmiş... ama buna kesin olarak kalp -damar uzmanları karar veriyor... hastaneden çıkarken sana söyleyecekler dedi.....

son defa onun muaynehanesine gitmek ve çıkarken bir sonraki ay için tekrar randevu almamak çok güzel bir duyguydu....yarın sabah tekrar tam kan ve tam idrar tahlili için kan ve idrar vericem.... en son 10 eylülde ameliyathanede görüşürüz diye ayrıldım hocanın yanından.....

lütfen benim için dua edin....bende doğumda burda tanıdığım herkes için dua edicem....allahım inşşallah bunca emeğin sonucunu mutlu sona ulaştırır....

ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN ECESEMSIM DARISI BASIMIZA INSALLAHH:emir_bebek:

ecesem canım güzel haberlerine çok sevindim. ayy çok az kaldı yaa inan bende çok heyecanlanıyorum çünkü sizlerden sonra listede bizler varız aslında vakit çok çabuk geçiyor.inşallah 10eylül günü meleğini sağ sağlim kucağına alacaksın. bizleri de merakta bırakma tamam mı canım dualarında bizleride unutma. benimde dualarım seninle ve minik meleğinle :Saruboceq:allaha emanet olun.

yaa kızlar geceleri artık ben hiç uyuyamaz hale geldim. şuanda midem fena yanıyor yatamıyorum. bu mide yanmalarına ne iyi gelir ki? hepinizi öpüyorum tatlı uykular

canım ınsalllah hersey yolundadır dur telas yapma rabbım hakkımızda hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın bıdaha kontrole ne zaman gıdıcaksın ıyı gclr ccanım

inşallah canım,kontrole bir hAfta sonra gidicem bugğnde doktora iğne için ısrar etmeye gidiyorum iğne vermiyorlar.

sevgili şen , celen , papatyasüreyya, fezi999 iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum....eğer herşey yolunda giderse10 eylül perşembe günü yatıcam cumartesi öğleden sonra çıkıcam....burda hamileliğim boyunca doğum yapacak arkadaşları o kadar çok merak ettiğim zamanlar olmuştuki.... kendi kendime söz verdim eğer ben yazamasam bile mutlaka eşime yazdırcam .....

mutlu haberlerle tekrar geri dönmek dileğiyle iyi geceler hepinize....

canımmm sona yaklaştın allah sağlıklı sıhatli bebişini kucağına almaya nasip etsin dualarımız seninle doğumdan sonrada bizleri unutma mutlaka yaz çok öpüyorum kendine ii bak

Günaydın kızlar :) Herkesler iyidir inşallah:)

Ecesem canım çok az bir zamanın kalmış inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini, kolaylıklar diliyorum canım.

Limburg güzelim senin doktorun iğneyi bıraktırmaktan bahsediyordu, bu konuyu merak ettim.
Devam ediyorsunuz şimdilik sanırım. Bebişin de sen de böyle sağlıkla devam edin inşallah.

Şen cim tebrikler canım, tayinin çıkmış, ne güzel eşinle aynı yerdesiniz artık. ınşallah mutlu olacağın huzurlu bir okula da düşersin.

Gelevera canım tedavin belli olmuş, sakın gözün korkmasın iğneden. Günde iki ya da bir önemli olan sonucu tatlım, inşallah zorluk yaşamadan geçireceksin bir daha ki hamişliği :)

Reiscim biz iyiyiz şimdilik allaha şükür, sen nasılsın ?

Günaydın kızlar Allah hepimizin yardımcısı olsun diyecek başka hiçbişey bulamıyorum güzel haberler veren herkese hayırlı olsun diyorum ve inşallah bahar için bi mucize grçekleşmiştir. Gülay iğnen 0,8 likti sanırım yanlış hatırlamıyorsam ve hamileymişsin tebrik ediyorum seni tüm kalbimle bu arada benim merak ettiğim banada sanırım 0,8 lik bi iğne önerecekler senin kilon ve boyun ne onu merak ediyorum yazarsan sevinirim herkese mutlu bir gün diliyorum

gelevera cım, bende günde iki kez yapıyodum iğnemi, korkma canım, bak pelincik büyüdü bile çok şükür, unutup gidiyosun:)) evet kolay bişi değil tabii, son günler zorlanmıştım çok,iğneyi yaparken eşim gözlerimden yaşlar süzülüyordu acıdan, eşim öyle üzülerek bakıyordu ki yüzüme, "hiç acımıyor ki" diyordum her seferinde, sonunda öyle bir mükafat var kiii inan tüm acılarını unutuyosun...minicik kollarıyla yarım yamalak konuşmasıyla "ennemmm" diye bi sarılışı var ki boynuma ...dünyada hiçbir şeye değişilmeyecek bir mutluluk...
bizler güçlü anneler olucaz di mi ama...defalarca evlat acısı yaşamış olan bizlere iki iğne acısı nedir ki...hadi bakimm güzel haberlerini bekliyoruz...hem gerçekten "hiççç acımıyo":))) öpüldün yanacıklarından...
canım teşekkürler.... şimdi pelincik gibi bir kızım olacaksa dediğin gibi hakkaten dayanırmışım gibi geliyor acıya ama korkmamak elde değil... artık rabbim sağsalim nasip etsinde birşeklide dayanmaya çalışırım... beni en korkutan kendim asla yapamam eşimede güvenemem sabahları tamamda akşamları iğne yaptırcak yer bulamamam... offfff herşey güzel olur inşallah... bu arada seni sonuçlarına yine baktım sende bi de faktör5 varmış hani buna rağmen sonucun böyle güzel olması ne kadar hoş...maşallah
hee celenim gelmiş, hoşgelmiş...
melekcim, celen yapcak ikinciyi:)) hızlı arkadaşım benimmm:)
haydi celen haydi celen haydi tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiii... opuyorumnanaktan
geleveracım tedavini öğrenmen ne güzel, gerisi vız gelir tırıs gider kuzum merak etme allahın izniyle.

ak sakallı celenim, mucckk zemuszemus
inşallah herşey kolay olur canım..
bu aralar seni göremiyorum pek ösledimmmmm kısssss opuyorumnanaktan
bende gelcemrüyalarına sen celeni görürken rüyanda bende kameraya el sallayanlar olurya bende öyle el sallıycam arkadan kaydirigubbakcemile3
iyi geceler kızlarrr........ uzunca bir maratonun nihayet sonucuna yaklaştım... sizleri takip etmeye çalışıyorum ama malesef yazamıyorum.... sağ bacağımda ve ayağımda 32. haftadan bu yana başlayan şişmelerden dolayı sandalyede oturamıyorum ... o nedenle ne sevinçlerinize ortak olabiliyorum nede kederlerinize destek olabiliyorum....bu nedenle hepinizden hem anlayış bekliyor hemde özür diliyorum....

bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı..... oğlum 3 kilo 40 gram olmuş....10 eylül perşembe sabahı saat 8.30 da hacettepede inşallah sezeryanla dünyaya gelecek....doğuma lütfü bey kendisinin gireceğini , doğumdan bir hafta önce aspirini 1 gün öncede iğneyi kesmemi söyledi.... gece 12 den sonra hiçbişey yemiyecek içmeyeceksin sabah aç olarak geleceksin dedi.....benim PAI -1 testimin sonucu heterezigot çıkmıştı.... bu sonuca göre doğum sonrası 6 hafta kadar daha iğne kullanmam gerekecekmiş... ama buna kesin olarak kalp -damar uzmanları karar veriyor... hastaneden çıkarken sana söyleyecekler dedi.....

son defa onun muaynehanesine gitmek ve çıkarken bir sonraki ay için tekrar randevu almamak çok güzel bir duyguydu....yarın sabah tekrar tam kan ve tam idrar tahlili için kan ve idrar vericem.... en son 10 eylülde ameliyathanede görüşürüz diye ayrıldım hocanın yanından.....

lütfen benim için dua edin....bende doğumda burda tanıdığım herkes için dua edicem....allahım inşşallah bunca emeğin sonucunu mutlu sona ulaştırır....
maşallah canım herşeyin iyi olması güzel. inşallah sağsalim sonuçlanacak herşey güzel olacak...
kızlar herkese günaydınlarrrrrrr. nasılsınız bakalım
günaydın
günaydın kızlar..bahar gelmedi sanırım :KK43:((
günaydın evet yahu bahar çatlattı bizi iyi haberlerle gelsinde artık
Günaydın kızlar :) Herkesler iyidir inşallah:)

.

Gelevera canım tedavin belli olmuş, sakın gözün korkmasın iğneden. Günde iki ya da bir önemli olan sonucu tatlım, inşallah zorluk yaşamadan geçireceksin bir daha ki hamişliği :)

?

teşekkürler canım inşallah hamile kalırım ve kolay bir hamileliğim ve güzel bir doğumum olur....
bu dileğim herkes için tabiki..

kızlar günaydın...

bahardan ses yok hala offff:KK43:((

sencım tayının hayırlı olsun.ınallah hersey gonlunce olur gıttıgın yerde.ben kucukken annemler ogretmen oldukları ıcın tam 11 kez tayınımız cıkmıstı.rotasyon vardı o zamanlar.bılırım yanı cok zordur.ama bazen gercekten coook ıyı ınsanlarla karsılasıyo ınsan .ınsallah senınde oyle olur...

celencım ben sende gıtgıde ufaktan bı 2. cemrecık nıyetı sezıyorum bacım.ama hadı bakalım hakkında hayırlısı:)))

ecesemcım 10 eylulde ınsallah melegın saglıcakla kucagında olucak.dualarımız senle...

papatyacım baya ılerlemıssın.28. haftadasın .allah nazardan saklasın canım...

canlarım bende ınsallah cumartesıyı beklıyorum.doktorum nst sonucuma ve muayeneye gore sezecik tarıhımızı verıcek ınsallahhhhh....cooooooooooook heyecanlyım.cok ozledım bebısımı daha gormeden...dualarınızı esırgemeyın olurmu :)

günaydın kızlar dün internette sorun vardı giremedim BAHAR I merak edip durdum baktım hiç hbr yok var mı hbri olan....BAHARRRRRR seni bekliyoruz hayırlı haberlerleeeee....

8.HAFTADA OLUŞAN DEĞıŞıKLıKLER Rahim gebelikten önce annenin yumruğu kadar iken, şimdi bir portakal büyüklüğüne ulaşmıştır. Kasıkta , karnin alt kısımlarında gerilmekte ve büyümekte olan rahmin zaman zaman kasılması sonucu kramp tarzında ağrılar olabilir.Ağrılar gittikçe şıklaşır ve kanama da olursa derhal doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğiniz süratle büyümeye devam etmektedir.Özellikle beyin ve kafa hızla büyümeye devam eder.Göz kapakları kıvrım şeklinde ayırt edilebilir. Alt çene belirginleşmeye başlar.Omurilik gelişimini sürdürür.Üst damak farklılaşır. Burnun ucu oluşur. Dişetlerinin altında dişler gelişimini başlatır.Yemek borusu farklılaşır ve nefes borusundan ayrılır.Kalp içinde kapakçıklar fark edilmeye başlar.Kalbin 4 odacığı ayırt edilebilir. Akciğerler yemek borusunun iki yanında yer alırlar. Böbrek oluşmaya başlar.

Belli başlı bütün iç organlar oluşmuştur. Kol ve bacaklar uzamıştır,ancak el ve ayak parmakları henüz birbirinden ayrılmamıştır. Henüz hissetmeseniz de bebek hareketlenmiştir. Boy: 2.5 cm (badem çekirdeği kadar), Ağırlık: 2 gr.

X