Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

oyyy oyyy melekcimm, ben almiim valla,allah pelinime uun sağlıklı bir ömür versin inşallah, isteyenlere nasip etsin allah...benim ikinciye hiç cesaretim yok canım yaa, çok sıkıntılı bizim gebeliğimiz...ama kazara olursa kabulümüzdür tabii:)) sıra sizlerde artık inşallah...

hee celenim gelmiş, hoşgelmiş...
melekcim, celen yapcak ikinciyi:)) hızlı arkadaşım benimmm:)

kızlar bahar aklımda hep...onun ıcın acmıstım ama gelmemıs daha...

umutluyuz canım dur bakalım hemen endıse etme...sen yat dınlen bol bol duae et.gercektende gec dollenme olmus olabılır.benımde cok gec gozukmustu...

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim destek olduğunuz için,sido senin kaçıncı haftada gözükmüştü 5. haftada gözükmemişmiydi

oyyy oyyy melekcimm, ben almiim valla,allah pelinime uun sağlıklı bir ömür versin inşallah, isteyenlere nasip etsin allah...benim ikinciye hiç cesaretim yok canım yaa, çok sıkıntılı bizim gebeliğimiz...ama kazara olursa kabulümüzdür tabii:)) sıra sizlerde artık inşallah...
:) Tühhh kandıramadım...Ne güsell gebelik takiplerimizi birlikte yapardııık canııııım :)

şencim hayırlı uğurlu olsun inşallah tayinin, pelinciğimize öpücükler opuyorumnanaktan

umutluyuz merak etme canım benim, inşallah herşey yolunda gidecek ben eminim.

meryemcim, allah kucağın aalmayı nasip etsin, çoğu gitti azı kaldı.

geleveracım tedavini öğrenmen ne güzel, gerisi vız gelir tırıs gider kuzum merak etme allahın izniyle.

ak sakallı celenim, mucckk zemuszemus

celen hoşgeldin anacım nasılsın??
ii yavrum sen nasılsın?oğlusum nasıl?:asigim: yen resmi varsa koysana delikafadulden

he ben yapcem valla :nazar: bugun 2 tane hamile gecti yanımdan arka arkaya.karınları burnunda.herife sööledim yavas yavas kafaya koymaya basladım die kaydirigubbakcemile3

allahım önce isteyenlere versin :Saruboceq: bunlar işin şakası...önce isteyenlerin kucağı dolsn.rabbim kimseyi bu yolda oyalamasın :Saruboceq: :çok üzgünüm:

buduuuuuuurrrrr delikafadulden gel len öpüjiiim seni Şeniz :lepi: :jeyyar:

Senden de bekliyorum valla , tam söyleyecektim ki şen ağzımda aldı lafı :)

Hadi bakalım ikinizden de ciddi ciddi kazarada olsa bekliyorum :)

[
sağol bitanem, inşallah siner bakalımopuyorumnanaktan ama ben gitmek istemiyom ankaradan hiçç:gitme:
ankaradan gitmek istemiomusuuunnn akannehir ankarayı atatürk bilerek baskent yapmıs..yoksam köymüş kaydirigubbakcemile3
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim destek olduğunuz için,sido senin kaçıncı haftada gözükmüştü 5. haftada gözükmemişmiydi
5. haftada kese gözükür :lepi: 7/8. haftalarda bebiş ve kalp atımı görünür canım opuyorumnanaktan
ak sakallı celenim, mucckk zemuszemus

cok küsüm sana :dilcikar: şu ara hiç beni görmüon rüyanda hıh :dilcikar:

celenn, bahar iyice meraklandırdı bizi yaff...bu saatten sonra iyi bi haber gelir mi dersin??

bugün eve iş getirme gafletinde bundum :çok üzgünüm: kolayladım bayağı bitti ama ben de bittim
hani olur ya hiç dinlenemedim, uyusam akşamım hiç yaşanmamış gibi olacak, deşarj olmadan uyuyacağım, diğer yandan da gözüm yatakta :çok üzgünüm:

hem h.sonu kociş iş için ş.dışına gidecekmiş; dertliyim buggggüüüüün benneyaptımki

şöyle part time iş yok mu bu ülkede yaaaww adam gibi :1no2: avrupada muhasebeciler bile part time çalışabiliyorlar, niye bizde yok, evimin kadını olayım ama mirmirmirmir

iyi celencim. ama bugunlerde dişmi çıkııyo nedir bilmem. çok sinirli! napcam bilemiyom. tecrübelerinizi bekliyorum
bu arada ben kactım şimdilik öptüm

iyi geceler kızlarrr........ uzunca bir maratonun nihayet sonucuna yaklaştım... sizleri takip etmeye çalışıyorum ama malesef yazamıyorum.... sağ bacağımda ve ayağımda 32. haftadan bu yana başlayan şişmelerden dolayı sandalyede oturamıyorum ... o nedenle ne sevinçlerinize ortak olabiliyorum nede kederlerinize destek olabiliyorum....bu nedenle hepinizden hem anlayış bekliyor hemde özür diliyorum....

bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı..... oğlum 3 kilo 40 gram olmuş....10 eylül perşembe sabahı saat 8.30 da hacettepede inşallah sezeryanla dünyaya gelecek....doğuma lütfü bey kendisinin gireceğini , doğumdan bir hafta önce aspirini 1 gün öncede iğneyi kesmemi söyledi.... gece 12 den sonra hiçbişey yemiyecek içmeyeceksin sabah aç olarak geleceksin dedi.....benim PAI -1 testimin sonucu heterezigot çıkmıştı.... bu sonuca göre doğum sonrası 6 hafta kadar daha iğne kullanmam gerekecekmiş... ama buna kesin olarak kalp -damar uzmanları karar veriyor... hastaneden çıkarken sana söyleyecekler dedi.....

son defa onun muaynehanesine gitmek ve çıkarken bir sonraki ay için tekrar randevu almamak çok güzel bir duyguydu....yarın sabah tekrar tam kan ve tam idrar tahlili için kan ve idrar vericem.... en son 10 eylülde ameliyathanede görüşürüz diye ayrıldım hocanın yanından.....

lütfen benim için dua edin....bende doğumda burda tanıdığım herkes için dua edicem....allahım inşşallah bunca emeğin sonucunu mutlu sona ulaştırır....

lidyam, sağol kuzummm...
melekim ben takibini yaparım senin şekercim, merak etme:))
:) tamam o zaman anlaştık...Hadi ben çalışmaya gidiiim o zaman , bugün adetin 22. günü ama olsun , ne olur ne olmaz...Hazır şenden söz almışken çalışmalara ara verirmiyim hiç :)

Herkeseee iyii gecelerrr......Hepinizi öptüm kocaman...

Lalcim naber nasılsın canım ? Oğlun da büyüyor maşallah , ne mutlu sana.

Ben geçen cuma günü senin doktoruna gittim Lalcim . ılk defa 5. ayda organ taramasına gitmiştim.Burada Mersinde de bilinen bi doktor , arkadaşlarımın çoğu perinatolog olduğu için 5. ayda ona gidiyordu. Doktoruna eşim de ben de bayıldık. Profesör muayenehaneleri soğuk-mesafeli olur ya , hiç böyle sempatik-genç bi hoca beklemiyorduk. Eşimle çok iyi anlaştılar. Espriler havada uçuştu resmen. Ben ultrasondayken akşamki maçı konuşuyorlardı eşimle. Arada ben , bebeğin kilosunu filan soruyordum , çok komikti. Hoca da bize , çocuklar sizi çok sevdim , çok tatlısınız filan dedi. Yani her hamileye böyle bi doktor lazım Lalcim. Eminim hamilelik takibin çok keyifli geçmiştir.

Canım fazla giremiyorsun haklı olarak , seni bulmuşken yazayım dedim, çok öpüyorum , tatlı oğluşunu da . Allaha emanet olsun , Allah esirgesin çok tatlı. Görüşürüz canım.

Son düzenleme:
X