Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar sizlere birşey sormak istiyorum normalde benim hamilelikerimde hep tek kasık tarafım agırırdı ama bu sefer iki tarafım birden sızlıyor birde belim iyneleniyor sanki buda ilk defa oluyor neden acaba bi fikri olan varmı

celenn, bahar iyice meraklandırdı bizi yaff...bu saatten sonra iyi bi haber gelir mi dersin??
düşünmek istemiyorum :1no2: :çok üzgünüm: eşinin no su var..saatte gec oldu aramiim dimi..yeni no sunu kaydetmemişm ahan bu bana :mymeka:
iyi celencim. ama bugunlerde dişmi çıkııyo nedir bilmem. çok sinirli! napcam bilemiyom. tecrübelerinizi bekliyorum
bu arada ben kactım şimdilik öptüm

lalcim diş için erken olabilir.ama kökleri olusuyodur bu da rahatsız eder kuzumu :a015:

görüyorum ama film gibi neler neler celenim, yakında seni de başrol yaparım bacım merak etme.

tavşan kılıklı sincaplar, denizde yüzerken uyuya kalmalar, bir gece de sayıkladım, kociş uyaaan die bağırıyor ama ben ne uyanıkım ne uykuda, hem uyanmaya çalışıyorum hem de sayıklamaya devam ediyorum :1shok: ayyy ne korkunçtuuuuuuu

iyi geceler kızlarrr........ uzunca bir maratonun nihayet sonucuna yaklaştım... sizleri takip etmeye çalışıyorum ama malesef yazamıyorum.... sağ bacağımda ve ayağımda 32. haftadan bu yana başlayan şişmelerden dolayı sandalyede oturamıyorum ... o nedenle ne sevinçlerinize ortak olabiliyorum nede kederlerinize destek olabiliyorum....bu nedenle hepinizden hem anlayış bekliyor hemde özür diliyorum....

bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı..... oğlum 3 kilo 40 gram olmuş....10 eylül perşembe sabahı saat 8.30 da hacettepede inşallah sezeryanla dünyaya gelecek....doğuma lütfü bey kendisinin gireceğini , doğumdan bir hafta önce aspirini 1 gün öncede iğneyi kesmemi söyledi.... gece 12 den sonra hiçbişey yemiyecek içmeyeceksin sabah aç olarak geleceksin dedi.....benim PAI -1 testimin sonucu heterezigot çıkmıştı.... bu sonuca göre doğum sonrası 6 hafta kadar daha iğne kullanmam gerekecekmiş... ama buna kesin olarak kalp -damar uzmanları karar veriyor... hastaneden çıkarken sana söyleyecekler dedi.....

son defa onun muaynehanesine gitmek ve çıkarken bir sonraki ay için tekrar randevu almamak çok güzel bir duyguydu....yarın sabah tekrar tam kan ve tam idrar tahlili için kan ve idrar vericem.... en son 10 eylülde ameliyathanede görüşürüz diye ayrıldım hocanın yanından.....

lütfen benim için dua edin....bende doğumda burda tanıdığım herkes için dua edicem....allahım inşşallah bunca emeğin sonucunu mutlu sona ulaştırır....
oh cok şükür ii bir haber :Saruboceq: sağsalim kavusun kuzunla ecesemcim :Saruboceq: bide dualarında tanıdığın tanımadığın herkese yer ver..rabbim isteyen herkese nasip etsin de :1hug:
:) tamam o zaman anlaştık...Hadi ben çalışmaya gidiiim o zaman , bugün adetin 22. günü ama olsun , ne olur ne olmaz...Hazır şenden söz almışken çalışmalara ara verirmiyim hiç :)

Herkeseee iyii gecelerrr......Hepinizi öptüm kocaman...

puhahahaaa :roflol: hadi rastgele ozaman alkisalkisalkis

öptük melekcimm bizde...hadi hayırlı işler sana ...güzel güzel çalış dersine bakiim...22. günüde atlamıyalım sağlam olsun:)))

he valla şenim yatayım ben yaa ne kasıldım ama yok yere :1shok:

hepücüğünüzü öpüyorum canım pıhtıdaşlarım, iyi ki varsınız :1hug:

görüyorum ama film gibi neler neler celenim, yakında seni de başrol yaparım bacım merak etme.

tavşan kılıklı sincaplar, denizde yüzerken uyuya kalmalar, bir gece de sayıkladım, kociş uyaaan die bağırıyor ama ben ne uyanıkım ne uykuda, hem uyanmaya çalışıyorum hem de sayıklamaya devam ediyorum :1shok: ayyy ne korkunçtuuuuuuu

puhahahaha kaydirigubbakcemile3 vazcaydım görme beni delikafadulden

[İnsallah sag salım 10 eylulde bebısını kucagına alırsın. sana bebısınle beraber güzel ve saglıklı gunler dılıyorum. allah yardımcın olsun.

Ayy Şencim ya , vallahi seni görünce eyvah yine yakalandım dedim biliyor musun .Yaa biraz durayım lütfen. Az önce meyvemi yedim , sütümü içtim . Şu an uzandığım yerden yazıyorum. Birazdan yatıcam söz.:kedi:

iyi hadi bakalım kıyamadımopuyorumnanaktan azcık bakın barii:1hug:

ecesem cim, mutlu sona az kaldı canımm, hayıırlısıyla tamamına erdirsin rabbim inşallah...dualarımız seninle...nasıl heyecanlısındır kimbilir? tüm yaşamınızı değiştirecek bi minik kuş gelicek ne güzelll...güzel haberlerini bekliycezzz...10 eylülde yazamasanda ilk fırsatta yaz bize ,merakta kalmıyalım...

kızlar çok kötüyüm doktora gittim kesemin normale göre daha küçük olduğunu döllenmenin geç olabileceğini söyledi.ama benim moralim çok kötü,28 temmuzdu satım keseyi nerdeyse mikroskopla görecektik bebeği zaten hiç görmedik umarım birşey yoktur kızlar dua edin bana

canım ınsalllah hersey yolundadır dur telas yapma rabbım hakkımızda hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın bıdaha kontrole ne zaman gıdıcaksın ıyı gclr ccanım

celenn, benim özele bişi mi göndercektin sen?? açtım bişicik yokk..vaz mı geçtin kine??

Ecesemcim , Allah yardımcın olsun , herşey yolunda gitsin inşallah. Dua edeceğiz tabii ki.Darısı hepimizin başına olsun inşallah .

Kızlar Şen e söz verdiğim üzere çıkıyorum ben. Şen kızmakta çok haklı.Belim çok ağrıyor , acayip diken diken batıyor sanki. Yatmam lazım. Herkese iyi geceler..

X