Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

herkese günaydın gülaycım gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla

baharcım canım benim bugün tekrar doktora gidecektin inşallah güzel haberler alırsın alamasanda sağlık olsun allah sana ve eşine sağlık versin demekki zamanı varmış deriz yola devam ederiz inşallah bir mucize olur mucize bebeğin seni hiç bırakmaz. ama ben inanıyorum mutlu sona ulaşacaksın eviniz bebeğinizin sesiyle dolup taşacak sadece biraz naz yapıyor annesi

allah güzel haberler vermek nasip etsin inşallah

papatyacım canım benim senin güzel haberlerinide aldık allah şükürler olsun çok sevindim küçük prensesinde iyi olması oh be dedirtti vallahi ....... herşeyden önce küçük meleklerimizi düşünüyoruz nasıllar şimdi bir sorun varmı ......... onların iyi olması bizi herşeyden çok rahatlatıyor ...allah sorunsuz tamamına erdirsin inşallah... maşallah sende 7. ayı bitiriyorsun sonbaharda geldi ... bizim çocuklar sonbahar çocuğu olacak birazda duygusal ve nazlı olacaklar anlaşılan ... canım kendine ve küçük prensesine iyi bak ikinizide çok öpüyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

İnşallah canım dediğin gibidir umarım bir olumsuzluk olmadan gider hamileliğim.
Benim daha önce bir gebeliğim oldu, onda hiç kalp atışı alınamamıştı, 8. haftanın beşında kürtaj olmuştu ama doktorum gebelik 6. haftada durmuş demişti.
Allaha şükür ki ilgili bir doktorum var hemen tüm testleri yaptırdı bana ve pıhtılaşma çıktı. Bu ikinci hamileliğime tedavi ile başladım yani.

İnşallah sen de yakın zamanda yeniden hamile kalacaksın, arka arkaya doğuracağız:1hug:

Bu arada allah mı söyletti acaba prenses demişsin, bana da hep kızım olacak gibi geliyor ama hayırlısı bakalım, henüz cinsiyetini öğrenemedik mini minnacık kuşumuzun:)

Funda canım sen nasılsın ? Nasıl gidiyor, ağırlaştın mı..Hamileliğin son zamanları daha zordur heralde, hareket kabiliyetin falan kısıtlanıyordur. Allah yardımcın olsun canım, inşaşşal sağlıkla sonua kadar hepimiz:)

simge sen nasılsın canım nasıl gidiyor küçük bebeğin nasıl

şimdilik iyi devam ediyoruz canım,yarın 1 hafta olcak görmeyeli bebişi,iyidir umarım içerde.bugün örümcemi doğuma almışlar,sezeryan oluyo,bebek 4 kiloymuş,geçen sene ekimde evlenmişti.senesi olmadan kucağında bebeği.allah bizlerede nasip etsin o günleri

günaydın kızlarrrr nasılsınız bakıyımm bahardan ınsallah guzel haberler alırızzz rabbım herkesın yuzunu guldursunn

funda masallah canım az kalmıs allah tamamına erdırsınn......

dınamısss cınsıyetını ogrendınızmı sız ya benım cumartesı gunu kontrolum var bakalım ne dıyecek rabbım hayırlısını ve saglıkısını versınde cınsıyet onemlı degıl optt canımm

iyiyim canım benim artık şu kadar ay kaldı demiyorum şu kadar hafta kaldı diyorum bu bile beni o kadar heyecanlandırıyorki .... bizim hareketlerimiz biraz kısıtlandı vallahi şekilden şekile giriyorum sağlık dünyaya gelsinlerde bunların hepsi geçici şekler allah herkese nasip etsin inşallah ...

simgecim kalp atışlarını duymuştun geçen hafta hatırlıyorum ... allah hep güzel haberler vermek nasip etsin inşallah canım ... görümceni ve eşinide tebrik ediyorum gözleri aydın..... merak etme canım sende göreceksin allahın izniyle o günleri ...çok öpüyorum ikinizideopuyorumnanaktan

evet canım normal doğum olursa 7 haftamız kaldı sezaryan olursa daha az allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize seninde hamilelik haberin dün gibi senin meleğinde kocaman oldu annesi inşallah sende bu günlere geleceksin .... kontrolden güzel haberlerini bekliyoruz canım çok öpüyorum opuyorumnanaktan

reisdevrim sen nasılsın canım son durum nedir. ne zaman başlıyorsun çalışmalar bakalım arayı soğutmak yok en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz o göre

evet canım almıştık kalp atışlarını 9. haftaya girdik pazar günü.senin de az kalmış artık,nasıl heycanlısındır şimdi.bizde sizi öpüyoruz Şeniz

çok teşekkür ederim Osman beye karar verdim:ecrin_bebek: özelinin telini falan araştırıyım eğer şen sende varsa buraya yazarsan sevinirim canım ..kızçeyi öp bizim için..

elif_fidan çok geçmiş olsun Allah birdaha yaşatmasın...osman bey hakkında söylediklerin gerçekten çok olumlu izlenim bıraktı bende..

seminerlerden geldim bugün okulun ilk günüydü..özlemişim çalışma hayatını kaydirigubbakcemile3
bütün pıhtılar öpüldünüz

meryem canım gittinmi doktora nasılmış küçük oğluşun

Son düzenleyen: Moderatör:
reisdevrim sen nasılsın canım son durum nedir. ne zaman başlıyorsun çalışmalar bakalım arayı soğutmak yok en kısa sürede güzel haberlerini bekliyoruz o göre

iyiyim canım şuan bir sıkıntı yok 6 hafta sonra kontrolüm var vetüm tahlillerim çıkıyo allahın izniyle. biraz tırsıyorum aslında birşey çıkarsa diye. biliyosun 10 gün önce histereskopi oldum ve rahimde perde varmış o alındı. 3 hafta ilişki yasak zaten kontrolden öncede yeni bir hamilelik düşünmüyorum açıkcası bir sonuçlarımızı alalım bakalım dr. ne diycek. hemen hemen çalışmalara başlamam 3 ayı bulur gibi geliyo bana. biraz cesaretsizim bu sefer bebek yapma konusunda

reiscim nasılsın? sana bısey sorcam hemen hemen aynı zamanda düşük yaptık biliyosun benım bugun yarın 2. reglımı olmam gerekıyor olmadım daha ve hıc regl belırtılerı yasamıyorum ne goguslerde nede kasıklarda hıcbır sekılde tık yok acaba hormonlar daha duzelmedımıkı? senın nasıl hormonlar?

Canım çok geçmiş olsun , bu son olur ve bir dahaki sefere sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşaallah...

Canım hemotoloğa gittiğini yazmışsın...Hamile iken de hemotoloğa gidebiliyomuyuz acaba , bir sakıncası varmıymış ...Sanırım sen gittiğinde hamileydin...Ben ihmal ettim hemotolog işini ve gitmeyi düşünüyorum , hamile olma ihtimalimde var o yüzden sormak istedim sana...öpüyorum canım...

kızlar hemotologa gittim coraspirini iptal etti sadece iyne ve folik asit bukadar ayda bi gine gidecegim kan tahlili yaptırmaya b hcg yaptıracagım 2günde bir artışa bakacagız şimdilik beklemedeyiz

canlarım merhaba...doktor kontrolumuz vardı bugun.cok sukur ıyı gectı.ama artık cok sık gıdıyoruz...cumartesı yıne cagırdı.hem sezeryan gununu belırlerız dedı.bakalım ınsallah hayırlısıyla alırım bebısımı kucagıma.ve tabıkı hepımız ınsallah.bebısımız 2 800 gr falan.mınyon bı oglan galıba.olsun yeterkı saglıcakla dogsunda alır kıloyu ınsallah...ıste boyle bızde haberler.cook heyecanlıyım ben.bana dua edın nolur kızlar....

bu arada aklımda bahrda...yazsa artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…