Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar hemotologa gittim coraspirini iptal etti sadece iyne ve folik asit bukadar ayda bi gine gidecegim kan tahlili yaptırmaya b hcg yaptıracagım 2günde bir artışa bakacagız şimdilik beklemedeyiz

gülaycım hayırlı olsun tekrardan,senin değerin neydi.bir de iğnen kaçlık canım?

canım bahar'ın kontrolü saat 6 daymış

Yok canım öğrenmedik cinsiyetini, haftaya pazartesi gideceğiz biz de gösterirse belki öğreniriz.
İnşallah hepimiz sağlıkla sonuna kadar gideriz, hamileliği bekleyenler de bir an önce güzel haberler alırlar:Saruboceq:

ayy canım yaaa ne guzel allahım cok sevındım canım allah hayırlısıyla sagsaglım kucagına almak nasıp etsın ınsallah sende bızım ıcın dua et canım bızde bu gunlerı gorelım

AMIN CANIM INSALLAH CUMLEMIZIN SENINLEDE KARSILASAMIYORUZ PEK BEBISINI VE SENI OPUYORUZ CANIMkaydirigubbakcemile2

Limburg canım sağolasın, biz iyiyiz şimdilik, bulantılar da bitti gitti:) Ama diyorum bazen bulantı daha mı iyiydi acaba, hani bebişin varlığını hissediyorum şimdi hiççç bişe kalmadı.

Sen nasılsın sen de bebeğin de iyisiniz inşallah:)

Ben işe başladığım için akşamları pek giremiyorum, yorgun oluyorum, erkenden de uykum geliyor bir de. ışte de işte yoğun olmadığı zamanlar yazabiliyorum ancak.

Ben de çokk öpüyorum seni de bebişini deopuyorumnanaktan

tşkler canım iyiym umarım sende iyisindir. canım ben 6 temmuzda düşük yaptım ilk adeti ben 11 ağustosta oldum ikinci adeti bende olmadım ama daha var merak etme seninde daha yeni yeni olması lazım geç kalmış sayılmaz bence. korunmadıysan hamilelik ihtimali olabilirmi:)))) birde ben 10 gün önce histereskopi oldum ve 10 gün süren kanamam oldu valla benim hormonlar ne durumdadır 2. adeti ne zaman olurum hiç bilmiyorum:)))

canım sende lütfü beyemi gidiyosun c.tesi 1.30 da kontrolüm var ona gidiyosan belki karşılaşırızyerimseniben

gelevera naptın canım , doktorla görüşüp tedavi şeklini belirlediniz mi?
evet canım görüşüp tedavimi aldım ama bende bu konuyu araştıra araştıra kendi dr oldum galiba.. verdiği tedaviyi uyguluyordum zaten aspirin ve folbiol. ama bana gebe kalınca ara dedi. günde iki iğne önerdi bu da beni çok üzdü mafoldumben korkuyorum iki iğne. korunmayı bırakma konusunda da bir ay daha ara vermemi istedi. bekliycez zaten iki iğne kısmı beni korkuttuğu için hamile kalmak istermiyim bilmiyorum mafoldumben
teşekkürler canım protrombin benim var olan 4 değerimden birisi artık geriside önemli değil benim için mafoldumben
Günaydın kızlar:)

Geleveracım inşallah doğru tedaviyi bulup en kısa zamanda da güzel haberler verirsin bizlere:)

r.
teşekkürler canım.......
mafoldumben inşallah bir gün güzel haberler verebilirim ama malesef bana gebe kalınca ara iğne başlayalım dedi. ama günde iki iğne olduğunu söyledi başka birşey söylemedi yaaaaaaa iki iğne ne demek mafoldumben

seninkide karısık anladım canım.bende 1 temmuzda dusuk yaptım ıste 1 agustosta adet oldum sımdı 1 eylul dıye hesap ettım ama 2 adettır hıc belırtı yasamıyorum heralde hormonlardan dıyorumCADIARZU yazık onlarında kafaları karıstı ıyıceakannehir hamılelık olma ıhtımalı yok korunuyoruz ıste:kedi: tabı bellı olmaz dıycem amaaaa hamılelık belırtısıde yok yanı coooook uzak su anda bunlar neyse beklıycez artık yapcak bısey yok.sagol canım cevabın ıcın.

Dinamiscim , iyi olmana çok sevindim. Bulantılarının kesilmesine sevinmelisin .Ben de bulantıdan rahatsız olsam da , demek ki herşey yolunda deyip gene de bulantım olmayınca telaşlanıyordum . Sen boşuna telaş etme sakın. Merak etme 18-19. haftalarda bebeğinin hareketlerini hissetmeye başlayacaksın , o sana kendini hatırlatacak hiç merak etme. Hep güzel haberlerini duymak dileğiyle , çok öpüyorum..

Baharcım ya , inan ki aklımdasın , bugün kontrolün olduğunu da düşünüp duruyorum. Hep içimde bi umut olduğundan senden bi haber almadan ne yazacağımı bilemedim. ınşallah haberler iyidir canım .

Canım iki iğne konusu hiç kafanı karıştırmasın.Bazı arkadaşlar 0,3 lük iğneyi günde 2 defa yapıyor , ben onu 0,6 lık tek doz şeklinde günde bir kez yapıyorum. Bana hematolog hoca Osman bey böyle uygula demişti. Sonradan Lütfü beye de sorup onay aldım. Tek iğnede bile iğne yapacak yer kalmıyor , iki uygulama tabii ki daha zor. Doktorunla görüşerek sen de tek doz yapabilirsin. Çok öpüyorum..

baharçelik hayırlı haberlerle gelmek nasip eder yaradan inşallah :Saruboceq:

Baharim burdamisin

kızlar ya çok saolun birazdan çıkıyorum işyerinden dr a gitmek için aracı bekliyorum hiç gitmek gelmiyor aslında içimden ama neyse herşeye hazırım şu an iyiyede kötüyede dualarınızı eksik etmeyin öpüyorum hıh arabada gelmiş aşağıdan sesleniyolar hepinizi öpüyorum bugüne kadarki tüm desteğiniz bana çok çok umut oldu çok teşekkürler herşey için a.s.

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ALLAH GÖZÜNDEKİNİ GÖNLÜNDEKİNİ NASİP EDER İNŞALLAH :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım senin için nasıl hayırlıysa öyle olsun inşallah....beklıyoruz senı

selam kızlarr ,fundacım saol canım iyiyim doktordan şimdi çıktım hemen sizlere yazayım dedim..

doktorum ;
herşey yolunda bebek,suyu,plesentası çok iyi dedi..
kilosu 2600 kg ,boyunu unuttum yaa 40 cm küsürlü bişey dedi,tahminen 50-52 cm gibi doğar dedi..

artık her hafta kontole gidicem,ayın 18.inde iğneyi bırakıcaz büyük ihtimelle dedi..iğneyi bıraktıktan 1 hafta sonra (24 veya 25 eylül)sezeryan doğum dedi..

doğum için böyle diyor ama kesin durum yani normal veya sezeryan ayın 18.inde belli olacak,

ben normal yapmakta bir sakınca varmı hani kan sulandırıcı iğne kullanıyoruz kanama sorunumuz olurmu dedim;
oda bana; normalde yapabilirsin ama çoğu doktor iğne kullananları riske atmamak için sezeryanı öneriyorlar dedi,yani 18 gün sonra kesin kararını vericek normal veya sezeryan ama büyük ihtimalle sezeryan dedi..(bide benim bebeğim biraz büyük görünüyormuş ondan sezeryan diyormuş)

iğneyi bıraktıktan sonra bir sorun olmazmı bebeğe zararı yokmu dedim,kesinlikle rahat ol bir sorun olmayacak dedi..bir sorun veya sakınca görsem bıraktırmam zaten dedi..ama üstüne basa basa dedi kesinlikle rahat ol herşey yolunda gidecek bebeğe bir zarar olmayacak iğne kullanmadığın zamanlar dedi.

yarın sabah nts çekimi yapılacak

şimdilik bizde haberler böyle kızlar,herkesi öpüyorum fırsat bulursam yazarım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…