Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy çok yakınmış günün....İnşaallah yarın güzel haberler verirsin bizlereee....

hadi bakalım bir sürpriz olur inşallah hepimize :1hug:

:) adet günün 11 eylül...senin ne zamandı canım...Durumlarımız birbirine çok benziyor , bakarsın birlikte alırız güzel haberleri...AMİİİİİİİİİİNN....
hadi bakalım gayretli arkadaşım inşallah siftah senden bereketi allahtan

hadi ikinci sırada sen ol sonrada sırayı araya sıkışan olursa bilmem ama sonrada sırayı kimseye kaptırmam vaktim gelince kaydirigubbakcemile3

hadi bakalım bir sürpriz olur inşallah hepimize :1hug:

dersimize iyi çalışmadık...( umut yok ama es kaza olursa hepinize benden opuyorumnanaktan ne olsun :)))

aşkolsun bana dua yok mu yani. benim adet günüm yarın :umursamaz:

canım senin mthrmi var sadece yani birkaç değermi olması gerekiyormuş pıhtılaşma için.. iğne dozunun kiloyla alakasını dr mu söyledi canım... ama senin için güzel bence iğne dozunun düşük olması...
inşallah güzel ve rahat bir gebeliğin olur....

canım çok acil çıkmam lazım. akşam evden yazacağım sana...

süpersin melek teşekkür ederim..:sm_cool:kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
arkadaşlar ben yemek yapmaya gidiyorum hepinize hayırlı iftarlar

hep birlikte inşaallahh.
kızlar ben çıkıyorum. herkese iyi akşamlar öpüyorummm

iyi akşamlar canım öpüyorum bende....

ya evet yarın başlıyor...benimde hiç gidesim yok.öf yaaaaa:sinifsinif::asigim:

kızlar bugün dr'a gittim.ünv hastanesine.dr'a rahim filmi çekelim dedim tamam dedi ama sis yapalım dedi...
Sis (salin infusion sonografi, rahim içine sıvı verilerek yapılan endometrium değerlendirmesi),

tamam dedim önce rahimi açtı içine incecik 20-30 cm uzunluğunda bişey soktu canım acıdı...sonra çok acıyormu dedi acıyor dedim.giremiyorum dedi.çıktı..yani "SıS"i yapamadı.
neden olmadı bilmem annem doğum yapmadığından rahim kapalı dedi ama bilemem!!!
dr ultrasondan baktı iyi bişey gözükmüyor dedi...
ve daha bana yapılmayan bisürü taklil yaptırttı...
daha doğrusu ben istedim oda yazdı...
haftaya hepsi çıkıcak.
protein c eksikliğim var ama mthr testi falan yapılmamıştı.onlara falan bakılacak.işte böle kızlar
daha önce "SıS" OLAN VAR MI???

canım sonuçların inşaallah iyi çıkar...sis konusunda bir fikrim yok maalasef...

gülaycım canım allah tamamına erdirsin bebişinin doğduğu günleride görürsün işallah iğneyi kendin yapmaya başladınmı yoksa hala hemşireyemi yaptırıyorsun

hamiş arkadaşlar sizden yardım istiyorum ben şimdiye kadar hep göbekten yaptım iğneleri ama artık acıyo koldan yada bacaktan yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz kızlar :bbo:kafamçokkarıştıCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…