Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım cok sevındım guzel haberlerıne.e 1 hafta ıgnesız normal sanırım.topıkte vardı 1 hafta once bbırakanlar.yanılıyomuyum.bız sen 20 gun deyınce sasırmıstk.ama bu da boylece cozulmus ıste..aayyyy cok yakınlastı artık dogumlar..hadı bakalım hayırlısıyla saglıkla kurtulalım ınsallah...

darısı tum ısteyenlerın basına.amınnnnn

herşeyin yolunda olması çok güzel..doktoruna güven,inş en yakın zamanda kucağına alacaksınkaydirigubbakcemile2

Allah yardımcın olsun baharcı ..inş güzel haberlerini bekliyoruz

geleveracım dur hemen panik yapma..bak ne güzel tedavini öğrendinhem yanlış hatırlamıyorsam şen de 2 kere yapıyordu iğnesini..zor tabi ama tedavini biliyorsun artık..ve hem bu şekilde birsürü arkadaşımız bebeklerine kavuştu..sende kavuşacaksın inş

saolun kızlar ,hepimiz sağlıcakla kavuşuruz inşallah bebeişlerimize..
allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

sidocum ; canım ne bileyim önceden doktorum hep öyle diyordu doğuma 20 gün kala bırakırsın deyip duruyordu.inşallah bir sorun yaşamam

YAAA BAK GORDUNMU BENIM NELER HISSETTIGIMI:jeyyarUSUN BIDE BENIM HIIICC BULANTIM OLMADI BEN HICBISIY HISSETMEDIM COK ENDISE ETTIM HALADA EDIYORUM AMA COK SUKUR BU HAFTALARA GELDIK BENDE COK ISTEMISTIM MIDEM BULANSIN DIYE BULANSAYDI DIYECEKTIMKI BEBISI ORDA BENIMLE NEYSE YINEDE COK SUKUR SENINDE GEMIS BULANTILARIN GOZUN AYDIN CANIM BIZDE COK IIYI SIMDILIK BI SORUN YOK BITANEM ONUMUZDEKI SALI RANDEVUMUZ VAR INSALLAH HERSEY YOLUNDADIR GORUCZ BAKALIM O GUN :1hug:

canım hayılısıyla gıt gel ınsallah rabbım yuzunu guldursun ıı haberlerle donersın ınsallah

HADI GOZUN AYDIN MERYEMCIM ALLAH KUCAGINA ALMAK NASIP ETSIN INSALLAH NE GUZEL HERSEY YOLUNDA COK SUKUR AY COK AZ KALDI YAAAA BEN BILE HEYECANLANIYORUM BOYLE YAKINLASAN ARKADASLARI KIMBILIR SIZLER NE HALDESINIZDIR:sm_cool:

baharrr, iyi haberlerle gel kuzum inşallah yaaa...rabbim yüzünü güldürsün inşallah şu mübarek günlerde...dualarımız seninle...

GELEVERACIM TATLIM EN SIKINTI YAPIOSUN SEN KENDINE NE GUZEL BELLI OLMUS ZATEN TEDAVIN IKI KEZ YAP CANIM NOLUCAKKI TEK SORUN IKI KERE UGRASMAN BUNUN YANINDA BISIY YOK HADI BAKALIM HAYIRLISYLA MUJDELI HABERLERINIDE VERIRSIN BIZEopuyorumnanaktan

Sencım sen nasılsın pelıncık nasıl hayırlı olsun kocısıne kavusacaksın canım yenı yerın yenı okulun arkadasların ve ogrencılerın hayırlı olsun canım opuldunuz ıkınızde

canım benım gozunaydın kız bak az kaldı sımdı nasıl heyacanlısındır ayyy darısı bıze ve tum bebek ısteyen arkadslaraa....

lalcim nasılsın..oğlanla pek zamanımız olmadığı için pek giremiyorum nete. gaz sancımız var. geceleri de pek uyumuyor.. sen neler yapıyorsun

şennnnn topladınmı evii ay cok zor su tasınmak ama sen cok esya goturmeyecekmıssın bızımde tasınma ısımız var ama ben bekletıyorum cunku cok tezcanlıyım kalakar bı ıs yaparım allah korusun valla esım sagoşlsun hıc bı ıste yapmıyommm ohhh sefam olsun bebısım saglıklı dogsunda herseye razıyım valllaaaa opt kızceyi......

baharcım dualarımız senınle rabbım hakkında hayırlısını ve saglıklısını versın ıns guzel haberlerle gelırsınnnnnn

canım teşekkürler işte dediğin gibi en çok bu beni korkuttu nasıl dayancam diye düşündüm hergün iki iğneye vücudumda yer kalmaz diye. ama biparça rahatlattın beni... opuyorumnanaktan

canıııım teşekkürler. inşallah çok fazla zorluk yaşamadan bebeğimize kavuşuruz. :a015:

GELEVERACIM TATLIM EN SIKINTI YAPIOSUN SEN KENDINE NE GUZEL BELLI OLMUS ZATEN TEDAVIN IKI KEZ YAP CANIM NOLUCAKKI TEK SORUN IKI KERE UGRASMAN BUNUN YANINDA BISIY YOK HADI BAKALIM HAYIRLISYLA MUJDELI HABERLERINIDE VERIRSIN BIZEopuyorumnanaktan

canıııııııııımmmmmmmm ama çok korktum işte iki iğneden mafoldumben delikafadulden ve gebeliğimin daha riskli olduğunu düşündürdüğü için endişelendim. sevgiler canım opuyorumnanaktan

kızlar çok kötüyüm doktora gittim kesemin normale göre daha küçük olduğunu döllenmenin geç olabileceğini söyledi.ama benim moralim çok kötü,28 temmuzdu satım keseyi nerdeyse mikroskopla görecektik bebeği zaten hiç görmedik umarım birşey yoktur kızlar dua edin bana

bahar 6 da gitti sanırım randevuya.çok merak ettim..inşallah ağlığın iyidir canım.meraktan ölücemmafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…