Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Umut sevgı allah tamamına erdırsın canım elınden geldıgınce dınlenmeye ÇalıŞ canım uzat bacaklarını bu gÜnlerın tadını Çıkar kendıne ve bebeyıne Çok Çok ıyı bak olurmu

Umut sevgİ allah tamamına erdİrsİn canım elİnden geldİgİnce dİnlenmeye ÇalıŞ canım uzat bacaklarını bu gÜnlerİn tadını Çıkar kendİne ve bebeyİne Çok Çok İyİ bak olurmu

sagol canım benımmm valla tatılden dondum evın halını bı gorsen:) ramazanlık oldugu ıcın esım herseyı ıftardan sonra yapalım dıyor banada yaptırmıyoo normalde benı kımse tutamzdı ama bebıs ıcın herseye deger uzanıp yatıyom ıcım ıcımı yıyo amaaa rabbım herkesını gonlune gore versınn...

Son düzenleme:
CANIM LISTE GUNCELLENIYOR KAHVELOKUM CARSAMBALARI GUNCELLIYOR.BIRDE SENIN LISTEN ESKIMISkaydirigubbakcemile3DOGUM YAPANLAR VAR ARALARINDA

CANIM LISTEIZIN YENI HALI BUa.s.

canım benim doğa çok güzel bi isimbizde 2 isim arasında kaldık yağmur ve başak eşim yağmur ismine daha sıcak bakıyo bilmiyorum galiba yağmur olacak işallah sağ salim doğsunlarda isimlerini koyarız nasıl olsa öptüm canım

KAHVE LOKUM canım listeyi güncelerken benim gebelik haftamıda düzeltirmisin 2 hafta geri kalmış ben 22 haftalığım canım 20 haftalık gözüküyor böle yazarsan çok sevinirim canım şimdiden teşekkür ederim eline emeğine sağlık

CANIM LISTE GUNCELLENIYOR KAHVELOKUM CARSAMBALARI GUNCELLIYOR.BIRDE SENIN LISTEN ESKIMISkaydirigubbakcemile3DOGUM YAPANLAR VAR ARALARINDA

evet degısıklıkler var cunku ben 3 ay oldu gıremıyom tatıldeydım ay masallah dogum yapanları gorunce daha bı sevundım darısı bızlere ve tum ısteyenlere..........

umut_sevgim nasılsın bulantıların varmı minik yaramaz seni çok üzdümü öptüm canım allaha emanet ol

sen keyfine bak gerekirse istanbuldaysan ben gelir haftada bir temizligini yaparım sen uzat bacaklarını koltuga dinlenmene bak şekerim sen artık iki canlısınopuyorumnanaktan

askolsun kizlar uzun zamandan beri giremiyorum diye neden beni listeden sildiniz.
29 haftalik hamileyim bebegim erkek. bilginize.
nasilsiniz arkadaslar nasil gidiyor uzun zamandir giremiyodum.
umarim hersey yolundadir.
rabbim hepimizin kalbine gore versin. bebeklerimizekavusmayinasip etsin.
hapinizi opuyorum.

uyyy aynı anda yazmuşuk kaydirigubbakcemile5
iyidir hayatım, k.valide görümce yeğen vs vardı iftarda, şimdi gittiler, bir bakayım dedim kaydirigubbakcemile2

yok canım henüz değil, bi iyice toparlanalım karı koca, ekimde inşallah.
hem hematolog hem lütfü hoca ek testler yaptırıyor, onlar da çıksın, gelsin cüvcüüüüv allahın izniyle :CüvCüv:
sen ne yaptın ne zaman başlıyor egzersizler inşallah?

kaydirigubbakcemile3 ay benimde daha sonuçlar çıkmadı bakalım dr ne derse artık..... hem ramazan da olmaz ama çarpılırız maazallahhhhh :roflol: :roflol: :roflol:

hayırlısı bakalım, fiziksel ve ruhsal olarak da iyice toparlanmakta fayda var.
bana eylül reglini de geçir demişti lütfü hoca, ben de rahat durmadım tabii, dooru hemtoloğa bu arada.
biz tedbir alalım da takdir allahtan :Saruboceq:
allah iyiliğini versin yaaa laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…