Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

20 ağustos perşembe günü sabah 10.30 da kızımız ipek selin dünyaya geldi. 22 ağustos cumartesi öğleden sonra hastaneden taburcu olup eve geldik. şimdi ikimiz de Allaha şükür iyiyiz. mesaj atıp dua eden herkese çok teşekkürler. darısı sizlerin başına ben de hepiniz için dua ediyorum. Lütfü hoca gerçekten söylediği zamanda bekletmeden geldi ve ameliyatı çok hızlı bir şekilde 20 dakikada bitirdi.kendisinden çok memnun kaldık ama hacettepe kadın doğum servisinin özel odaları bile çok konforlu değil. imkanınız varsa ameliyat sonrası rahat etmek için doğumu başka bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim. şimdilik biraz istirahat edeceğim. uygun olduğum bir zamanda tekrar görüşmek üzere....

20 ağustos perşembe günü sabah 10.30 da kızımız ipek selin dünyaya geldi. 22 ağustos cumartesi öğleden sonra hastaneden taburcu olup eve geldik. şimdi ikimiz de Allaha şükür iyiyiz. mesaj atıp dua eden herkese çok teşekkürler. darısı sizlerin başına ben de hepiniz için dua ediyorum. Lütfü hoca gerçekten söylediği zamanda bekletmeden geldi ve ameliyatı çok hızlı bir şekilde 20 dakikada bitirdi.kendisinden çok memnun kaldık ama hacettepe kadın doğum servisinin özel odaları bile çok konforlu değil. imkanınız varsa ameliyat sonrası rahat etmek için doğumu başka bir yerde yaptırmanızı tavsiye ederim. şimdilik biraz istirahat edeceğim. uygun olduğum bir zamanda tekrar görüşmek üzere....

iyi haberlerini almak çok güzel. allah sana ve kızına sağlık sıhhat versin.opuyorumnanaktan.

hayirli olsun canim yaaaa cok sevindim merak ediyorduk seni herseyin yolunda olmasi cok guzel kizinida bizim icin kokla canim insallah bizde o gunleri goruruzopuyorumnanaktan

canım benm cok şükür ii haberlerle döndün herkese umut oldun opuyorumnanaktan allahım evladınızı size bağışlasın..rabbim korusun/esirgesin :Saruboceq:

Canım yeniden tebrikler :)
ınşallah sağlıkla, mutlulukla ve tüm sevdiklerinle beraber bir ömür boyu huzurla büyütürsün ıpek Selin'i :1hug:
Seni hep gülümseten, hiç üzmeyen hayırlı bir evlat olsun inşallah, allah nazarlardan korusun tatlım :nazar:

Son düzenleme:
dinamis sen nasılsın canım iyisindir umarım

Canım sağolasın iyiyim, yarın işe başlıyorum, ama alıştım tabii geç yatmaya geç kalkmaya, uykum da gelmedi bir türlü:)
Sen nasılsın, oruç tutuyorsun ne güzel, allah kabul etsin canım. Ama sağlığına da dikkat et, biraz ara ver, sonra gene başlarsın. Çok geçmiş olsun.

Celen cim senden ne haber, tatlı prensesimiz nasıl oldu? ıyidir inşallah :)

Son düzenleme:
selvihancımm, çok şükür iyi olduğunuzu öğrendik canım...
güle güle büyüt cimcime selinini inşallah...rabbime hayırlı bir kul, ailesine vatanına milletine hayırlı evlat olsun inşallah...tüm yaşamı boyunca hep güzellikler onunla olsun, allah büyük acılarını göstermesin sizlere...bahtı açık olsun inşallah...
kolaylıklar diliyorum bebeğinizi büyütürken eşine ve sana canım...bizim içinde kokla gül kokulu prensesi...dinlen bol bol ki sütün olsun e mi? ben çok hareket ettim yatmadım fazla sütüm azaldı hemen aman ha!! büyükler yapsın herşeyi vardır yanına yardıma gelen ...çok gezme ayakta sıkı giyin, ayağını üşütme sakın...
sevgiler...

Nergis canım sen de daha iyisindir inşallah :1hug:

teşekkür ederim canım parçalı bulutlu yer yer sağnak yağışlar mevcut bende...mevsim normallerinin altında seyrediyorum..:kedi: inşallah daha da iyi olacam...bide ayakkabılarımı çalmışlar kapının önünden... bilmiyorum ki ne desem artık gülüyorum halimee... sizlerin iyi haberleri mutlu ediyor beni... ben kadar acı çekip şu an mutluluktan uçanlar var.... işte onların hepsini öpüyorumopuyorumnanaktan

kızlar sadece 1298 heterezigot olub da saglıklı hamilelık kecıren varmı? ben en son fraqmın ıgnesı oldum son hamilelıyımde yıne fayda etmedı . bana bu konuda yazarsanız sevınırım.

Sevgili canderya , öncelikle cleaxan kullanan arkadaşlar tedirgin olmasınlar , çünkü ben daha önce sorduğumda doktorum bana cleaxan -fraksiparin çok farketmediğini , sonuçta plasentadan geçmediğini söylemişti.Yani bebeğe bi zararı olamaz. Bunu belirttikten sonra söyleyebilirim : Benim gittiğim hematolog hamilelere cleaxan verilmediğini , Fraksiparin kullanmam gerektiğini söylemişti. Zaten ondan önce de Lütfü bey Fraksiparin vermişti. Çalıkuşu da yutdışında ünlü bi doktorundan dinlemiş , hamilelere Cleaxan ın değil Fraksiparinin daha uygun olduğunu söylemiş. Bir de ben en son kontrole gittiğimde doktoruma bu iğnelerin kemik erimesi yaptığını duydum , kalsiyum takviyesi almalı mıyım diye sormuştum. O da bana Fraksiparinin en az kemik erimesi yapan iğne olduğunu söyledi. Doktoruma da güveniyorum , pıhtılaşmayla ilgili çalışmaları da olan bi doçent , perinatolog. Bu konuda benim bildiklerim bunlar canım , buna göre bi karar verebilirsin..
canım senin doktorun PIHTILAŞMA ile ilgili çalışmaları olan bi dr mu?? kim bu doktor acaba ve hangi şehirde??

canım bende 677 heterezigotum 3. Gebeliğimde fraxiparin kullanmama rağmen düştü...

canım iğnelerinin dozajı neydi.günde kaç kez ve kaç mg lık kullandın.gebeliğinin kaçıncı haftasında başladın.
Diğer iki gebeliğinde de kullandın mı iğne?

canım tebrik ederim gözün aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah. çok şükür kurtuldun darısı bizlere inşallah. kendine dikkat et tatlım kızına sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömür diliyorum.

selvihancım canım benim şükürler olsun kavuştun kızına allah analı babalı büyütsün şansıda bahtıda açık olsun allah acısını göstermesin inşallah herşey gönlünüzce olsun herşeyin iyi geçmesine çok sevindim bol bol dinlen kendini sıcak tut özellikle ayaklarını üşütme küçük ipek selin hanımıda bizim için koklaya koklaya öp olurmu ikinizide çok öpüyorum

X