Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

IYIYIM LIDYACIM EN SON DRA GITTIGIMIZDEN BERI AMA MERAKTAYIM HEP BIR AN ONCE GIDIP GORMEK ISTIYORUM INSALLAH HERSEY YOLUNDADIR CANIM BENIM SEN NE YAPTIN NASILSIN opuyorumnanaktan

iyiyim canlarım. bazı testlerimi yeniletmişti, ek testler istemişti vs hematolog hoca, allaha bin şükür hepsi iyi çıktı, sadece PAI kaldı, onu bekliyorum.

onun dışında herşey yolunda canlarım, ramazanı geçiriyoruz işte...yarın k. balidemleri, görümcemleri vs vs çağırdım akşama...bir yaramazlık yok tatlişkolar.

limburgcum canım heep iyi gidecek herşey :Saruboceq:
dualarımdasın.

umutsevgim, hoşgeldin canım ...herşeyin yolunda olmasına çokkk sevindim...rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin...

COK SUKUR CANM DIGERIDE II GELICEK INSALLAH.SANA KOLAY GELSIN CANIM YEMEK KONUSUNDA BENDE SALI GUNUNE DAVET ETTIM BIZIMKILERI.INSALLAH HERSEY HEPIMIZ ICIN II GECER CANIM DUALARINDA EKSIK ETME BIZIDE BENDE HEPINIZ ICIN DUA EDIYORUM opuyorumnanaktan

Sevgili canderya , öncelikle cleaxan kullanan arkadaşlar tedirgin olmasınlar , çünkü ben daha önce sorduğumda doktorum bana cleaxan -fraksiparin çok farketmediğini , sonuçta plasentadan geçmediğini söylemişti.Yani bebeğe bi zararı olamaz. Bunu belirttikten sonra söyleyebilirim : Benim gittiğim hematolog hamilelere cleaxan verilmediğini , Fraksiparin kullanmam gerektiğini söylemişti. Zaten ondan önce de Lütfü bey Fraksiparin vermişti. Çalıkuşu da yutdışında ünlü bi doktorundan dinlemiş , hamilelere Cleaxan ın değil Fraksiparinin daha uygun olduğunu söylemiş. Bir de ben en son kontrole gittiğimde doktoruma bu iğnelerin kemik erimesi yaptığını duydum , kalsiyum takviyesi almalı mıyım diye sormuştum. O da bana Fraksiparinin en az kemik erimesi yapan iğne olduğunu söyledi. Doktoruma da güveniyorum , pıhtılaşmayla ilgili çalışmaları da olan bi doçent , perinatolog. Bu konuda benim bildiklerim bunlar canım , buna göre bi karar verebilirsin..

Lidyacım , sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim. İftar hazırlıklarında kolay gelsin sana. Hani Hacı Bayramda dua edicektin ya , o zaman beni de unutma olur mu ?En makbulu kulların birbirine ettiği duaymış.. Çok öpüyorum canım..

papatyam, sağol canımın içi nice ramazanlara hep birlikte inşallah...
100 lük şeker yüklemesinde benimde iki değerim normal iki değerimde yüksek çıkmıştı...sadece karbonhidratlara dikkat et demişti hoca, bense günlerce takmıştım kafaya şeker olayını, ya bi de insülin iğnesi olacak olursam diye heryerim delik deşik zaten diyodum...boş yere üzülmüşüm canım yaa, birşey olmıycak inşallah sende atlatıcaksın almışsın diyet listeni, güzelce uygula,herşey yolunda gidecek inşallah...bana diyet verilmediği halde dikkat etmiştim ben şekeri yükselten gıdalara...moralini yüksek tut ama, asıl şekere etkisi olan moral biliyosun...öpüyorum...

Selam kızlar, bugün Cumartesi diye herkesler gezmede sanırım :)

Biz de eşimle birlikte evimizi bi güzel temizledik. Valla içim rahat etti, mis gibi oldu.
Şimdi de dışarı çıkıyoruz.
Nedendir bilmem içimde bir huzur var ki sormayın, bugün ilk kez bu saate kadar midem bulanmadı sanırım geçiyor diye seviniyorum belki ondandır :)
Hepinize iyi akşamlar canlarım.

Çalınan her kapı hemen aÇılsaydı; Ümıdın,sabrın,ve ısteĞın derecesı anlaŞılmazdı.kapılar aÇılana kadar ısteyıp,dırenıp,sabredıpve sonradan olmuyor demeden beklemelıyız kı ımtıhanımızın sevabı bol olsun...mÜbarek ramazan-ı Şerıflerınız hayr olsun.... Ne olur dualarımızda bırbırımız unutmayalım.

nergis60, calikusu1978
sadece sen ve ben varız tüm kızlar iftar sofrası hazırlıyorlar sanırım.ALLAH tutulan oruçları edilen duaları kabul etsin inşallah...

dusecek canim bekle ve gor
sende cok sagol bitanem bizde seni ve kizini cok cok optuk allaha emanet olun :teselli:

limburgcuğum canım benim, güzel dileklerin için allah razı olsun amin :Saruboceq:
sana da şimdiden salı günü için kolay gelsin, ama kendini yormak yoookk lmaz:

papatyasüreyyacığım sen hiç merak etme, hepimizi tek tek içimden geçirdim, türbenin içine girdim, kocammmaaaan teyzeleri kibarca ite ite azimle ntürbeye gittim ve dedim ki ALLAHIM, SENıN TAKDıRıN NE BÜYÜK, SEN HERŞEYı BıLENSıN, TÜM GÖNÜLLERıN MURADINI DA BıLıRSıN...ANNELERı, YAVRULARI, BEBEK BEKLEYENLERı KORU VE ESıRGE...HERKESLE BıRLıKTE BANA DA VE TÜM YAVRU ıSTEYENLERE EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLA NASıP KISMET EYLE :Saruboceq: herkesleri de kafamdan geçirdim o sırada, allah hepimizin muradını versin inşallah.

Şenciğim sana da hayırlı ramazanlar, kızçeyi allah saklasın, öpüyorum, bu arada tiroid yolunda, değerler normal çıktı hayatım allahtan.

Nergiscim, amin :Saruboceq:

slm arkadaşlar,bendede doğum kontrol hapı kullanımına bağlı kan pıhtılaşması oluştu ve bunun sonucunda da sol bacağımda toplardamar tıkanıklığı oluştu 1 yıldır tedavi görüyorum tedavim bittikten sonra gebelik düşünüyoruz ancak çok tedirginim.aranızda bu rahatsızlıktan sonra gebelik yaşayan arkadaş varmı acaba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…