Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Selvihancığım, allah analı babalı büyütsün inşallah.
bahtı açık, talihi şansı bol olsun.
allah isteyen herkeslere nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Selvihan, güle güle büyütün analı babalı. ıpek Selin'e sevdikleriyle sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum. Bende 677 heterozigotum, hamile kalmayı başarabilirsem, Lütfü Hoca'ya gideceğim bu kez. Gebe kalmadan ne kadar süre önce folik ve coraspine başlamıştın? Bir de gebelik takiplerin ne kadar sıklıkta yapıldı?

canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün :ecrin_bebek:

smmm06 sen nasılsın canım maşallah sende büyüttün bebeğini allah sağlıklı bir şekide devam ettirmek nasip etsin inşallah

papatya canım nasılsın nasıl gidiyor en son doktorunla şu kalsiyum işini görüşecektin .......görüştünmü canım . zaman yavaş yavaş ilerliyor ilk hamile olduğum gün ilk kalp atışı ilk kıpırdanışların dün gibi aklımda ne çabuk geçmiş 9 haftadan az bir sürem kaldı ama bana sanki çok uzun geliyor .... görenler hala doğurmadınmı sen ne kadar uzun sürdü diyorlar deli ediyorlar beni bizimki bir yılda doğuyor diyorum

çok sevgiler papatyacım kızını ve seni çok öpüyorum

günaydın kısslarrr,
umarım hepiniz iyisinizdir...
işim var çokkkk ama şöyle bi bakiim çıkiim dedim...
öpüyorum hepücüğünüzü...
güzel bir gün geçirmenizi diliyorum...

selam herkeseee
evde daha internet sorununu çözemedim,şuan ofise uğradım sizlere bir selam vereyim dedim..
umarım herkes iyidir.
biz çok çok iyiyiz çok şükür,haftaya kontrolüm var bundan sonra her hafta kontrole gidicem,inşallah sağlıklı bir doğum geçiririm,30 gün felan kaldı doğuma,gün geçtikçe heyecanım artıyor ve dahada sabırsız bir hale giriyorum,bebeğimi,nasıl bir şey olacağını yüzünü ellerini ayaklarını merak ediyorum,
doğunca neler hissedeceğimi merak ediyorum..
dün bütün kıyafetlerini yıkayıp ütüledim,ay inanılmaz güzel bir işti,minik minik kıyafetler ne güzel..
odasını düzenledim.. yarında doğum çantalarımızı hazırlıcam..çok şükür hazılıklar bitti nerdeyse,allah emeklerimizi heveslerimizi yarıda bırakmasın inşallah..

kaç gündür sizden uzaktaydım dilim şişmiş çok konuştum sanırım :))
neyse fırsatım yok ama eski sayfalarını bakabildiğim kadar bakıcam,umarım güzel haberler okurum..öpüyorum hepinizi

slm canım benimde doğum kontrol hapı kullanma sonrası böbrekte büyük bir damarımda pıhtı oluştu ve tesadüfen fark edildi. 6 ay tedavi gördüm, 1 sene sonrada protrombin gen mutasyonu teşhisi kondu. şimdi bizde hamilelik için uğraşıyoruz inş hayırlısıyla hepimizin olur.

baharımm, fundam sizlerde iyisinizdir inşallah...
sizleride öpüyor ve kaçıyorum...

şenciğim teşekkür ederim canım allaha şükürler olsun iyiyiz gün sayıyoruz sen nasılsın küçük prensesin pelinin yanaklarından koklaya koklaya öpüyorum kendinize çok iyi bakın çok öptüm canım a.s.

kızlar sadece 1298 heterezigot olub da saglıklı hamilelık kecıren varmı? ben en son fraqmın ıgnesı oldum son hamilelıyımde yıne fayda etmedı . bana bu konuda yazarsanız sevınırım.

canım merhaba; bende senin gibi sadece 1298 heterezigotum....şu anda 36+3 günlük hamileyim... kısmetse 2 haftam kaldı doğuma... gebeliğimin başından bu yana coraspin100 , folbiol , becozmy- c fort ve fraxiparin 0.3 kullanarak bu günlere kadar geldim....

doğru doktor ve düzenli kontrollerle aşılamayacak bir sorun değil....inşallah seende en kısa zamanda hayallerine kavuşursun....

coraspin ve iğneleremi gere kyok dedi anlamadım canım

canım saol tatlım valla ben şu an 7+1 oldum gittiğimde 6+1 di fakat görünmedi ufaklık dr panik yapma çok normal dedi 2 hafta sonra gel bakalım dedi normalde ben her hafta gidiyodum ama bu kez iki hafta sonra gel net görelim herşeyi dedi işte bende bekleyip beklememe konusunda sabırsızlanıyorum herhalde bu şekilde cumartesiye kadar da beklerim gitsemmi gitmesemmi derken geçiyo zaman allah emanet artık ben elimden geleni yapıyorum takdir allahın

umutcum okurken gözlerim doldu canım sağlıkla kucağına al inşallah

izmirde ki arkadaşlar ÖMER SUDEKAN hakkında bilgisi olan var mı?hangi hastahanede çalışıyor?muaynanesi var mı?ücreti ne?hastalara tavrı nasıl? gibi sorularımı yanıtlayacak var mı?

canım simge gidiyo ömer beye ama hastanede görev yapmıyo sanırım özel muayenehanesi var ve fiyatı da 200 demişti simge yanılmıyosam

slm kızlar:) bahardan haber varmı?bugun doktora gitmeyi planlıyordu??

var var heee gitmedim zuzu yaa gidemedim valla herhalde beklicem

canım rabbime emanet olun maşallal ipeğimize sağlıkla mutlulukla uzun bir ömür dilerim

bahar nasılsın canım gittinmi doktora

ah kuşum canım benim gidemedim cesaret edemedim sen nasılsın

baharımm, fundam sizlerde iyisinizdir inşallah...
sizleride öpüyor ve kaçıyorum...

şenim iyiyim şükür hamişliğin belirtilerini ilk kez bu kadar fazla yaşıyorum bu bebişte hiçde şikayetçi değilim üstelik pelincik nasıl çok öpüyorum ikinizide:1hug:

alarahan selvihana sormuşsun ama o bu günlerde yoğundur belki giremez diye ben cevaplamak istedim.... bende lütfü beyin hastalarındanım.... gebe kalmadan 3 ay öncesinde başlatıyor folik asit ve coraspine..... gebe kaldıktan sonrada iğne veriyor... bu iğneleri kimine kalp atımından sonra kiminede günün geçer geçmez veriyor.... buna gebelik başladığında beraber karar verirsiniz sanırım....

muayneye her ay gidiyorsun... tahlillerini sağlık güvencen varsa hacettepede hiç sıra beklemeden yaptırabiliyorsun... hastanedeki prosedür işlerini lütfü beyin odasında 2 hemşiresi var onlar hallediyor... sen sonuçlarını muaynehaneye telefon açarak öğrenebiliyorsun....hamile kaldığın zaman ilk muayne ücreti 300 tl... daha sonra sürekli hastası olursan 250 tl.... şimdilik aklıma gelenler bunlar....başka sormak istediğin bişey varsa yine cevaplarrım...

izmirde ki arkadaşlar ÖMER SUDEKAN hakkında bilgisi olan var mı?hangi hastahanede çalışıyor?muaynanesi var mı?ücreti ne?hastalara tavrı nasıl? gibi sorularımı yanıtlayacak var mı?

canım ben ona gidiyorum,hastanede çalışmıyor sadece özel muayenehanesi var,ücreti 200 galiba,hastalara tavrı çok iyi çok anlayışlı,ben tavsiye ederim.

selvihancım allah anneli babalı sağlıklı uzuuuuuunca bir ömür versin kuzucuğuna.... seninde iyi haberlerini aldığımıza inan çok sevindim.....darısı benim ve benim gibi bekleyen tüm arkadaşların başına inşallah...

baharçelik ;
canım seni çok iyi anlayabiliyorum,ama rahat ol bitanem inşallah herşey yolunda gidecek,sağlıcakla büyütüp kucağına alacaksın bebişini inşallah..ilk haftalar hep merak heycan bir beklenti ve bekleme biraz zor oluyor ama geçicek bak göreceksin şimdi gün gün sayıyorsun ya sonradan ay ay takip edeceksin inşallah

allahım herkese sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..

meryemcım hosgelsın canım kac gundur merak edıyodum senı hıc ugramadında neyse herseyın yolunda olması cok guzel ayyy cok az kalmıs hadı bakalım bıraz daha sabır kımbılır ne kadar heyecanlısın canım sızler bızım umutlarımızsınız cok opuyorum senı ve mınıgını

ecesem funda sızler nasılsın canlarım gobıslerınızde ıı bakıyosunuz dımı yıgenlerımıze az kaldı canlarım buyuk bulusmaya allah sagsaglım hayırlısıyla kurtarsın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…