Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sözünü ettiğim hacı bayram türbesi, dah aönce bir dileğimi vermişti...şimdi hızırlığı yetiştirsin her isteyene her ellerini açana inşallah :Saruboceq:

hepinizi çok öpüyorum tek tek...

bu arada dün kocişler maça gitti kız kıza laflayak didik ammanniinnn herkesler dağılıverdik :1shok:
bugün yarım gün çalışıyorum, dışarda işim biter eve döner dönmez herkesi burda görüücccüüüm ona göre klava:

baharcımm, hep aklımdasın, herşeyin yolunda gittiğine eminim ve gdecek de allahın izniyle, dualarımdasın :Saruboceq:

cnm sende sadece heterozigotmusun mthfr c 677
artı aspirin kaç mglık kullandın

c677 heterozigotum ben 0,4 fraxiparin iğne 100 ml coraspin yada ecoprin canım

ya canlarim haklisinizda ne biliym tutmazsam ALLAHA karsi vicdan azabi duyucam tutarsam yavruma kasi bilmiorum.daha o minixik ben ne yersem ondan beslenicek onuda ac birakicakmisim gibi gelio bilmiorum yaniiiiii:1no2:

aaaaa neler duyuyorum sakın haa ay ben bu kızı napiim yahuu yavru kuşum rabbim sana beslemen için bi yavru vermiş sen yemiim diyosun olmas ki o nasıl büyücek sonra annesi parasını verirsin bi fakire işte sana oruç tutmuş gibi sevap hadi bakalım şimdi marş marş doğru mutfağa yemeğe klava:

oy kuzuuumm allah razı olsun gülüm rabbim açtığım o tertemiz ellerini geri çevirmesin inşallah şu muberek günlerin hürmetine sanada hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin bebem

kız ben seni napiim hee bacım zate ağlamaya yer arıyoken sen beni mutluluktan ağlattın dualrında beni unutmadın allah senden razı olsun bende bu aylarda senin için ve tüm arkadaşlarım için bol bol dua edicem hatta edicez teyzelerimize

arkadaşlar hepimizin ramazanı uğurlu olsun hamişlerimizin bebeklerine sağlık versin ramazan hamiş olma yolunda çaalayan arkadaşlarımıza birer bayram hediyesi olarak gelsin bebeleri topiciğimizin minik meleklerine bol bol neşe getirsin inşallah :Saruboceq:

Kızlar günaydın ne zamandır yokum anımsayanlarınız vardır hala korunmaya devam ediyorum son düşüğümde 0,4 lük iğnelere rağmen başaramamıştım(yeterli gelmediği söylendi) toparlanana kadar korunmaya devam edeyim istiyorum çok yorgunum hala ama umutsevgim senin hamile olduğunu görünce merak ettim seninle baya yakındı sorunlarımız kaçlık iğne vuruluyorsun yada sizlerden bilenleriniz varsa cvp verirseniz çok sevinirim kızlar herkesin bebişleri hayırlı olsun analı babalı sağlıkla inşallah hamilelerinki allaha emanet sağ salim kucaklarına alırlar inşallah deneyenler bekleyenler isteyenler allah hepimize yardım etsin inşallah herkesi çok öpüyorum

canım ciğeriiiim duygusal hamişim baharım benimmm kıyamamaaamm mafoldumben
hamişlik hormonları coşarmış da duygu seli yaparmıışş
unutur muyum hiç!!! allah senden de razı olsun,hepinizden,hepimizden :Saruboceq:

Saol canim.a.s.
Insallah bu sefer tutar canim .Melekcigim sen ne zamandan beri hamis kalmaya ugrasuyorsun ?
Ben dedimya normalde 3-4 ayda kaliyordum ve busefer 1 seneden beri kalamayinca :sm_confused: kendim istedim ve iyide istemisim laparaskopiyi yoksa cok beklerdim.:gitme:
Saracoglu hocam 50 % kürün faydasi olacagini söyledi.:Saruboceq:
Tüp bebek deneyecegim eger tutmassa bu kürü deneyecegim, kür bitince Hocayi aramam lazimmis. a.s

Sanada günaydin Lidyoscugum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Banada banada dua et alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kiz bari iftardan sonra bulusalim olmasmi mirmirmirmir

baharcım senle aynı gündeyiz benim de 6+5 bugün

merhaba arkadaşlar lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın çok ihtiyacım var.benim sonuçlarım hepsi normal çıktı sadece mthfr c677t homozigot mutant çıktı.dr a göstermedim korkuyorum pek bişey de bilmiyorum bunun hakkında özelden bana mesaj atabilirsiniz.bu arada ben iki kere boş gebelik geçirdim.mikro enjeksiyon yapıldı euro fertilde.yaşım27 cevaplarınızı bekliyorum.

hayırlı ramazanlar olsun canımın içleri..tüm edilen dualara amin diyorum.allahım bu ayın hürmetine yüzümüzü güldürsün inşallah..bu yolda verilen emekleri boşaa cıkarmasın...doğmus veya doğmamıs hiç birimizi evlatlarıyla sınamasın...

bizde seninle birlikte hayecanlanıyoruz.. inş sorunsuz bi şekilde tamamlayacaksın.. ayyy.. ne çok bebişimiz olacak.. yaşasın.. Rabbim onlara uzun, sağlıklı, güzel ömürler versin ...

inşallah kahvelokum en yakın zamanda hamile kalırsın. çok şükür histeroskopinde iyi çıkmış.sende güzel bir sabahta bir bebiş haberi verirsin bize....opuyorumnanaktan

inş.. inş.. inş...

CANIM KIZMADN DIMI OYLE DEDIM DIYEAYY NE GUZEL HERSEY YOLUNDA CANIM GORBAK BIDAHAKI AYA KENDINIDE EKLIYCEKSIN BU LISTEYE CANIMINSALLAHHHHkaydirigubbakcemile5

kızarmıyım hiç limburg, aksine hoşuma gitti.. sen uyar beni sık sık biz büyüdük diye...

tşk ederim papatya.. . lütfü bey regl olduktan sonra kendisine mail yazmamı sitedi, bakalımk normal olacak mı diye? şimdi onu bekliyorum...dualarını eksik etme.. senin mesajlarını büyük heyecanla ve ilgiyle okuyorum.. maaşallah kızımıza ne kadar büyüdü.. aferin ona :)

Son düzenleme:
Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 21 ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................34 haftalık (*?)
meryemmeryem......33 haftalık (erkek)
çiçeklara.................32 haftalık (kız)
funda1980...............30 haftalık (erkek)
bkale......................30 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......25 haftalık (kız)
smmm06................22 haftalık (erkek)
ravza1818...............20haftalık (kız)
Dinamiss................13 haftalık
ftgg7779 .................12 haftalık
limburg1985.............12 haftalık
nilüfersahh................10 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
aslghh......................6 haftalık
baharçelik.................5 haftalık
_beray_....................3 haftalık

arkadaşlar, ben yine kaçıyorum.. aklım sizde kalıyor ama...

reisdevrim beni habersiz bırakma.. meraktayım...

hepinizi sevgiyle öpüyorum..

kızlar hepinize günaydın ve hayırlı ramazanlar diliyorum. bir kaç gündür annemlerin taşınma işlemlerinden dolayı giremiyorum bu yüzden geçmişi okuyamadım. moralim çok bozuk dün doktora gittik (lütfü beye) allaha şükür bebeğim çok çok iyi moralimi bozan lütfü bey oldu. geçen ayki kontrol toplam 5 dakika sürmüştü ve çok üzülmüştüm bu gittiğimde de ecesemin dediği gibi 'hocam biraz daha detaylı anlatabilirmisiniz bebeğimle ilgili gelişmeleri geçen ay çok kısa sürdü ve ben buna çok üzüldüm hak verirsiniz ki biz 1 ay buraya gelmek için çok sabırsızlanıyoruz ve heyecanlanıyoruz dedim o yüzden ultrasyonda biraz daha fazla kalmak istiyorum' dedim aman allahım nasıl bozuldu suratının şekli değişti ben önemli şeylere bakayım istediğin kadar kal dedi. neyse muyane devam ederken eşim hocam cd de kayıt verecekmisiniz diye sordu ki sormaz olaydı. yok efendim ben burada sinema ya da tiyatro çekmiyorum ben radyo televizyon okumadım 35 sene böyle şeyler üzerine eğitim almadım ben anne ve bebeğin sağlığı üzerine eğitim aldım. bu tarz sorular beni hekimlikten uzak hissettiriyor ama daha neler neler susmadı. o kadar kötü oldum ki biraz da hamilelik duygusallığı herhalde gözlerim doldu ağlamamak için kendimi zor tuttum şimdi size yazarken bile gözlerim doluyor.yani sadece bebeğimizin görüntüsünü vercekmi diye sorduk dünyanın lafını işittik. ve inanın o masadan kalkıp gitmemek için kendimi acayip zor tututtum. ve hala canım sıkılıyor ne ben ne de eşim o kadar laf duyduk ağzımızı açıp birşey demedik. ondan sonra bebekle ilgili ne dedi ne anlattı hatırlamıyorum bile. dün hocanın canı sıkkındı herhalde bizden çıkardı. şuan 30 haftalık olduk az bir zaman kaldı bu saatten sonra doktorda değiştiremem mecbur bebeğim için gideceğim ama ağzımı açıp birşey demeyeceğim dün inanın duyduklarımız bana ve eşime yetti. kızlar çok kötüyüm inanın hala bu şoku dünden beri üstümden atamadım. sabah sabah kafanızı şişirdim kusura bakmayın ve lütfen bana bi akıl verin.
hepinizi öptüm ve size açıldığım içimi döktüğüm için inanın biraz rahatladım.

Bkale canım üzme kendini lütfen.
Biliyorum çok haklısın, insan bebeğini görmek istiyor, doktorundan detaylı olarak bilgi almak istiyor.
Ben Lütfü Önderoğlu'na hiç gitmedim, o nedenle kendisi hakkında da hiç bir fikrim yok.
Ama işte her insanın ters günleri olabiliyor, ve maalesef bunu işine de yansıtabiliyor.
Herhalde böyle bir anına denk geldiniz. Umarım bir dahaki kontrolünüzde kendisi de hatasını anlamış olur, ve bunu telafi eder canımcım.
Sen hiç üzme kendini ,önemli olan senin ve bebeğinizin sağlığı.
Maşallah ikinizde iyiymişsiniz, bunu düşün ve üzülme canım benim.

canım yaaaa :çok üzgünüm: cok üzüldüm bitanem :çok üzgünüm: o dönemde en cok güvendiğin insandır dokorun:çok üzgünüm: neden bööle yaptı acaba?işine karısılıdğıınımı düşündü kşi :uhm: az kaldı canımın içi sabır..içindeki kuzuyu ve o doğduktan sonra bir daha o doktoru görmiyceni düşün yerimseniben onra görmen gereksede bu düşünceler şimdilik seni biraz rahatlatır :teselli:

Celencim hoş geldin nasılsın ? Tatlı kızımız nasıl? Umarım iyileşmiştir, allah nazarlardan saklasın onu da hep iyi olsun inşallah

CANIM YAA SANA SÖYLEDİKLERİNİ DUYUNCA BENİM GEÇEN MUAYENEYE GİTMEMDE AKLIMA GELDİ KIZLAR İŞTE BEN O YÜZDEN SEVMEDİM DEDİM.. BEN GÜLÜMSEYEREK BANA DAHA GÜZEL ŞEYLER SÖYLEMENİZİ BEKLERDİM DEDİM ADAM BANA BİR KIZDI. lmaz: "NE DESEYDİM LAYLAYLOM HERŞEY ÇOK GÜZELMİ DESEYDİM"DEDİ. OYSA BEN KÖTÜ BİR ŞEY SÖYLEDİĞİNDEN DEĞİL HANİ DAHA AÇIKLAMA YAPSIN DİYE SORDUM SONRA İSTEDİĞİM ŞEYİ AÇIKLAYINCA KÖTÜ OLMADIĞINI ANLADIM AMA BANADA ÖYLE BİR TERSLİĞİ OLDU. OYÜZDEN TROMBOFİLİ SONUÇLARIMI GÖSTERİP TEDAVİMİ ALIP DAHA DA GİTMİYCEM....... CANIM GEÇMİŞ OLSUN SENİ ANLIYORUM HAMİLE PSİKOLOJİSİYLE İLGİSİ YOK BEN HAMİLE DEĞİLİM BEN DE ÇOK KÖTÜ OLDUM EŞİM BİLE SURAT ŞEKLİME ÇOK ÜZÜLMÜŞ.... TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN CANIM BEBİŞ İYİ OLSUNDA ARTIK

MERHABALAR ARKADAŞLAR SıZLERE HAYIRLI RAMAZANLAR DıLEMEDEN BKALE YE YAZMAK ıSTEDıM... HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR.... BEN ÇOK SUSADIMMMMMMMMM :umursamaz:

Celencim hoş geldin nasılsın ? Tatlı kızımız nasıl? Umarım iyileşmiştir, allah nazarlardan saklasın onu da hep iyi olsun inşallah

hoşbuldk dinamissim :1hug: iiyiz şükür.gece baya bi ağladı sanırım korktu kuzucuk..şimdi uyuyor :dilcikar: gece bizi dikti hatun ayaa şimdi keyif yapıor :mymeka: sen nasılsın?bebişkon nasıl :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…