Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hımm o neden oluyo onu bilmiyorum.pıhtılaşma testler mthfr ve faktör 5 e bakılarak anlaşılıyo amaCADIARZU

evet genetik bişey bu maalesef.en son gebeliğimde cleksan 0.4 iğne ve craspirin kullandım ama genede 11 haftada kalbi durdu bebeğin şimdi.kürtaj olalı tam bir ay oldu(

ay valla kuşum ya sorma hem duygusallık hem uyku hemde delülük yaptı bu bebek bende -tatlicadiarzu-

baharcım senle aynı gündeyiz benim de 6+5 bugün

efet canım valla pazartesi gittiğimde ben 5+6 biliodum ama dr 6+1 dedi kafamçokkarıştı

amin canımın içi amin kuşum rabbim senin ve diğer evladı olan tüm annelerin evlatlarına da sağlık sıhhat uzun ömürler versi inşallah

sizce hangi dr utavsiye edersiniz benim durumum kan pıhtılaşmasımı

canım ben irenbeye gidiyorum dilek hanıma çok canayakın ve konuşkan bir dr gerçi ordaki diğer drlarda öyle ama simgecimin gittiği ömer beyide duymuştum o da çok iyi bir dr

valla sana katılmıyorum dersem yalan olur pembepericim çok haklısın ben tam bir sene salak bir doktor yüzünden doktor fobimden kurtulamadım hangi dr un kapısının önünden geçsem hüngür hüngür ağlardım 1 sene hiç bir hastalık için hiç bir dr a gidemedim benim ilk gittiğim dr o zamanın en fazla parasını alan dr du ama beni mahvetti bebeğim öldüğünde neden diye sorduğumuzda herşeyden olabilir bilemem dedi hiç bir araştırma yapmadı sonra ben tesadüfen protein s c tahlillerimi yaptırmıştım onları gösterdim aa ondan olmuş olabilir keşke yaptısaydık hamileyken kaybetmezdik belki dedi ve benim için o anda bitti daha sonra bu dr umu buldum allah bin kere razı olsun kadın doğumcunun yanı sıra tıpkı bir psikolog gibi ben bebeğimi kaybettiğimde tekrar ben ağlamadım o ağlamıştı sürekli arar sorar çok memnunum istediğim herşeyi sorabiliyorum cebini aradığımda açamadıysa yarım saat içinde muhakkak geri dönüyor zaten bebeklerimizi zor buluyoruz sürekli endişe içindeyiz birde doktorların bu yanlış tutumu beni çok sinirlendiriyor sonuçta biz onlara ne kadar mahkumsak onlarda bize mahkum lütfen çok yüz vermeyin dr lara canım bkalem sende canını sıkma kuşum bak az kaldı hiç sırası değil şimdi gülüm çok öpüyorum ay uzun oldu ama çok canım yandı bu sebepten

simgecim ömer beyin muayene ücreti ne kadar canım

ya kızlar daha öncede yazmıştım ama pek ilgilenilmedi simgecim sanada söliim ben iğnelerim için heyet çıkarmıyorum sağlık ocağına gidiyorum dr um 5 kutu yazıyor yani 10 günlük gidip eczaneden 10 tl ye alıyorum hiç uğraşmaya değmez sigortada yada devlette insanın anasından emdiğini burnundan geitriolar valla dene istersen

bahar nasıl gidiyor hamilelik bakim demek biz buluştuğumuzda hamilemişsin de haberimiz yokmuş olsa kutlardık ne güzel

iyi gidiyor şimdilik kuzum sadece çok uyku ve halsizlik baş dönmesi ve yemek yiyemem sorunum var yani midem çok bulanmıyo ama çok az yemek yiyebiliyorum hafif kaçırdımmı uyarı gelio aşağıdan hooopp yasakkelime diye

baharcım ömer bey benden 150 alıyor,ama 200 diye duydum arada tanıdık var belki de o yüzden indirimli.ama ayda 1 para alıyor,her hafta kontrol ediyor.
bi de iğneleri sağlık ocağı yani aile hekimimiz yazmadı bana canım,illa heyet raporu istedi.nasıl çıkarcam bilmiyom da

bklaecim canım çok üzüldüm lütfü beyin davranış şekline..... bende bunca zamandır gidiyorum ama hiç ters bir davranışıyla karşılaşmadım.... sanırım çok sinirli bir gününne denk geldiniz çünkü biz kontrollere gittiğimizde hep eşim kameraya çeker.... en son gidişimizde kameramızı bugün almayı unutmuşuz bize siz görüntüsünü verirmisiniz dedik tamam dedi.... muayne bittikten sonra verdi.... gerçi yaptığının sebebi her ne olursa olsun mantıklı bir açıklaması yok....keşke sen yada eşin cevap verseydiniz... en azından bu kadar içine dert olmazdı....

canım belki içini rahatlatmayacaktır ama sende sinan beksaça gitmiştin sanırım.... sinan bey , bana soru sorarken haddini bileceksin ... sen benim kaç yıllık hekim olduğumu biliyormusun , burda bir kişi konuşur oda benim demişti..... düşün halimi hem kan pıhtılaşması diye bir rahatsızlığım olduğunu öğrendiğim gün birde doktorumdan bu lafı duymuştum....

sık dişini canım seninde az kalmış... selvihanı çok merak ediyorum nasıl davrandı nasıl geçti diye.... ondan haber alamazsak 3 hafta sonra benim doğumum var....bizim yaşadıklarımızda sana doğum için yol gösterici olacaktır.... çok öpüyorum canım....

Kızlar kim umutsevgimi yakalarsa lütfen iğne dozunu sorsun benim için çok önemli herkee hayırlı armazanlar hepinizi öpüyorum

Herkese hayırlı ramazanlar....

Çalıkuşu , ben 2 ayır korunmuyorum , daha yeni yani...öncekinde istediğim ay hamile kalmıştım ve sadece 3 kez çalışmıştık o ay ... Belkide kendimi yine hemen olacak diye şartlandırdım ... Hayırlısı artık arkadaşım , herkesin bebeği sağlıkla gelsinde...Hani benim miyom ameliyatımda da bir problem olmuşsa erken davranayım ve tüplere vakit geçmeden baktırayım diye düşünmüştüm...

Bkale , bence lütfü beyin o gün kesin morali bozuktu , evet yansıtmaması gerek ama bazen insanın elinde olmayabiliyor...İçin rahat olsun canım , selvihandan da iyi haberlerini alırsak için daha rahat gitmeye devam edersin lütfü beye...

Baharcım , biliyomusun bazı mesajlarından hamile olduğunu anlamıştım ben :) Allah tamamına erdirsin canımm...

Kahvelokumcum benim son adet 11 ağustos , sanırım seninle günlerimiz yakın...Bayram şekerlerimizi birlikte alırız inşaallah :) Lütfü bey yapmıştı değil mi htr yi...Nasıl geçti canım , zor bir işlem mi? Bu aydan sonra belki bende tüplerime baktırcam( inşaallah gerek kalmaz ). İşlemi muayenehanesinde mi yapıyor ve ücreti ne kadar acaba.

Lidyacım valla bende seninle gelirdim hacıbayrama , keşke daha önceden konuşsaydık , birlikte dua ederdik...Ama sonraki cumalarda sana da uyarsa sana eşlik edebilirim...

Ecesem sıra sende galiba...Zaman çabuk geçiyor.Seninde iyi haberlerini alıcaz inşaallah...3 hafta kaldı demişsin , kadir gecesine mi denk geliyor acaba :)

çalıkuşuum ikizlerin annesi inşaallah :Saruboceq:
ne güzel şeyler yollamışsın..

yaf herkes burda olsun dedim ben geciktim iyi mi, dualarımızı ettim allah kabul eylesin :Saruboceq:
çıkmak zorundayım tatlişkolar, evi toparliyim azcık
iftardan sonra kısmetse toplaşırız
hepinizi seviyooruummm zemuszemus

arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar,izmir de hamile olupta kan pıhtlaşması tedavisi gören varmı?bana bu konuda başarılı bir doktor tavsiye edebilirmisiniz?2 düşüğüm var tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum

Esracım doktorun ne güzel konuşmuş ya valla içime su serpti ayayıp doktora teşekkür edesim geldi vede sana bizimle paylaştığın için çok sağol. benimde sadece faktör V değerim heterozigot ve benim doktorda sadece aspirinle geçirmem gerektiğini söylüyor, bende çok tedirgin oluyordum iğne vurulsammı diye valla senin bu doktorun dediğinden sonra iyice kararımı verdim aspirinle devam etcem allahın izniyle olacaksa olur.

Merhaba arkadaşlar , diyetisyene gittiğimden bahsetmiştim ya.Liste aldım , ilgilenen - yazmamı isteyen arkadaşlar olursa yazabilirim.

CELENCİM , SİDOCUM size sormak istiyorum , sizde de şeker yüksekliği olduğu için. Değeriniz ne kadardı hatırlıyor musunuz ? Diyetle kontrol altına alabildiniz mi , takibini nasıl yaptınız ? Benim diyetle ilgili hiçbir sorunum yok , liste gerçekten çok doyurucu ve faydalı yiyeceklerden oluşuyor , her besin grubundan yiyecek var , bebeğin beslenmesiyle ilgili hiç sorun olacağını düşünmüyorum , hatta diyetisyene fazla bile geldiğini söyledim , kesinlikle eksik uygulamamamı , bebeğin ihtiyacına göre düzenlendiğini , kendimi zorlamamı istedi. Doktorum 10 gün sonra açlık ve tokluk kan şekerine bakıcaz , düşmemişse insülin başlamamız gerekir dedi . Moralim bozuldu haliyle. Aslında çok yüksek de değil değerlerim ama , 50 lik 170 , 100 lükte iki değerim 190 diğerleri normal.Umarım düşürmeyi başarırım arkadaşlar. Doktorum ne söylerse yapıyorum , dikkat ediyorum , lütfen bebeğimin sağlığı için düşsün şu şeker. Dua edin nolur..

Canım irenbeye gidebilirsin sonra simgenin gittiği ömer südekan var iyi bir dr ona gidebilirsin israel eruh var onunda iyi olduğunu fakat çok fazla kouşmadığını biliyorum ama unlar iyi fr lar canım istersen bir öngörüşme yapabilirsin

papatyacım canım tüm dualrım seninle inşallah bir an önce düşer şekerin üzülme emi :1hug:

papatyacim selam canim once sonuclarina uzuldum canim bana sormamissin ama cevap vereyim istedim
ben hem annemi hemde dayimi sekerden kaybettim ustelik ablamda da cikti hepside insulin kullaniyorlardi doktorum banada gebeligimde sekerimin yuksek oldugunu ve diyetisyene gitmem gerektigini bebegimin seker hastasi olabilecegini yani risk altinda oldugunu soylemisti tabi ben unuttum gitmeyi diyetisyene bir dahaki ay sordu gittinmi diye bende unuttum dedim ve ben sadece tatlilari kestim baskada hicbir sekilde diyet yapmadim sonuc cok sukur hicbirsey yok bebegimde biliyorsun ustelik bebegim 4 kilo dogdu bence sende tatli ve hamur islerini kes ve sakin kafana takma canim biliyorsun stres sekerin bas dusmani bak gor kendiliginde gececek dualarim seninle bitanem guzel haberlerini insallah alicaz opuyorum seni :1hug:

MERHABALAR ARKADAŞLAR SİZLERE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLEMEDEN BKALE YE YAZMAK İSTEDİM... HERKESE HAYIRLI RAMAZANLAR.... BEN ÇOK SUSADIMMMMMMMMM :umursamaz:

ayyyy kıyamam kıss ben sana... alışırız heralde yaa napalım.... kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…