Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kizlar nerdesiniz , ay kimsecikler yok, :sm_confused: yalniz kaldim buralarda :1rolleyes:
bende burayi bos bulmusken söyle bir turlayayim :roflol:

çalıkuşu canım benim nasılsın.opuyorumnanaktaninşallah iyisindir ben malum heyecn dorukta bekliyorum.geceleri uyku felan kalmadı evin içinde dolaşıp duruyorum.emin olun doğum da hepinize çok dua edicem inşallah en kısa zamanda kabul olur ve burdan güzel haberlerinizi bir bir alırız.kaydirigubbakcemile3

smmm06 canım benim güzel dileklerin için çok sağol.ben gene anestezi olmayacağım.sipino epidural olacağım.allah ın izniyle ameliyat sırasında uyanık olacağı.o zaman inşallah sorun çıkmazda sorusuz bir ameliyat olur.urdaki herkese dua etmeye çalışacağım.21.hafta hiçde uzak değil bir bakacaksın sona gelmişsin.çok zorlu yollardan geçtik rabbim inşallah herkese bu güzellikleri yaşamayı nasip eder.allah herkesin gönlünün muradını en kısa zamanda versin.amin

ayyy selvıhancım valla bende en az senın kadar heyecanlıyım.cunku senden soora sırada ben varım ve bende epidural sezeryan olcam.bu yuzden dogumdan sonra ılk fırstta nete gırmenı ıstıyorum.cunku senı soru yagmuruna tutabılırım canım:)))

canımsakın panık yapma amelıyatta...sakınce bekle mınıgını.ben cok vıdeo ızledım.hıcbı sıkıntısı olmuyo kadınların.rahatca yatıyolar... canım ya dualarını esırgeme nolur bızden...

selvihancım benden sana tavsiye hiç korkma daha öncede dedim zaten. spino epidural çok rahat oluyor. bir bakmışsın bebiş kucağında zaten ilk 15 dk içinde bebek geliyor belki daha bile azdır. doktroum bana şimdi hazırlanıyoruz dedi sonra baktım çok kısa bir süre sonra oğlan ağlıyor.sezeryan sonrasında ise zaten 2-3 saat sonra tamamen uyuşukluk geçiyor. sen bebeğine odaklan herşey çok güzel olacak canım benim..

Selvihancım , Allah yardımcın olsun olsun canım , herşey çok güzel olacak merak etme.Dua ederken beni de unutma olur mu ? Zamanında , sağlıklı bi doğum istiyorum Allahtan..Darısı da başımıza inşallah.Selvihancım ben bi yerde , pıhtılaşma sorunu olanlarda spinal-epidural uygulanmaz diye okudum ama , tabii eşin en doğru olana karar vermiştir mutlaka.Merak ettim canım yani istersek spinal-epidural tercih edebiliyor muyuz ? Çok öpüyorum seni..

hemde pazar akşamı iğnemi oldum çarşamba sabahı doğuma girdim. yani 3 gün bile değil tam olarak iğneyi kestiğim

ıyi akşamlar kızlar:)
Benim de dünden beri gelen giden oldu, sağolsun arkadaşlarım, annemler evdeyim, sıkılıyorum diye geliyorlar. Pek giremedim o nedenle.

Selvihancım canım, ne mutlu sana sonuna gelmişsin artık hamileliğin, inşallah sağlıkla bebeğini getireceksin dünyaya canım. Darısı hepimizin başına inşallah:Saruboceq:

Limburgcum seni de rahatlamış gördüm, sevindim. Bebeğini, onun hareketlerini görünce daha bi rahatladın sanırım. ınşallah sonuna kadar böyle sağlıkla gideceksin canım.

Gelevera, Lidya, Papatyasüreyya, Ravza, Çalıkuşu, Nergis, Simge, Celen, Şen ve diğer tüm arkadaşlar nasılsınız kızlar? Umarım iyisiniz.

Meryemcim sen nasılsn, nasıl gidiyor hazırlıklar?

Biz de durumlar aynı, yatmaya dinlenmeye devam. Baklaım cuma gününü bekliyorum heyecanla, inanıyorum bu sefer daha güzel haberlerle döneceğim inşallah:Saruboceq:

Merhaba kizlar,kaydirigubbakcemile2
demin Prof.Dr. Ibrahim Saracoglu ile görüstüm,
Dedigine göre bana bir kür gönderecekmis ve Allah nasip ederse 50 % sansim varmis kapanan yumurta yollarini acilmasi icin.:teytey:
Bakalim kismet.
Gercektende cok iyi karsiladi beni telefonda opuyorumnanaktan yaklasik 20 dakika konustum.
Ben Hocam yavas yavas gec kaliyorum anne olmaya, yasim 31 deyince :gitme: oda sen öyle dersen biz ne yapmaliyiz dedi.:mymeka: Kendiside 52 yasinda baba olmu ilk defa. :1shok:
Bende hemen hanimini sordum, o kac yasinda idi ilk bebegini dogurdugunda deyince delikafadulden Hoca güldü bana :roflol: ve esininde 36 yasinda ilk defa hamile kaldigini söyledi.:1shok:

kızlar yaa daha fazla dayanamıcam sanırım sölüyoruuummmm valla ben herşeyi görüp öyle söylemek istedim celende biliyo ama dün dr a gittim 5+6 haftalık çok minik bi şey gördük ama dr acele ediyoruz ik hafta sonra gel herşeyi net görelim stres oluyoz böyle dedi ilk gittiğimizde keseyide görememiştik küçük diye geç döllenme olmuş sanırsam e ik hafta daha bekleyemicem en iyisi sölemeek ama başka kimsenin haberi yok ha ona göre şşşşşş top secret haaa kızlar çok dua edin bana emi 7 yıldır kendiliğinden olmayan tedavilerle bile zoraki olan bebeğim bu kez kendi isteğiyle geldi bana içim çok rahat huzurluyum diğer hamileliklerime göre bana kendi geldi doğmayı istiyor diye düşünüyorum ve şimdi sizlerin dualrına çok ihtiyacım var canı gönülden edeceğinizi biliyorum hiç şüphem yok hepinizi çok seviyorum ve szi beklettiğim için söelmediğim için özür diliyorum ama sölememin sebebini celen de iyi biliyor tek amamcım yine aynı şeyleri yaşarsam sizleri üzmek istemediğim içindi ama sevincide hüznüde burda birlikte yaşıyoruz değilmi o yüzden beni anlayışla karşılayacağını umuyorum.

bu arada iki hafta beklicemi e kim demiş ben bu ara içinde bi doktor daha görürüm muhakkak çatlarım ayoldelikafadulden

kızlar selam nasılsınız 10 gündür yazamıyorum internetimiz bozuktu yarın prolaktinimi ölçtürmey gidicem umarım düşmüştür arkadaşlar

dinamis herşeyin yolunda olmasına sevindim umarım bir an önce sağlıklı şekilde kucağına alırsın bebeğini

canım saol inşallah bu kez bişey olmucak ben irenbe dilek aslana gidiyorum duan için teşşekkürler sen kime gidiyosun

Baharcım çok sevindim , tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin canım.Benim de içime hep iyi doğuyor , gözün aydın canım..

canım çok sevindim hayırlı olsun tebrik ederim. içini ferah tut bende geç gördüm keseyi bana da geç döllenmiş bi bebek olabilir demişlerdi. içinin ferah olması güzel inşallah hep ferah bir hamilelik geçirirsin. dualarım seninle:Saruboceq: bu arada biz adaşız seninle:lepi:

çalıkuşu inş herşey gönlüne göre olur..benim kuzenim 21 yıl sonra tam 41 yaşında anne oldu. geçenlerde bebişi görmeye gittik dünya tatlısı maaşallah hemde 20 ye yakın düşükten sonra ..umudunu hiç yitirmedi , doktorun doğru söylemiş yaşın hakkında :))
bende yarın doktora tekrar gideceğim..bakalım kistler düşmüş mü ne alemde diye..bana dua edin de gebelik izni çıksın lülülülülülü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…