Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

nergiscim bugün nasılsın canım benim?

çalıkuşumuz ikizlerin annesiii :Saruboceq: merhaba.

ravzacım umarım iyisinizdir kızınla sen :Saruboceq:

ÇALIKUŞU canım geçmişe bakmadım.... seni merak ettim nasıl sonuçların ikizler için uygunmu herşey inşallah opuyorumnanaktan

lidyacım sen nasılsın biz iyiyiz kızımda iyi karnımda tepikler atıp duruyo işallah en kısa zamanda sende bize böle şeyler yazacaksın ne kadar süre bebişe ara verdin ne zaman bebiş çalışmalarına başlayacaksın allahım hepimizin gönlünün muradını versin

ravzacım amin inşallah yaarabbim :Saruboceq: oyyy allah esirgesin herkesinkiyle beraber seninkini de, tepik tepik demek, maaşallah suphanallah.canım doktor bey bana eylülde de korunun sonra serbest dedi allahın izniyle hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

geleveracım ben soğukkanlılığını sevdim hocanın. bir de zamanla gelişiyor aranızdaki ilişki, zaman içinde bilgisinin deneyiminin iyice farkına varıyorsun. bir de anlıyorsun ki onlar da insan sonuçta..yani bebişlerimizin birer vesile onlar, bu bakımdan da imkansızı isteniyorsun ondan, sorularına cevap vermesi yetiyor, biliyorsun ki allahın izniyle olacak herşey...bir de ben fikir sormak için birkaç doktor daha gezmiştim, aralarındaki farkı da öyle görüyorsun. yani tercih meselesi..çok mu konuşsun, deneyimli mi olsun, bilgili mi olsun vs vs. mesela lütfü hoca bu konularda literatürü takip eden hocalardandır, zaten türk obstetrik derneği başkanı, ki bu benim hoşuma gidiyor...ama dedim ya önce allah.

ravzacım, lidyacım, burdayım canım iyiyim haftabaşı iş yoğundu biraz yorgunluk var.
geleveracım hoşgeldin. demek memnun kalmadın ha bende gitmeyi düşünüyordum ama bilmiyorum sanırım yinede giderim. çünkü başka çare yok...

geleveracım ben soğukkanlılığını sevdim hocanın. bir de zamanla gelişiyor aranızdaki ilişki, zaman içinde bilgisinin deneyiminin iyice farkına varıyorsun. bir de anlıyorsun ki onlar da insan sonuçta..yani bebişlerimizin birer vesile onlar, bu bakımdan da imkansızı isteniyorsun ondan, sorularına cevap vermesi yetiyor, biliyorsun ki allahın izniyle olacak herşey...bir de ben fikir sormak için birkaç doktor daha gezmiştim, aralarındaki farkı da öyle görüyorsun. yani tercih meselesi..çok mu konuşsun, deneyimli mi olsun, bilgili mi olsun vs vs. mesela lütfü hoca bu konularda literatürü takip eden hocalardandır, zaten türk obstetrik derneği başkanı, ki bu benim hoşuma gidiyor...ama dedim ya önce allah.

doğru söylüyorsun ama bende daha sonuçlarımı gösterip tedavimi almadan kötü demek istemem o zaman memnun olmazsam kötü derim yani memnun değilim derim... allah hayırlısını versin inşallah tabiki onlar birer vesile...... :Saruboceq:
İYİ AKŞAMLAR CANIM......

canım pıhtıdaşlarım, dün geceden biraz uykusuzum, ben çıkıyorum uyumaya...
hepinize allah rahatlık versin, hamişlerimizi, bebişlerimizi koruyup esirgesin.
isteyen herkeslere, herkeslerle beraber bana da tez zamanda bebişler nasip etsin, hızırlığı yetiştirsin :Saruboceq:

selvihancım demek yolun sonuna geldiniz hayırlısıyla bu perşembe demek doğumun allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım allah kurtarsın bebişinide senide

sende kavuşacaksın bu uzun ve yorucu bir dokuz aydan sonra bebişine darısı benim başıma dicem ama ne derler ortada fol yok yumurta yok ki kısmet artık belki bigün bende hamile kalabilirsem ve bu süreç devam ederse ve doğuma kadar gelebilirsem off offf çooookkkk uzak geldi bana çooookkk

canım arkadaşım neden öyle umutsuzca konuşuyorsun bak göreceksin bir gün seninde benimde tüm gönülden isteyenlerin bebeği olacak,umudunu yitirme sakın,yalnız değilsin

çok teşekkür ederim celencim doğum tarihimiz verilmedi bana normal doğum yapabilirsin dedi doktor normal olursa 23 ekim gibi olacak eğer sezaryan olursa 15 gün gibi geri alınacak 37.haftada belli olacak hayırlısıyla birazda ağırlaşmaya başladım geziyorum çabuk yoruluyorum bu yüzden eylülün 10-15 gibi eksiklerini bitirirsem artık ondan sonrada çantasıydı yatağıydı kıyafetleriydi onların yıkanıp ütülenmesi onları hazırlayacağım allah nasip ederse tekrar teşekkür ederim çok öpüyorum siziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
allahım kolaylığını verir.cok yorma kendiniçve mutlaka bol sıvı al.yerimseniben
CANLARIM BENİM dr.den geldik son NST mizde çok şükür iyi çıktı.kaydirigubbakcemile3gerçi ilk başta biraz edişelendik kalp atışı 140 pek fazla oynamıyordu yarım bırakıp bir meyve suyu içip kek yiyince çok şükür oynamaya başladı.yani kızlar son güne kadar stres bitmiyor .neye şimdi doğumu perşembe sabahını 9.30 bekliyoruz. inşallah gününde sağlıklı bir doğum olur.
DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN DUAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.opuyorumnanaktan
ay cok az kalmıs yaaa :1hug: sağsalim kavusun allahım isteyen herkese versin :Saruboceq:
selvihancım demek yolun sonuna geldiniz hayırlısıyla bu perşembe demek doğumun allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım allah kurtarsın bebişinide senide

sende kavuşacaksın bu uzun ve yorucu bir dokuz aydan sonra bebişine darısı benim başıma dicem ama ne derler ortada fol yok yumurta yok ki kısmet artık belki bigün bende hamile kalabilirsem ve bu süreç devam ederse ve doğuma kadar gelebilirsem off offf çooookkkk uzak geldi bana çooookkk
:kızgın: sana daha öncede dedim su umutsuzluğundan vazgec die :eek:lmaz: bööle olmazki be yavrum :teselli:
canım pıhtıdaşlarım, dün geceden biraz uykusuzum, ben çıkıyorum uyumaya...
hepinize allah rahatlık versin, hamişlerimizi, bebişlerimizi koruyup esirgesin.
isteyen herkeslere, herkeslerle beraber bana da tez zamanda bebişler nasip etsin, hızırlığı yetiştirsin :Saruboceq:

amiiiinnnn :Saruboceq:

ravzacım amin inşallah yaarabbim :Saruboceq: oyyy allah esirgesin herkesinkiyle beraber seninkini de, tepik tepik demek, maaşallah suphanallah.canım doktor bey bana eylülde de korunun sonra serbest dedi allahın izniyle hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

kızlar sizden bilgi aldıktan sonra bende lütfü hocanın olduğu bir siteye girdim ve açıkcası biraz da denemek için kaydirigubbakcemile3değerlerimi ve sorunlarımı mail attım allah razı olsun oda 2 gün içinde (haftasonu yolladım ben maili) yani bugün cevap vermiş kaydirigubbakcemile5.kaldıki cevap ta vermeyebilirdi kromozom tahlili yapılmıştı bize sonucu alır almaz soluğu lütfü bey de alacağım :) ilk görüşme için süprizzzzz

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 14 ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)
sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................33 haftalık (*?)
meryemmeryem......32 haftalık (erkek)
çiçeklara.................31 haftalık (kız)
funda1980...............29 haftalık (erkek)
bkale......................29 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......24 haftalık (kız)
smmm06................21 haftalık (erkek)
ravza1818...............19 haftalık (kız)
Dinamiss................12 haftalık
ftgg7779 .................11 haftalık
limburg1985.............11 haftalık
nilüfersahh................9 haftalık
simge.......................6 haftalık

CANLARIM BENİM dr.den geldik son NST mizde çok şükür iyi çıktı.kaydirigubbakcemile3gerçi ilk başta biraz edişelendik kalp atışı 140 pek fazla oynamıyordu yarım bırakıp bir meyve suyu içip kek yiyince çok şükür oynamaya başladı.yani kızlar son güne kadar stres bitmiyor .neye şimdi doğumu perşembe sabahını 9.30 bekliyoruz. inşallah gününde sağlıklı bir doğum olur.

canım yolun sonuna geldin ne güzel inşallah perşembe günüde kızını sağlıklı sıhatli kucağına alcaksın senden mutlusu olmaz artık daha 21.haftamda olduğum için o günler bana okadar uzak geliyoki perşembe dualarımız seninle sende doğuma girmeden bizler için dua etmeyi unutma bu arada doğum genel anestezi mi olcak çok öptüm canım

herkese gunaydinlar hanimlar:lepi: kizlar kusua bakmayin bi kac gundur soyle tam giremiorum bi goz atip cikiyorum misafirlerim falan vardi izinden gelenlere hosgeldine gittik baya yogundu yani.aklimda kaldiginca yazayim sselvihancim mutlu sona az kaldi bizde o gunleri goruruz insallah RABBIM sag sagli hayirlisiyla kurtarsin insallah.DINAMISSCIM herseyin yolunda olmasina sevindim zordur biliorum ama napalim azicik daha SIK DISINI bebisi annesiyle hep.GELEVERACIMsende gitmisin dra moral bozmak yok simdi adamin elinde bi belge bi sonuc olmadigi icin bisey anlatamamistir sonuclarin cikinca gittiginde hersey farkli olacak canim LIDYACIMseninde tatilin ii gecmis ohh ne guzel adi bile yeter yani tatil dimisengözlerimebaksanab bu arada bizi merak eden varsa 12+3olduk dun gittim dr kipir kpirdi boyuda uzamis ayaklarini bacaklari eli kolu herseyini gordum ALLAHIM isteyen herkese nasip etsin her zaman duamdasiniz emin olun ay kizlar unuttuklarim varsa uzgunum hepinizi cook opuyorummmopuyorumnanaktan

çalıkuşum evlilik yıldönümün kutlu olsun daha nice nice senelere inşallah kucağınızda yavruzla birlikte inşallah allah mutluluğunuzu daim etsin bu mutluluğa birde bebek eklensin inşallah canım

Fundacigim cok tesekkür ederim canimopuyorumnanaktan

canim Selvihanim topragim benim.Şeniz Vuslata az kalmis canim. Persembe günü senin icin dua edecegim,:Saruboceq: sende bizlere dua etmeyi unutma canim.

nergiscim bugün nasılsın canım benim?

çalıkuşumuz ikizlerin annesiii :Saruboceq: merhaba.

ravzacım umarım iyisinizdir kızınla sen :Saruboceq:

Lidyacigim Insallah senin dedigin gibi Rabbim ikiz nasip eder bana. Tabiki canima okurlar kafamçokkarıştı ama olsun yinede ben istereim ikiz olmasini zemuszemus

ÇALIKUŞU canım geçmişe bakmadım.... seni merak ettim nasıl sonuçların ikizler için uygunmu herşey inşallah opuyorumnanaktan

Gelevera canim cok sükür hersey yolunda. Ramazandan sonra ignelere baslayip yumurta cogalttiktan sonra tüplere baslayacaklar kaydirigubbakcemile3
Nasip olursa tabi, biraz arastirdim canim yani benden yaklasik 10 tane yumurta bile alsalar :1shok: onlardan sadece bir kac tanesi kaliteli cikabiliyormus yada hic cikmayabilirmis:gitme: .Ona göre tüp bebek yapilip yapilmayacagina karar verilecekmis.CADIARZU yani olmasa yeni bastan :bbo:
Bakalim canim kismet meselesi :nazar:

Kizlar nerdesiniz , ay kimsecikler yok, :sm_confused: yalniz kaldim buralarda :1rolleyes:
bende burayi bos bulmusken söyle bir turlayayim :eek: :roflol:

X