Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

esraben, gitmiştir kistler canım inşallah..güzel haberlerle gelirsin yarın umarım...
ben izin veriyom anacım sana başla çalışmalara:)), baharçelik e yetiş ikinizi aynı anda takip edelim inşallah...
öpüyorum...

baharçelik, canım benim ne güzel bi sürpriz oldu bu...sağol sıkılıyodum bugün keyfim yerine geldi valla:))
acele etme hiç geç döllenmedir o, sabret annesi duyarsın yakında miniğinin pıt pıtlarını inşallah...ayy ya da sabretme 3-4 gün sonra git başka bi doktora daha karından baktır ultrasonla... kendiliğinden gelmiş bebişimiz bak gitmiycek o inşallahh....kutluyorum rabbim tamamına erdirsin sağlıcakla...habersiz bırakma bizi....öptüm

kuzuuum çok tebrik ederim :dance::dance:
çok güzel bir haber buu rabbim tamamına erdirsin inşallah .inanılmaz sevindim yaa :teytey::teytey:
rabbim korusun bebişini ve seni inşallah herşey yolunda gider kuzuu dualarım seninle
darısı tüm arkadaşların ve benim başıma inşallah.çok öptüm canım

dinamiss cim, iyiyz canım biz...cuma günü hayırlı haberler bekliyoruz inşallah senden...güzelce dinlen sen şimdi, kaybolup gitmiştir kendiliğinden o pıhtı inşallah...öptüm

Baharçelik çok tebrikler canım. Allah sağlıkla tamamına erdirsin. İnşallah sağlıkla geçirirsin tüm hamileliğini canım.

Darısı esraben, ebrar53, çalıkuşu, binbirgece ve diğer bekleyen tüm arkadaşların başına :Saruboceq:

dinamiss cim, iyiyz canım biz...cuma günü hayırlı haberler bekliyoruz inşallah senden...güzelce dinlen sen şimdi, kaybolup gitmiştir kendiliğinden o pıhtı inşallah...öptüm

Sağol canım inşallah öyledir. Seni de güzel kızını da öperim çokçaopuyorumnanaktan

ayyy canım ya nasıl moralim düzeldi bak şimdi ,az önce forumlarda kistinde düşüğe yol açacağını okudum çok moralim bozuldu.yarını iple çekiyorum ..çalışmaların ne olduğunu unuttum , o kadar tedbirliyiz ki korunma konusunda ..gerçi Allahım ne derse o olur hayırlısı bakalım

çok tebrik ederim canım allah korusn kollasın sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah....

esraben. ilk düşüğümden sonra kontrole gittiğimde kendi doktorum yoktu başka bi doktor kontrol etti geçici olarak ve parça falan yok ama kist oluşmuş dedi, bir adet dönemi geçir gel basit yapılıysa kendiliğinden parçalanır adetle atılır ama basit yapılı değilse atılmaz tedavi gerektirir demişti ve gebeliği bu kistten kurtulna kadar erteleyeceğiz demişti..çünkü kistlerin bazıları gebelikte hiç sorun yaratmazken bazıları hormonlar sayesinde beslenir ve bebek büyüdükçe o da büyür bebeğe yer kalmaz sıkıntı olur düşüğe sebep olur demişti.ağlaya ağlaya ölmüştüm bi de kist çıktı başıma diye....bir adet dönemi geçirip bu defa kendi doktoruma gittiğimde kist falan yok kızım sende tertemiz demişti...ama düşük sonrası oluşabiliyo belkide vardı da adetle atılmıştır dedi...hımm bi de bu yeni yetme doktorlar idrar torbasını bile kist sanııyo onuda görmüş olabilir öteki doktor demişti kendi hekimim...umarım herşey yolunda gider canım..ne bilim moral olsun diye yazdım,bende günlerce takmıştım bu kist olayını...

çaışma unutulur mu kıs hiçkaydirigubbakcemile3 bol tekrar bol tekrarŞeniz doktor bi izin versin hemencik hatırlarsınız:kedi:
a.s.

Nergis60 canım orada mısın? Sen nasılsın tatlım iyisin değil mi:1hug:

teşekkür ederim canım çok iyiyim... bin şükür ...canım sen nasılsın ? gör bak cuma günü drun sana karnındaki herkül yada zeynadan bahsedecek senin bebişin çok güçlü seninde desteğinle bu pıhtıdanda kurtuldu maşallah

Ben de iyiyim canım, valla inşallah böyle umduğumuz gibi kendiliğinden ufalıp yok olur o kötü pıhtı!
Senin de iyi olmana çok sevindim:)

binbirgece;8548421]
canım tekrar teşekkür ederim rabbim olmayan gerkese versin inşallah

bkalecim çok saol canım bu arada adaş olduğumuza sevindim tatlım efet bu kez çok rahatım nedense doktorum telaşlanıyo ben sakinleştiriyorum dün bebeği göremedim dedi merak etmeyin orda ama henüz küçük daha dedim pes valla diyo kadın bravo e alıştık artık

şencim canım saol valla ilk bende bi panikledim aslında bebeği göremeyince ama dr um da bende minicik bişey gördük ben dedim ya rahatım bu kez nedensiz biliyorum orda dedğin gibi yapıcam zaten iki hafta oooo çok zor :umursamaz:dayanamam hafta sonu bi dr a daha giderim büyük ihtimalle canım tecrübelerine ihtiyacım olucak

kuzu saol yafrum amin inşallah darısı herkeselerin başına rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin dualrımdasın canom

dinamiscim saol canım teşekkür ederim inşallah senin meleğinde çok çok iyidir ama unutma ahana buraya yazıom maşallah sübhanallah çok güçlü bi çocuk olucak inşallah e birazda inatçı sanırım

çok tebrik ederim canım allah korusn kollasın sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah....

saol canım benim inşallah sizlerede nasip olsun o kalp atışlarını görmeden içi içine sığmıyo insanın ama ,nşallah bu kez görücem sizlerin dualrıyla

Baharcım çok sevindim , tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin canım.Benim de içime hep iyi doğuyor , gözün aydın canım..

papatyam saol güzelim inşallah bende senin gibi son haftalara gelirim sen nasılsın alışverişin tammammı izinede çıkmışsın netini bir an önce bağlat oo deriinn bilgi kitabından mahrum kalmayalım olurmu

kızlar hepiniz çok saolun iyiki varsınız :lepi::enbuyukkk:

Özlem80 merhaba nasılsın? Ne yaptın canım testlerini yaptırabildin mi?
Gelişmelerden haberdar et bizi.
ınşalah hep olumlu, müjdeli haberler verirsin buradan bizlere :Saruboceq:

ne güzel haber böle BAHARRRRRR :) Umarım daha ii haberlerinide alırız... hade bakalım...
Bu arada Dinamisss sendende daha ii haber bekliyoz valla :) dualarım hepimiz için arkideşlerrrr...

ne güzel haber böle BAHARRRRRR :) Umarım daha ii haberlerinide alırız... hade bakalım...
Bu arada Dinamisss sendende daha ii haber bekliyoz valla :) dualarım hepimiz için arkideşlerrrr...

canım saol inşallah size hep iyi haberler veririm :Saruboceq:senin nasıl gidiyo canım inşallah iyisindir :CüvCüv:

krizantem evet canım ali acar doktorum ve bu 4. hamileliğim ben yaklaşık 6 aydır folic coraspirin neroxb kullanıyordum hamile olduğumu 3.hafat öğrendik ve hemen dr ye gittik gittiğimiz gün hibor 3500 başladı diğerlerine de devam dedi..bilmiyorum ya sein gittiğin lütfi bey ne dedi sana canım..en kaç haftalıkken düştü bebişin ve kendiliğinden düşük müydü yoksa bebeğin gelişimi ile ilgili bi sorun mu vardı...bi soru daha konyada başka dr ye gittin mi...

dinamisscim canım benim, unutmamışsın beni sormuşsun.iyiyim canım hem de çok ! o pıhtıyı döverim ben!gör bak sağlıkla alacaksın tatlı bebişi kucağına :Saruboceq:

baharcığım allah tamamına erdirsin, dualarımda olacaksın :Saruboceq:

çalıkuşum oohh ne güzel haberler bunlar, allah çok büyük.ben de aynı şeyi yaş 30 u lütfü hocaya söyledim de daha 30 neeeee dedi bana, çok güldü sırnaşık şey hakkımızda hayılrısı rabbimden :Saruboceq:

bende havadisler şöyle: hematoloğa gittim şu kan değerlere en baştan baksın, ek tetkik gerekirse versin diye, osman i. özcebe. allah ondan razı olsun tam 45 dk. konuştuk. zaten lütfü hcayla paralel kontrol ediyorlar hastaları.dedi ki gebeliği ööğrenir ööğrenmez clexane 0,4. kiloya göre veriyormuş. her on kiloya 0,1 ve katları olarak gidiyormuş.

bu arada şenciğim tiroid testimi gizli kapaklı casus gibi yaptırmama gerek kalmadı sositososito

Sağolasın canımcım, inşallah herbirimiz hep mutluluk dolu haberler veririz bundan böyleopuyorumnanaktan

Lidyacım bu kiloya göre nasıl yani.
Fazla olan 10 kilo için mi iğne değeri artıyor? Bu konuyu hiç bilmiyorum da merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…