Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Sen canim cokkkkk tesekkür ederim.Şeniz
Sen ve Celenden Allah razi olsun hepimize cok yardim ettiniz.opuyorumnanaktan
Bizlerde cok hakkiniz var.
Rabbim bebislerinizle Mutlu yasamayi nasip etsin bir ömür boyu :Saruboceq:

Sen canim cokkkkk tesekkür ederim.Şeniz
Sen ve Celenden Allah razi olsun hepimize cok yardim ettiniz.opuyorumnanaktan
Bizlerde cok hakkiniz var.
Rabbim bebislerinizle Mutlu yasamayi nasip etsin bir ömür boyu :Saruboceq:

ne demek calıkusum opuyorumnanaktan bugun biz biraz destek oluyorsak yarın da sizler baskalarına umut oucaksınız yerimseniben bu işler sırayla :1hug:

çalıkuşum evlilik yıldönümün kutlu olsun daha nice nice senelere inşallah kucağınızda yavruzla birlikte inşallah allah mutluluğunuzu daim etsin bu mutluluğa birde bebek eklensin inşallah canım

esercim canım benim benim doktorumda normal doğum yapabilirsin dedi iğneler normal doğum yapmayı etkilemiyormuş ama 37.haftada belli olur nasıl doğum yapacağın çocuğun gelişine birde kilosuna bağlıymış bu yüzden fazla kafaya takma olurmu canım allah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize

celencim sözünü tuttum küçük oğluşum için daha hiç bir şey almadım allahın izniyle bu aydan sonra almaya başlayacağım sende ekim annesisin neler tavsiye edersin neler almam gerekiyor bana ufak ipucları verirmisin canım çok öptüm canım küçük cemreyide koklaya koklaya öpüyorum

canım benm ramazanda şööle iftar saatinde cık.hem sokaklar tenha olur hemde serinrahat rahat gezersin.
valla sana en buyuk tavsiyem bol bol alttan cıtcıtlı badi al.en ufak boylarından.bana cok kızmıslardı alma bir sürü gelio die.ama gelenlerin hepside kocamandı.iiki almısım yerimseniben bide kendin için ve gecici bir süre bebek için hasta alt bezleri var onlardan al.kendinin ki ped in büyüğü olanlardan.bebişinkide alta sermeliden.ilk zamanlar cok fazla kaka yapıolar ve su gibi.o cok rahat olur.ya aslında o kadar cok sey varki.sen hele temel olanları al.ekik kalanaları yine konusuruz burdan.kızlarında eminim cok yararlı fikirleri olucaktır yerimseniben allahıma emanet olun fundacım.doğum tarihiniz verildmi?

çok teşekkür ederim celencim doğum tarihimiz verilmedi bana normal doğum yapabilirsin dedi doktor normal olursa 23 ekim gibi olacak eğer sezaryan olursa 15 gün gibi geri alınacak 37.haftada belli olacak hayırlısıyla birazda ağırlaşmaya başladım geziyorum çabuk yoruluyorum bu yüzden eylülün 10-15 gibi eksiklerini bitirirsem artık ondan sonrada çantasıydı yatağıydı kıyafetleriydi onların yıkanıp ütülenmesi onları hazırlayacağım allah nasip ederse tekrar teşekkür ederim çok öpüyorum siziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ÇıÇEKLARA canım benim allahın izniyle 38+1 olduk.doğum 38+4 olacak dr.doğumdan bir gün önce iğneyi kesicek.iğnenin koruculuğu zaten bir gün.bence riske atmayın derim.çok erken kesmesini gerektirecek nedeni mi var.oksa bence son güne kadar vurul.
opuyorumnanaktan

kızlar elimde ayağımda titreme var ve midem bulanıyor kendimi iyi hissetmiyorum hamile olabilir miyim ama adet olmama daha bir hafta var önceden belirti oluyor mu

CANLARIM BENİM dr.den geldik son NST mizde çok şükür iyi çıktı.kaydirigubbakcemile3gerçi ilk başta biraz edişelendik kalp atışı 140 pek fazla oynamıyordu yarım bırakıp bir meyve suyu içip kek yiyince çok şükür oynamaya başladı.yani kızlar son güne kadar stres bitmiyor .neye şimdi doğumu perşembe sabahını 9.30 bekliyoruz. inşallah gününde sağlıklı bir doğum olur.
DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN DUAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.opuyorumnanaktan

selvihancım demek yolun sonuna geldiniz hayırlısıyla bu perşembe demek doğumun allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım allah kurtarsın bebişinide senide

sende kavuşacaksın bu uzun ve yorucu bir dokuz aydan sonra bebişine darısı benim başıma dicem ama ne derler ortada fol yok yumurta yok ki kısmet artık belki bigün bende hamile kalabilirsem ve bu süreç devam ederse ve doğuma kadar gelebilirsem off offf çooookkkk uzak geldi bana çooookkk

ya da canlarım bana olumlu olumsuz haberleri bi özetlermisiniz... okuyana kadar merak ederim ama inşallah olumsuz yoktur

canım benim çok teşekkür ederim.inşallah rabbim sana da en kısa zamana hayırlı hamilelikler nasip eder.güzel düşün herşey güzel olsun.dua edicem burdaki herkes için.sipino epidural olacağım için o esnada dua edicem.inşallah kabul olur.kaydirigubbakcemile3sizde beni perşembe günü opuyorumnanaktanunutmayın.opuyorumnanaktan

gelevera hoşgeldiiinnn.
anlat biraz ankarayı doktoru nsaıl geçti?

canım hoşbulduk... ankara güzel doktor kötü hiç sevmedim yazık oldu bizim paraya diye düşünüyorum.... hiç birşey söylemedi trombofili panelimi yeniletiyorum onun sonucunu gördükten sonra söyliycek sanırım tedaviyi... muayenemde kötü bir şey çıkmadı allaha şükür......... ankarayı sevdim ama yokuşu çok aman allhım ne kadar dağlık bir şehir... :jeyyar: senide gördüm durdurdum peşine düştüm durduramadım delikafadulden hani çok hızlı yürüyorum demiştin ya yetişemedim :roflol: :roflol:

daha hızlı yürümeliydin, koşmalıydın gerekirse :mymeka:

neyse ki ultrasonda rahim muayenen iyi çıkmış anladığım kadarıyla, bu da iyi birşey...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…