Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

günaydın herkese
canlarım doktorum dediki sana rahim filmi yapılmadı. en kısa zamanda onu yapalım dedi. erken gebelik kayıpları için bize yol gösterici oluyo dedi.bende olur dedim.şimdi değil ama 2 ay sonra falan yaptırmayı düşünüyorum.
krizantem çoktandır yazmıyordun. iyi dileklerin için çok teşekkürler.haklısın sadece pıhtı problemi olsaydı iğnelerimi 3 haftalıkkken kullanmaya başlamıştım.ama sanırım başka problem var.çok büyük ihtimallede rahim şekil bozukluğu olabileceğini düşünüyolar ama bilmiyorum. hayırlısı diyorum.

günaydın kızlarr
umarım bugün herkesin keyfi yerindedir,daha iyisinizdir.
lal maşallah oğluna canım çok tatlı olmuş yaa

kızlarr yaa benim gebeliğimin normal zamanı 55 gün felan ama doktorum sezeryan dediği için büyük ihtimalle 40 gün var inşallah bebeğime kavuşmama
doktorum 20 gün kala felan iğneleri bırakacağımı söyleyip durmuştu..
şimdi içimi bir tedirginlik korku kapladı,iğneleri bırakınca bebeğime zararı olmazmı yaa
ya kötü bişey olursa diye çok korkmaya başladım ben
sadece iğne kullanıyordum zaten aspirin felanda kullanmıyorum
kafam allak bullak oldu,ben iğneyi bırakınca nasıl dayanıcam doğuma kadar

Günaydin kizlar hepinize iyi hafta sonlari diliyorum.
Limburg canim doktorundan testlerin kopyasini isteyebiliyorsun canim bu senin hakkin.
Istedinde vermedilermi

canlarım...günaydın....herkes ıyıydır umarım.ıyı olun nooolur....

meryemcım aynı endıse bendede var.30 gun falan var tahmınıme gore galıba...heyecan mutluluk endıse korku hepsı bıraraya karıstı. en cok su ıgneyı kesme olayı gozumu orkutuyo.aspırınde kullanmadıkya bız...oluyorum korkudan.bıde seybayn 30. haftada ıgneyı kesmesı ve kotu sonuc olması benı cooook etkıledı.Allahım sen koru bebeklerımızı.sana emanet Allahımmmm.... ben doktoruma son 3 yada 1 gune kadar kullanmak ıstedıgımı solıcem.ısrar edıcem.nolucak bakalım...yazarım yıne sana canım...

kendınıze ve bebıslere ıyı bakınnnnnnnn

beni soran canlarım benim papatyasüreyya çalıkuşu şimdilik çok şükür iyiyiz.sidonun dediği gibi korku heyecan mutluluk karıştı birbirine.çok pank birisi olarak ne yapacağımıbilmiyorum inşallah tansiyonum falan düşmez.u hafta son kontrolümüz vardı.çok şükür iyi geçti bebişde bende iyiyiz.
doğum tarihimiz belli oldu.38+4 de hoca alacak.haftaya perşembe 20ağustos 2009 günü saat sabah 9.30 da olacak.hepinizin dualarını bekliyorum.37.haftada aspirini kestik.doğumdan bir gün önce çarşamba günü de iğneyi keseceğiz
.
rabbim inşallah hayırlı sorunsuz doğumlar nasip eder.kızımı sağ salim kucağıma alırım.DUALARINIZDA BENİ UNUTMAYIN.

SİDO MERYEMMERYEM canlarım benim iğnenin koruyuculuğu 1 gün zaten bence sakın bırakmayın derim.bugünlere kadar gelebildiysek önce allah sonra iğne sayesinde olmadı mı.dr.ler deneme yanılma yapıyorlar.o yüzden işi şansa bırakmayalım.ankaradaki çoğu prof.iğneyi doğumdan üç gün,iki gün ya da 1 gün önce kesiyorlar.o yüzden bilginiz olsun.

canım çok az zamanın kalmış allah bebişini sağlıklı sıhatli kucağına nasip etsin darısı bize sende lütfü beye gidiyosun sanırım doğum hacettepedemi olcak kendi doğuma gircekmi doğum için neler dedi doğumdan sonrada bizleri unutma lütfü beyin hastaları olarak sana sorcak çok sorumuz olcak:dance:

selvihncım gözün aydın :1hug: vuslata son 1 hafta demek senağlama ne cabuk gecti yaaa senağlama allahıma cok şükür :Saruboceq: sağlıkla kavuş yavruna...allahım yardımcınız olsun :Saruboceq: ismini ne koyucaksınız :asigim: son hazırlıklar bittmi :asigim:

ÇALIKUŞU canım benim tahlillerinin güzel çıkmasına çok sevindim.inşallah bundan sonra inşallah herşey çok güzel olacak.allah herşeyin hayırlısını versin sevgiyle kal.

ayyy canım ınanamıyorum.daha dun ıgnemı aspırınmı dıyoduk...ne hızlı gectı.sukurler olsun.ınsallah kolaylıkla saglıkla hayırla alıcaksın mınıgını kucagına....dualarım hep senle...

ıgne konusunuda sorucam doktoruma ve ısrar edıcem merak etme ...allaha emanet olun olurmu

CELENİM canımsın sen çok teşekkür ederim senin o yardımların sayesinde o zorlu günleri atlattık çok şükür son haftadayız evet hayal gibi ama gerçek oldu bu haftaları görmek.şimdilik iyiyiz stres var tabi inşallah sorunsuz kolay bir doğum olur benim için perşembe günü dua et olur mu duaya çok ihtiyacım var.opuyorumnanaktan

celencım hakıkaten coook cabuk gecmıs zaman.bı bakıyorumda gecmıse soyle nasılda panık halındeydık selvıhanla...sen bıze coook yardımcı oldun hep.tesekkur etsek az gelır.duacıyım hep sana...

bende cook sukur 34. haftamı gerıde bıraktım.bebegımın odasını hazırladım.hastane cantalarımız hazır.adımızda DORUK olucak alla ızın verırse...ama ben cooook heyecanlı ve panıgım..epıdural sezeryan olucam sanırım.babamızda gırcek doguma.bu benı bıraz rahatlatıyo ama yınede selvıhandan sonra sırada olmak cok heyecan verıcı...

bızım cımcıme nasıl annesı?

canım benim evet lütfü hoca hacettepede yapacak zaten eşimde orda çalıştığı için başka yeri tercih etmedik.perşembe günü hocanın ameliyat günü kendi yacak.doğum sonrası gelişmeleri ilk fırsatta yazarım sizlere.
hoca doğum için sabah saat 8.30 gibi hasaneye gelin dedi anestezi işlemleri bitiminde 9.30 ameliyata alıcam dedi.gece saat üçe kadar sıvı alabilirsin ondan sonra bişey yiyip içmek yok dedi.şuan hatırladıklarım bunlar.opuyorumnanaktan

canım yaa ne güzel geldi geçti zaman işte ,şükürler olsun inşallah sağlıcaklada kavuşacaksın bebeğine ,kucağına alıp koklayacaksın,darısı bizlere artık..tabiki dualarımız seninle hayatım

bende iğne konusunda doktoruma ısrar edicem son güne kadar kullanmak istiyorum,bu kadar zaman bekledik kullandık yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik derken üzülmek istemiyorum..

öpüyorum seni canım

NAZlLI canım benim nasılsın.oğluştan fırsat bulup nete giremiyorsun galiba.ayol özlettin kendini.oğluşla neler yapıyorsun ağrıların geçtimi .inşallah iyisinizdir.opuyorumnanaktan

Selvihancigim canim benim,
Hayirlisiyla Persembeye bebek geliyor demek. Dualarimiz seninle bitanem.
Kendine ve bebimisimize iyi bak canim Allahim yardimcin olsun.

Arkadaşlar bende gebeyim 6 haftalık falan dr'a kan pıhtılaşması sonucunu gösteriyorum hiç bi tedaviye başlamadılar anlamıyorum kafam karıştı..

kızlar herkese merhabalarrrrrr, sizleri çok özledim tatildi ankara tedaviydi derken ancak fırsat bulabildim nete girmeye. evet kızlar beni bilenler ve merak edenler için yazıyorum. cevap yazmak isterseniz özelden atarsanız sevinirim çok geriye dönüp okuyamıyorum pek vakit olmuyo. geçen hafta o meşhur lütfü hocayla bende tanıştım:) muayenesine gittim. muayene etti. bir sürü tahlil yazdı. ertesi gün hastanede beş tüp kan verdim. sonra kromozom testi için çocuk genetiğe gittik ordada prof'a muayane olduk. kromozom için kanlarımızı haftaya alıcaklar eşli olarak. sonra eşli ürolojiye gittik onunda randevusu haftaya. bir sürü tahlil de cabası. ayrıca kızlar haftaya lütfü hoca histereskopi yapıcak tanı amaçlı olarak. birazda ben istedim açıkcası biliyosunuz ilk bebekte kürtajdan sonra parça kalmıştı ve diğer bebekler tutunamamıştı onları anlattım bir histereskopi yapıp rahme bakalım dedi. anestesi altında yapılacak bir işlemmiş sanırım çok zor değil dedi hoca. bilmiyorum içim rahat ve korku yok. hoca çok sıcak geldi bana. hacettepedeki insanlarda çok canayakın. gazi hastanesinden sonra hacettepe bana çok süper geldi açıkcası) Şimdilik haberler bu kadar. haftaya hem kromozom hem eşimin sperm tahlilleri hem ürolojide hemde histereskopi operasyonu var yani tam 3 gün hastanelerde koşuşturucaz. ama iyide oluyo bir bakıyo resmen çekaptan geçiyorum ve hepsi yapılıyo aklımızda .birşey kalmıycak. dua edin kızlar nolur çok önemli birşey çıkmasın tahlillerde. keşke 2. bebekten sonra hacettepe ve lütfü hocaya gitseydim diyorum ama herşeyde bir hayır var tabi. bu arada bana lütfü hocayı ve hacettepeyi tavsiye eden tüm arkadaşlara çok ama çokkkkkk teşekkür ediyorum kızlar iyiki varsınız çok saolun. bu arada geçmişi okuyamadım tüm arkadaşlara çok selam. doğum yapacaklara hayırlı doğumlar diliyorum hamile arkadaşlara sorunsuz ve mutlu hamilelikler ayrıca hala çalışmada olan arkadaşlarada bol şanslarrrrrr)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…