Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

papatyasureyya canım....... hastalıkdaşım diye bir tabir oluşturdum sen benim hastalıkdaşımsın...... nasılsın tatlım minişimiz nasıl annesi.... minişi öpüyorum....... benim bebişimde olursa homozigot kardeşliği olur bebişlerimizin arasında..... kaydirigubbakcemile3

lidya 79 neden kendiliğinden düşmesini bekliyorsun.ben düşük yaparken doktoruma gittim.doktorum bana kürtaja alalım ne zaman düşeceği belli olmaz ,içinde parça kalabilir,gecenin bir yarısı fenalaşabilirsin o zamanda nöbetci doktor kim varsa o bakar gel alalım demişti bana.kürtaj sağlıksız mı?neden ozaman doktorlar söylemiyor

lidyacım güle güle canım çık tabi biraz kafanı dağıtırsın..
gelevera bak herkesi coşturdun arada bir gerekiyo gerçekten .enkısa zamanda hepimizin hamişliğini böyle kutlarız inşallah..

esraben beklemiyorum, kürtaj da son derece güvenli birşey onda bi problem yok da...zaten dün başladı daha düşük, yarın gideceğim hocaya.belki de alacak zaten.benimki sadece psikolojik, yarın gidene kadar kendiliğinden olur belki psikolojisi, hastaneleri kim sever ki değil mi?

öpüyorum canım benim.

canım ben ilk hamileliğimde kürtaj oldum kendiliğinden düşemiycek kadar büyüktü çünkü ama küçük olanları yani kalp atışı duyulmadan gerçekleşen düşüklerde bekliyorlar ben diğer iki hamileliğimdede bekledim .kürtaj kötü bişey değil ama rahimi ister istemez yıpratıyo diye biliyorum .inşallah hiçbirimiz birdaha yaşamayız..

lidya ok tamam o zaman :smiley-cool: allah yardımcın olsun ,bizleri habersiz bırakma.

bu arada şen hala tatilde mi?dönmedi mi..bilen var mı

papatyasureyyacim nasilsin canim daha oncede sordum ama gormedin galiba bebisde iyidir umarim elimden geldigince takip etmeye calisiyorum ama tahmin edersinki bizim bebisler bizi biraz zorluyo kendimize pek vakit ayiramiyoruz insallah sende bebisini kucagina alirsin saglicakla opuyoruz oglusumla ikinizi allaha emanet olun

lidyacım güle güle canım çık tabi biraz kafanı dağıtırsın..
gelevera bak herkesi coşturdun arada bir gerekiyo gerçekten .enkısa zamanda hepimizin hamişliğini böyle kutlarız inşallah..

evetttttt inşallah hamilelikleri kutlarız tatlım :Saruboceq: :Saruboceq: :lepi:

calikusu sen nerelerdesin canim ya bizi merakda birakmayin arada bir ugrayin once yasadiklarin icin cok uzgunum canim tekrar gecmis olsun naptin son neye karar verdin tr ye gidecektin tup bebek icin kesinlestimi bitanem lutfen bizi habersiz birakmayin sonra merakda kaliyoruz hayirli haberlerle gel insallah optumm

Merhaba arkadaşlar , arka arkaya üzücü haberler aldık.Keşke olmasaydı , arkadaşlarımıza destek olmaktan başka elimizden bişey gelmiyor.

Lidyacım çok geçmiş olsun , hemen toparlanmaya çalışman çok güzel , böyle güçlü ve umutlu olduğun sürece hepsi gelip geçecek inşallah. Ben de 3. düşüğümden sonra önce çok kötü olmuştum , çocuk istemiyorum artık demeye başlamıştım.Sonra toparlan dedim kendi kendime , umudunu , inancını kaybedersen zaten dileğine kavuşman mümkün değil.Ve 3 ay bekleme süresi vermişlerdi , onu bile beklemedim , 1 ay sonra denemeye başladım , pes etmiyorum dedim ve oldu Allahıma şükürler olsun.Bi zamanı var ve o zaman geldiğinde Allah istediğinde hiçbirşey önüne geçemiyor.

Kaybı olan arkadaşlara asla umudunuzu kaybetmeyin diyorum.Kendinize dikkat edin. Siz iyi olduğunuz sürece herşey iyi olacaktır, Moralsiz umutsuz olmak ,hormonları da etkiler , yumurtlamayı da.O yüzden birbirimize desteğimizi esirgemeyelim. Allah başka dert vermesin inşallah.Çok geçmiş olsun tekrar.

lidyacim kafan karistirmak istemem ama benim drum bana daha once bir haptan bahsetmisti kuraja gerek birakmiormus vajinadan alinan bir hap tamamen herseyi temizleyip atiyormus danisma imkanin varsa bunu bi sor tatlim her defesinda kurtaj olmakta ii diil cunku hep kazinior orasi drum yine bana demistiki daha sonra oraya tutunma sorunu olabiliyormus opuyorum canim

canim benim cok sevindim herseyin yolunda olmasina ay ne guzel boyle haberler duyunca ii oluorum ALLAH hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin canim. canim beni sormussun iyiyim demek adet olmus cok sukur kanama yada baska bi sorun yok ama benim moralim bozuk biraz bende bel ve karin agrisindan baska bisiy yok ilk gunden beri bende ona cok kafayi takiorum ben bisiy hissetmiorum diye cok mutsuzum yani hep kendimi dinliorum.yarin dra gidicez bakalim insallah ii haberlerle doneriz canimopuyorumnanaktan

Canım margueritcim , iyiyim teşekkür ederim. Seni gördüğüm zaman çok seviniyorum , Ben ilk foruma girdiğimde sen , Celen , Şen , Mumamu , ben vardık.Eski arkadaşız yani. Birbirimizin her iyi kötü zamanına şahit olduk , destek olduk.Hepiniz bebeklerinize kavuştunuz şükürler olsun. ınşallah ben de sağlıcakla kızıma kavuşurum.Allah oğlunla nice nice güzellikler yaşatsın inşallah.ınşallah benim de kızım oğlun gibi tombul ve sağlıklı doğar .Maşallah diyorum , Allah bağışlasın canım. Ben de sizi çok öpüyorum.Daha önce yazamadığım için kusura bakma , ama inan ki hep aklımdasın..

kızlar uzun bir aradan sonra merhaba:))) oğluma evimizdeyiz. EFE geldi...... 3100 gr doğdu oğlum. maşallah durumumuz gayet iyi. annesini üzmüyor. Allah hepinize bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah. selvihan canım sırada sen varsın senin güzel haberlerini bekliyorum. spinal ve epidural aynı anda olsum sezeryanla oldu doğum. olmasa bile sabah hastaneye gittiğimde kanamam ufak ufak başlamıştı. yani efe o gün gelmeye karar vermiş zaten. toplamda 1 saat gibi bir süre sonrasında aldım oğlumu kucağıma. iğne olmuyorum doğumdan 3 gün önce kesmiştim. ama varis çorabı verdi doktror onu giyiyoruz tedbir amaçlı. 2 hafta giycem sanıırm sıcakta zor ama olsun risk almaya gerek yok. sonra yazarım doğum hikayemizi. ama herşeye değer hepinizi öpüyoruz....

arkadaslar bu 3 kez mesaj yazisim neden kimse cevap vermiyorr:gitme:

ayyy canim yaaa yesinler onu annesi.ALLAH anasina babasina bagislasin acisini gostermesin hic hayirli saglikli uzun omurlu olsun insallah bizim icinde op kokla oglusunu ve bizim icin de dualarini esirgeme canimopuyorumnanaktan

Merhaba canım , celenin bulduğu bi isim var ya , hepimiz zigotuz diyor , cemreye de zigot yavrusu diyor.Gerçekten de öyle , hepimiz zigotuz sonuçta , biz seninle aynı tür zigotuz . Böyle söyleyince çok komik oluyor değil mi ?

Canım inşallah gönlünün istediği gibi olur , Allah bi kız mucize gönderir sana da. Ben kızıma Allahımın hediyesi , mucizem diyorum.ınşallah bebeklerimiz de sağlıklı zigot yavruları olarak arkadaş olacaklar canımın içi.Çok sevgiler , öpüyorum.

ayyy canim yaaa yesinler onu annesi.ALLAH anasina babasina bagislasin acisini gostermesin hic hayirli saglikli uzun omurlu olsun insallah bizim icinde op kokla oglusunu ve bizim icin de dualarini esirgeme canimopuyorumnanaktan

sağol canım teşekkür ederim. Allah en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına almayı naip etsin sağ salim:Saruboceq:

nazlı canım senin ve bebeğinin iyi olmasına çok sevindim. maşallah allah sana ve eşine bağışlasın .böyle güzel haberler aldıkça heyecan basıyor benide. az kaldı diyorum. allah ikinizi de korusun kendine dikkat et canım.
kızlar bu arada bu sabahki enerjiniz harikaaaa:lepi:umarım hep neşemiz daim olur.:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…