Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

aynen öyle dinamiscim, doktorum da eşime kafasını hiç takmasın, hiç de mühim değil demiş...bir daha bir daha bir daha ve bir daha....önemli olan hamile kalabilmektir, rahim içindeki endometrium da çok çabuk toparlayan bir tabakaymış..sivri zekalının biri çıkıyor internette birşey söylüyor insanlar kürtajdan korkuyor cahilce dedi.psikolojik olarak tabii zor ama bilimsel gerçekleri duymak ve bilmek bu işin en önemli kısmı....tedavi var, yöntem var, önemli olan moralin ve sağlığın dedi.önce canın sağ olacak ki bebek öyle olacak..yani önce biz...

günaydın arkadaşlar,gününüz aydın olsun inş.
dinamiss cim herşeyin yolunda gitmesine inan çok sevindim,bak bebeğin gelişimi öndeymiş bile bu çok güzel bir haber allahım nazarlardan saklasın ,şimdi sakın endişe edip bebişini de üzme ok :)))herşey çok güzel olacak

lidya 79 çok geçmiş olsun arkadaşım,ama inan iradene hayran kaldım.inan bana bizimde bebişlerimizi kucaklarımıza alacağımız günler gelecek allahın izniyle.moral bozmak yok

geleveracım bir hafta annemdeydim bildiğin gibi,msn açmadım,seni merak ettim nasılsın,neye karar verdin ankaraya gelecek misin.hemen bebiş düşünüyo musun yoksa 3 ay tedavi mi ? a.s.

rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun

aynı anda yazmışız canım arkadaşım..kanamam yavaş yavaş kırmızıya dönüyor, karnım ağrıyor.süreç devam ediyor yani, henüz çok yoğunlaşmadı bekliyoruz bakalım.yarın doktora gideceğim bakacak ultrasonda. bir şikayetim yok şimdilik, aynı regl oluyor gibiyim hayatım.

rica ederim canım... canım ben dostinexi kullandım hemen düştü ama hamile kalamadım kaç ay daha sonra gynodel kullandım kullandığım ay hamile kaldım.... öptüm canım.....allah şifa versin.....
canım hakkında hayırlısı olsun opuyorumnanaktan
dinamiscim canım güzel haberlerine çok sevindim allah 9 ayı hep böyle güzel tamamlamayı nasip etsin inşallah kuşum opuyorumnanaktan
iyiyim canım ilgine teşekkürler... evet en geç çarşamba gelicem ankaraya dayımlarda dönmüşler ankaraya zaten hani kalmada sorun yaşamıycam bakalım lütfü önderoğlu çok öneriliyor... teşekkürler

canım kırmızıya dönüyorsa bekle kendisi düşer... benimki de düşük oluyor dendi ben herkese bebeğim düştü diyordum asıl düşük kahverengi kanamalardan bir hafta sonra gerçekleşti.. sen gerekirse bir hafta bekle çünkü daha küçük olduğu için sana bir zararı olma zehirleme gibi...... doğal yoldan düşük gerçekleşir.... iyibak kendine canım :içelim:

günaydın geleveracım iyi pazarlar

günaydın tatlım opuyorumnanaktan hadi neşeli güzel bir güne başlayalım bir iki üççççç hadi kızlar zemuszemus sositososito alkisalkisalkis :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: hihoyyyt hihoyyyt hadii hamileler siz durun oynamayın sadece alkisalkisalkis oynamayan bayanlar bu da size :tomato: :tomato: hadi hep birlikte :dance: :dance: :teytey:

geleveracım teşekkür ederim yorumuna, en azından süreci daha yakından takip eebiliyorum deneyimler paylaşıldıkça opuyorumnanaktan

lidyacım çok geçmiş olsun canım allahım güç ve sabır versin .son düşüğümde bende senin gibi bakledim kendiliğinden atmasını .enkısa zamanda hepimiz sağlıklı evlat sahibi olur inşallah..
buarada herkese iyi pazarlar diliyorum herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar..

alkisalkisalkishihoyyyt:içelim:

geleveracım hadi bende katılıyım halaya sositososito:teytey::teytey::teytey::sm_cool:

ohhhhhh hadi şöyle ne güzel yaw hergün üzüntü sıkıntı olmazki arasıra moral bulalım..... zemuszemus

bebişini kaybeden arkadaşlar kızmasınlar bize onlarda moral bulsunlar inşallah en kısa zamanda, herşeyin başı moral zemuszemus opuyorumnanaktan

allah neşemizi eksik etmesin inşallah..iyi ki varsınız.ooooo iyice kalabalıklaşıyoruz ne güzeeell zemuszemus

kızlar birazdan çıkıp biraz hava alayım istiyorum, gelince görüşmek üzere.
allah herkesin gönlündeki muradı versin.muuccccckkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…