Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

merhaba kızlar.nasılsınız? pazartesi günü saat 19.45 de Yağız bebeğim dünyaya gözlerini açtı. 3 g 52 cm doğdu.gayet iyi.şuanda uyuyor fırsat bu fırsat gireyim dedim az sonra uyanır.bende ayakta yazıyorum sancım var cok sızlıyor dikişlerim.biraz sıkıntılı oldu benim için tansiyonum çıkmış ameliyat sonrası ayılırken kasılmışım cok başıma toplanmışlar falan.tabi bunlar pskoloik stresten yani.
nazlı ne yaptı acaba cok merak ettim.aşağıda görüyorum şuan demekki doğum yapmamışsın.hepinizi çoook öpüyorum.fazla kalamayacağım. bu arada iğnelere devam ettirmedi doktorum gerek görmedi.

gelgit hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün inş.sizin güzel haberlerinizi alınca kendim kadar seviniyorum.sancılar normal bildiğim kadarıyla çünkü o kadar dikiş var kendini yorma.ayaklarını sıcak tut(gaz olmasın)

AY CANIM MAŞALLAH NE GÜZEL

Allah analı babalı sağlıkla büyütsün gelgitcim.
ınşallah hep güzel günlerde sağlıkla mutlulukla sevdiklerinle birlikte büyütürsün oğluşunu canım.

Sen de yorma kendini, çok dikkat et, geçmiş olsun canım.

caanlaaar yahu bu soruma cevap istiyorum lütfeeeeen

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 31 temmuz)
(celen35)........ cemre...........9 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........7 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............2,5 aylık (maaşallah)
(gelgit)............yağız............. 1 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
(diğer tatlı bebişlerimizin isimleri hatırlayamadım, özür dilerim, yardımcı olur musunuz?)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):

nazlı03.................. 38 haftalık (erkek-- 5 ağustosta geliyor bebişimiz inş.. )
29 selvihan.............36 haftalık (kız)
seybay...................32 haftalık (hemi de 3üz, 2 erkek 1 kız)
sido ......................32 haftalık (erkek)
eserizmir................31 haftalık (*?)
meryemmeryem......30 haftalık (erkek)
çiçeklara.................29 haftalık (kız)
funda1980...............27 haftalık (erkek)
bkale......................27 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......22 haftalık (kız)
smmm06................19 haftalık (erkek)
ravza1818...............17 haftalık (kız)
Dinamiss................10 haftalık
ftgg7779 ..................9 haftalık
limburg1985..............9 haftalık
fransiyum.................8 haftalık
nilüfersahh................7 haftalık

arkadaşlar, hepinizi çok seviyorum... bir kaç gün daha uzak kalacağım sizden.. tatile gideceğiz.. gerçi ben fırsat bulur bulmaz hemen yine girerim.. şöyle bir kolaçan ederim ortalığı ....
annelerimiz bebişelrimize iyi bakıyorsunuz, hamileler kendinize dikkat ediyorsunuz, çalışma da olanlar sizde sıkı çalışıyorsunuz, geldiğimde listeye bir sürü ekleme yapmak istiyorum, duydunuz mu bakıyım?... melek76 özellikle senden iyi habeler bekliyorum... hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...

canım tebrik ederim gözün aydın maşallah oğluşunainan ki çok sevindim allah hayırlı ve sağlıklı bir ömür versin bebişine. ne güzel sonunda sağlıklı bir şekilde kavuştun bebeğine. lütfen dikkat et kendine. ara ara bizi haberdar etmeyi de unutma. seni öpüyor minik yağızı da kokluyorum.a.s.

gelgit canım gözün aydın... çookk sevindim... resimleri bekliyoruz kısa zamanda.. kolaylıklar diliyorum sana...

gelevera canım çok geçmiş olsun. inan ne denir bilemiyorum ama inşallah allahım bir daha yaşatmasın. kendine iyi bak dikkat et.dualarım sizlerle:Saruboceq:

çalıkuşu canım,
umarım şimdi daha iyisindir... bundan sonra iyi haberler vereceksin inş.. dualarım seninle...

dinamiscim yazamıyorum ama seni takip ediyorum iyi haberlerini aldıkçada çok seviniyorum. aramızda sen başaracaksın bebeğini kucağınaalmayı bunaada canı gönülden inanıyorum. hem tatil hemde ankaraya tedaviye gidicem. lütfü beye. sonuçları fırsat buldukça yazmaya çalışırım. özeldende görüşelim burdan kızlar bayağı yazıyo okuması zor oluyo. gelişmelere özelden yaz bana. öptüm görüşürüz dikkat et kendinede bebişine olurmu canım.

bu arada GELEVERA çok ama çok geçmiş olsun canım. hayırlısı dedim ya bak en az zararla atlattın ya daha kötüyü olsaydı dimi canım. şimdi çok canın yanar biliyorum ama hepsi geçicek kucağımıza alıcaz bizde bebeklerimi allahımın izniyle inşallah. öptüm görüşürüz. bu arada dediğim gibi izne ayrılıyorum ve burdan sizleri takip etmekte zorlanıyorum özele msj atarsanız daha kolay irtibat kurabiliriz. görüşürüz

canim hayirli olsun bebisin gule gule buyut:ecrin_bebek:ALLAH bizede nasip etsin insallah

canim ya ii dileklerin icin cok tsk edrm gittim gordum hersey yolunda kalbini dinledim yine 2.64 CM olmus hihoyyyt bebisim insallah kucagimizada almak nasip olur :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…