Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım allah sağlıklı uzun ömürler versin yağız bebişle çok mutlu olursun inşallah kendine çok dikkat et ayaklarını sıcak tut

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR ıLGıNıZE... homozigot hamileler ve doğum yapmışlar yaşadıklarını ve kullandıkları ilaçları yazsınlar lütfen özet halinde yardımcı olmak adına hani ilaç iğne ne zaman ne şekilde başlandı. normal hayatta kullanılması geerken ilaçlar varmı. kaydirigubbakcemile5 hastalığımız zor malum bu şekilde hep geriden gelenlere yardımcı olalım.... bizde yaşarsak nasip olursa sonra geriden gelenlere aktarırız yaşadıklarımızı. kaydirigubbakcemile5

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN :lepi:

GELEVERA çok geçmiş olsun kendini üzmemeye çalış hakkında hayırlısı buymuş işallah bidahaki gebeliğin ve bebişin sağlıklı olur seninde yüzün güler

galevera, geçmiş olsun.. acını paylaşıyorum..

gelevera canım çok geçmiş olsun. inan ne denir bilemiyorum ama inşallah allahım bir daha yaşatmasın. kendine iyi bak dikkat et.dualarım sizlerle:Saruboceq:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan vereliniortak vereliniortak

BKALE cim nasılsın enfeksiyonun geçtimi antibiyotiği kullanırken kasığında yada böbrek kısmına doğru hafif ağrı oldumu bebiş nasıl çok tekme atıyomu öptüm seni canım kendine ve bebişine iyi bak

canım akıntı geçti ama antibiyotiğe ancak bugün başlayabildim. bende ağrı falan yok zaten şaşırdım idrarda enfeksiyon çıkınca çünkü benim hiç bir şikayetim yoktu. hala da yok ama bakalım kullanıyorum işte. teyzoşu bebişim çok hareketli çok tatlı ama bu günlerde biraz geriliyor karnımın içi galiba iyice büyümeye başladı.
sen ne yaptın canım başladın mı sende ilaçına? bebişin nasıl artık hissedebiliyor musun hareketlerini? kızımın arkadaşını öpüyoruz annesi tabi seni de dikkat et kendine ve bol bol su iç görüşürüz canıma.s.

gelgit canım tebrik ederim sağlıcakla büyüt bebeğini darısı bizlere ve tüm bebek bekleyenlere inşallah..

gelevera cım ; canım benim büyük geçmiş olsun,hayırlısı olsun bitanem,belki böylesi daha iyi olacak senin için,kendine iyi bak tamammı,
allahım en kısa zamanda sağlıklı gebelik ve ebebek nasip etsin herkese..

canım benimde hiç şikayetim yoktu antibiyotiğe başlayalı 3 gün oldu başladıktan sonra sadece sağ kasığımda hafif bi ağrı oldu bebiş iyi 18 haftalık olduk bu gün azda olsa hissediyorum kızımı ama günde ya 3 yada 4 kez oda çok hafif 1 haftaya kadar heralde tam hisedicem dediğin gibi bol su içmeye çalışıyorum bol su içince mide doluyo tabi bu seferde bişey yiyemiyorum ben daha hiç kilo almadım verdiğim kiloyada yeni geliyorum 77 kiloyla hamile kaldım şu an 74 kiloyum doktor kızımın kilosunu ayına göre iyi diyo ama ben tedirginim eşimde sen bişey yemiyorsun kızım zayıf olacak doğru beslenemiyor diyor benimde aklıma takıldı sence bebiş beslenemiyomudur neyse canım çooooook uzun yazdım minik kızımın minik ablasına kocaman öpücükler opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gel git canım allah analı babalı büyütsün bu güzel anları yüce rabbim bizede yaşatsın minik prensemizi çok öpüyorum

ayy canım bir kaç haftaya kalmaz daha güçlü hissedersin. ayy kız sen kilo mu verdin anacım nasıl beceriyorsunuz hem kilo almayıp hem bebek beslemeyi inan canı gönülden tebrik ediyorumalkisalkisalkis. doktorun normal diyorsa öyledir sen içini ferah tut zaten daha 300 400 gr bişeydir yavrucak ayy yaa bende kendime çok kilo alıyorum bu durumu nasıl düzelteceğğim bilmiyorummafoldumben.aman neyse bebişlerimiz sağlıklı olsunda gerisi çok da önemli değil:CüvCüv:

bkalecim biliyorsun ilk 3 ay çok bulantım vardı serumla durdum çok kilo verdim şimdide çok iştahım yok doktor bundan sonra iştahını durdurmak isteyeceksin ama boğazını tutamayacaksın diyor anlayacağın kilo günleri yakın dediğin gibi bebişler sağlıklı olsunda 90 kilo lsamda umrumda değil yeterki kucaklarımız boş kalmasın

kızlar bişey soracam bebişlerinize örgü bişeyler yaptınızmı mesela yelek gibi ben örmek istiyorum ama bilmiyorum örsemmi düşünsenize rekli renkli bereler pançolar patikler güzel örneği olan varmı daha doğrusu buraya resim koymayı bilen arkadaşlar sizde örnek varmı buraya nasıl resim koyuyorsunuz arkadaşlar anlatırsanız sevinirim

GELGİT canım benim gözün aydın olsun çok şükür rabbim sağsalim oğluşunu kucağına almayı nasip etti.:CüvCüv::ecrin_bebek:e nediyelim darısı başımıza olsun.kaydirigubbakcemile3en geç anne olarak müsait olduğunda doğum hikayeni yazarsan çok sevinirimopuyorumnanaktan.

GELEVERA canım benim geçmiş olsun .inşallah rabbim en kısa zamanda bebişine kavuşmayı nasip eder.sabırlı olmaya çalış çünkü hepimiz aynı yollardan geçtik.bir gün bu yaşadıkların sona erecek ve çok mutlu olacaksın herzaman iyi düşün.sevgileropuyorumnanaktan

arkadaşlar ben hiç gebelik yaşamadım 2 defa negatif aşılama 1 defa da negatif tüp bebek tedavisi oldum. tüp bebek tedavimde 3 tane 1. kalite embriyo transfer edildi fakat tutmadı daha sonra genetik analizler yapıldı ve MTHFR (677 C/T) homozigot olduğumu öğrendim.ağustosta 2.tüp bebek için tedaviye başlıycaz size sorum benim gibi olup hamile kalan var mı? yada bu gen mutasyonu yüzünden mi tedavilerim tutmadı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. (hiç kimse bi cevap yazmadı yinede sağolun)

gelgitçim ne mutlu oğluşunu kucağına almışsın hayırlı olsun sağlıkla büyüsün inşallah

nazlıımm sen nasılsın kuşum nasıl gidio heycan durumun nedir

celencim nerdesin yaa yoksun be kuzu gezişionmu yoksam

geleveracım çok çok üzgünüm canım inşallah bir daha aynı şeyleri yaşamassın bu sondur inşallah güzelim

ecesem merhaba canım nasılsın hamilelik nasıl gidiyor? sanki uzun zamandır yazmıyorsun umarım herşey yolundadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…