Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

iğne nasıl kullanılıyorlar arkadaşlar vucuda enjekte ettiktrn sonra güvenlik kapagının atmasını bekliyormusunuz?
Evet oturun, göbeğinizi elinizle hafif sıkın (ki sadece yağ kısmı elinize gelsin) o şekilde iğneyi batırın ve güvenlik kapağı kendini yukarı çekene kadar iğneyi enjekte edin. Bazı iğneler bozuk çıkabiliyor nadir de olsa öyle durumda baktınız güvenlik kapağı atmıyor siz iğneyi çekin. Kolay gelsin

Fikri olan yok mu

saolun Allah razı olsun❣ ben bugun yaptımda sonradan fark ettim kapağın attıgını :)

Amin. İkinci denemelerindeyiz :)
3.5 yil sonra cesaret edebildim :)
Sağlıkla huzurla gelsin bebeğiniz inşallah :) Ben iki düşük yaşadım anca kendimi toparlayıp üçüncüyü denedim. Çok şükür ufak tefek sıkıntılar dışında bu gebelik iyi gibi. Allah hepimize bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin. Sevgiler

Amin amin.. Cumlemize insallah.
Ben eski sakinlerindenim bu topigin :)
İlk 2 bebegim yasamadi benim de. Ssonra oglum geldi sukur. Eh ancak cesaret ettim tekrar :)

İyi akşamlar.
Birşey sormak istiyorum bende de kan pıhtılaşamsı çıktı heterozigot şuan gebelige hazırlık yapıyoruz bemiks c prednol coraspirin folbiol içiyorum bu pıhtılaşmanın derecelerimi var neye göre igne veriyolar ve acıtıyomu nasıl vuruyosunuz

Amin amin.. Cumlemize insallah.
Ben eski sakinlerindenim bu topigin :)
İlk 2 bebegim yasamadi benim de. Ssonra oglum geldi sukur. Eh ancak cesaret ettim tekrar :)
Sizinle daha önce de ilaç konusunda konuşmuştuk. Bana yine yardımcı olmuştunuz :) sizin isminizi unutmuyorum bu nedenlerle. Allah iyiliğinizin karşılığını versin :)

Sizinle daha önce de ilaç konusunda konuşmuştuk. Bana yine yardımcı olmuştunuz :) sizin isminizi unutmuyorum bu nedenlerle. Allah iyiliğinizin karşılığını versin :)
Aaaa aminnn.. Kusura bakmayin aklimda kalmuyor artik cogu sey... Minnos gelsin evinize anlarsiniz

kızlar bu HİBOR beni mahvediyor oturup ağlıyorum acıdan. bazı günler az yakıyor. bazı günler ağlatıyor çocuk gibi. kendime başka bir iğne daha yapıyorum onda sorun yok hani canımın tatlılığından değil ama çok pis HİBOR un acısı. bacağımda morluk beze oluyor diye göbeğe geçtim tekrar, göbek daha çok yanyor

o zaman bugün senden güzel haberi bekliyorum...:)

o zaman bugün senden güzel haberi bekliyorum...:)
kan verdim,13, 30 da çıkacak meraktan öleceğim!! buradaki doktorum bi karın ultrasonuna da bakayım dedi de bi şey göremedi zaten çok erken dğil mi karından kese görülmesi için? transfer tarihim 2 ekim son adet tarihim 14 eylül..bi de diyor ki keseyi görürsem kan vermene gerek kalmaz..ıvf tedavi diyorum da adam sinir etti beni((

Canım inşallah herşey iyi çıkar iyi haberlerini bekliyoruz

kızlar ilacı aç mı tok mu kullanmak gerekiyor doktoruma sormadım :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…