Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım dr azıcık saçmalamışmı ne beta hcg ancak 1500 lere ulaştığında karından görülebilirki senin transferin zaten çok yeni değilmi şaşırdım.Sonucun ne merak ettim çıkmadımı daha ???2 ekim benim doğum günüm inşallah sanada uğur getirir:)=

şimdi öğrendim sonucum 73. pozitif çok şükür. ilaçlar aynen devam dediler.pazartesi değere bakacağız tekrar artacak mı, dua ve sabır ile.. Allah hepimizin yüzünü güldürsün.
şimdi gördüm tebrik ederim canım.İnşallah ptesi hayırlısıyla 2 katını geçmiş olur.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

çok sağolun.. sanki biraz düşük bir değer ama önemli olan katlanması değil mi
kesinlikle katlaması önemli olan Rabb'imin izniyle o değer katlıcak inşAllahhh❣ Rabb'im sağlıcakla kucagına almayıda nasip etsin cnm . AMİNNN❣

çok sağolun.. sanki biraz düşük bir değer ama önemli olan katlanması değil mi
Düşük diye düşünme önemli olsan bundan sonra 2 günde bir sağlıklı artması .Bol bol dua et.Meryem suresini oku, hergün 68 kere El Muhyi oku canım.Allahın izniyle güzel güzel katlanacak değerin.

şimdi öğrendim sonucum 73. pozitif çok şükür. ilaçlar aynen devam dediler.pazartesi değere bakacağız tekrar artacak mı, dua ve sabır ile.. Allah hepimizin yüzünü güldürsün.
Canım çoook mutlu oldum umarım pzrtsi iki katına çıkar herşey yolunda gider kendini fazla strese sokma bol bol dinlen dua et emi bide bizleride durumundan haberdar et dualarım hep seninle

kızlar 0.4 lük iğne kullanıyorum bu ilacı vucuda enjekte ederken acıyor sizlerde de oluyor mu normal mi bu ya? sanki göbeğim kasılıyoe gibi oluyor??

kızlar 0.4 lük iğne kullanıyorum bu ilacı vucuda enjekte ederken acıyor sizlerde de oluyor mu normal mi bu ya? sanki göbeğim kasılıyoe gibi oluyor??
Evet normal. İğneyi vurduğun yere göre değişir zaman zaman. Bazen çok acır bazen az bazen hiç hissetmezsin bile. Morarma vs de normal. Korkmayın :)

Evet normal. İğneyi vurduğun yere göre değişir zaman zaman. Bazen çok acır bazen az bazen hiç hissetmezsin bile. Morarma vs de normal. Korkmayın :)
cok acıyor yaa dün ilk vurdugum gibi acıdı bugun vurduktan 1dk sonra :) sanırım boyle boyle alışıcak vucut morarma degilde böyle kırmızı delikler oldu :) 2 tane vurdum zaten 2ninde yeri belli :)

cok acıyor yaa dün ilk vurdugum gibi acıdı bugun vurduktan 1dk sonra :) sanırım boyle boyle alışıcak vucut morarma degilde böyle kırmızı delikler oldu :) 2 tane vurdum zaten 2ninde yeri belli :)
Bunlar çok normal zamala tecrübeniz artar neresi acıyacak neresi acımayacak vs anlarsınız. Mor yerlere vurmayın yeter. Başka bişeyi yok iğnenin :)

Bunlar çok normal zamala tecrübeniz artar neresi acıyacak neresi acımayacak vs anlarsınız. Mor yerlere vurmayın yeter. Başka bişeyi yok iğnenin :)
Allah razı olsun❣ kaçınvı gebeliğiniz siz kaçlık kullanıyorsunuz? Şifa olsun bebeklerimize inşAllah sağlıcakla kucaklarımıza alalım❣ AMİNNN❣

Allah razı olsun❣ kaçınvı gebeliğiniz siz kaçlık kullanıyorsunuz? Şifa olsun bebeklerimize inşAllah sağlıcakla kucaklarımıza alalım❣ AMİNNN❣
Amin hepimizden inşallah Benim üçüncü gebeliğim ilk ikisini düşürdüm. Ben de 0,4lük kullanıyorum artı coraspin kullanıyorum. Allah hepimize bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin

Amin hepimizden inşallah Benim üçüncü gebeliğim ilk ikisini düşürdüm. Ben de 0,4lük kullanıyorum artı coraspin kullanıyorum. Allah hepimize bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin
AMİNN inşAllahhh cmm ❣ kaç geninde pıhtılaşma cıktı cnm senın

Allah size bağışlasın bu bebeğinizi inşallah. İsteyen herkese nasip etsin.. İyi haberlerinizi alırız inşallah :) Sevgiler
AMİNNN Allah razı olsun❣ Rabb'im bizlerin kucaklarına almayı nasip etsin. Tüm bekleyenlerde hayırlı ve sağlıklı bebekler masip etsin.AMİNN❣

Hamileliğim boyunca 8 ay,doğumdan sonra da tam 40 gün vurundum clexan iğneden.bugün sonuncusuydu.kuzucuğumu sağ salim kucağıma aldım.morluklar,acılar,şişlikler hepsi geçti bebeğimi kucağıma alınca.Yüce Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

sizede saglıklı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin Rabb'im.Hayırlı bi evlat olsun inşAllah❣ Allah bağışlasın miniğinizi.AMİNN❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…