Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Sıkma canını inşallah herşeyin hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Kızlar merhaba 25 Ağustos’ta bebeğimin kalbi durmuştu ilaçla normal doğum yapıldı kürtaj olmadı. 42 gün geçtiği halde adet olmadım. Ne zaman adet olunur? Sizin nasıl olmuştu?

Canim bazılarının geç başlıyor. Ben haziran 29 da kaybettim bebegimi 36 gün sonra hiç regl olmadan tekrar hamile oldugumu ogrendim. Oyle bi ihtimal varsa test yapmani tavsiye ederim

Hanımlar merhaba size bir şey danışıcam protein s be protein c tahlilleri devlet hastanelerinde yapılıyor mu? Yoksa sadece özel laboratuvarlar ve araştırma hastanelerinde mi yapılıyor bilginiz var mı? Benim araştırma hastanesinde farklı fakültede farklı değer çıktı da. Protein s de genetik bir durum garantilemek adına tekrar yaptırmak istedim

Ben tıp fakültesi nde yaptırdım canım araştırma hastanelerindede yapılıyor

Merhaba kızlar.. 6 aylık ölü doğum yaptım yaklaşık bir ay önce.. gelişim geriliği vardı bebeğinde ve son haftalarda tansiyonum yükseldi ödem ve protein kaçağın vardı .kan pıhtılaşması olabilirim diye düşünüyorum.. test için hematolojiye mı gitmek gerekiyor ve illa 2 düşük mü yapmak gerekiyor

canım öncelikle başın sağolsun aynı durumu malesef bende yaşadım herhangi bir doktora gitmedim kan pıhttılaşmasndan süphelendiğim için önce fiyat araştırması yaptım sonrada en uygun özel hastanede test ismini söyleyerek testimi yaptırdm devlette yapmıyorlar malesef ki iki yada üç kaybın olmasını bekliyorlar

yaşadığınız yerde araştırma hastanesi var mı?gerekirse oradaki bir rsikli gebelik uzmanı prof bulun,o sizi hastaneye sevketsin.ben öyle yapmıştım,üniversite araştırma hastanesinde ücretsiz olarak yaptırmıştım. çok geçmiş olsun bu arada, Allah tekrarını yaşatmasın.

Merhaba. Ben de PAI homozigot ve mtfhr A1298c heterozigot nedeniyle 2 düşükten sonra üçüncü gebeliğimdeyim çok şükür. Clexane 0,4 ve coraspin kullanıyorum. İki hafta önce kontrolde plasenta arkasında çok az kanama var ama vücut emebilir izlemek lazım demişti doktor. Ultrasonda görüldü kanama alanı ben hiç kanama geçirmedim dışa. Bu perşembe kontrolüm var yine 14+2 olacağım. Kan sulandırıcı nedeniyle böyle plasentasının arkasında kanama alanı görünen var mı? Çok endişeliyim Allah bu bebeğimi bağışlar inşallah

Amin Allah razı olsun ben direk tıbbi genetik bölümüne sıra alacağım inşallah eşimle beraber mimgitmek gerekiyor.. birde kromozomlar bakılıyor mu

Pai hemozigot ne demek bende de herşeye normal sadece bunda hemozigot mutasyon yazıyordu doktora gösteremedi m henüz yardımcı olurmusunuz

paı homozigot 4g/4g mi oluyor? benimki 5g/5g çıktı da merak ettim.kanama alanı kaybolabilir, Allah gönlünüze göre versin.

Amin Allah razı olsun ben direk tıbbi genetik bölümüne sıra alacağım inşallah eşimle beraber mimgitmek gerekiyor.. birde kromozomlar bakılıyor mu
ben gazi üni. De yaptırmıştım doktorum isterdi bütün testleri içerisinde kromozomda vardı 3 düşükten sonra yapıldı ama

Şu sorunu yaşayan kimse yok mu koca sayfada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…