Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ince düşünceni çık çok takdir ettim. Bende kimseyi bu konularda huzursuz etmemeye dikkat ediyorum. Allah bağışlasın evladını canım inşallah allah banada nasip eder bir evlat daha
amin canim. insallah hepimize nasio eder kaybetmek cok aci. ben daha yeni karar vereldim ikinciye.

İnşallah canım. Benim 1 yıl oldu kızımı kaybedeli tamda bu ay. çokk ama çokk zorr.. işte burda herkesin başka bi hikayesi var
Allah sabir versin. kolay degil tabi. insallah hepimiz tekrar anne oluruz
eh senin sonuc bi ciksin da insallah
ben yeni yumurtladim ya da bir ihtimal iki yumurta attim bakalim sonuc nasil olacak. daha vakti var ogrenmem icin...

Allah sabir versin. kolay degil tabi. insallah hepimiz tekrar anne oluruz
eh senin sonuc bi ciksin da insallah
ben yeni yumurtladim ya da bir ihtimal iki yumurta attim bakalim sonuc nasil olacak. daha vakti var ogrenmem icin...
Wallahi ünide ders çalışmadım şu yumrtlama gününü pıhtılaşmayı vs yi araştırdığım kadar:) hayırlısı canım bakalımm inşş. Sizede haber vericem diğer tarafa yazarım

canım bende sinan hocaya yenı başladım , seni merak ettim tedaviden sonra hamile kaldın mı ? bana da aynı tedavi uygulanıyor şu an ..

Wallahi ünide ders çalışmadım şu yumrtlama gününü pıhtılaşmayı vs yi araştırdığım kadar:) hayırlısı canım bakalımm inşş. Sizede haber vericem diğer tarafa yazarım
aynen. uzman olduk resmen
bekliyoruz sonucu. insallah guzel gelecek sonuc. netten bakin ara ara.

canım ben Sinana Hoca'ya yeni başladım ...sen tedaviden ne kadar süre sonra hamile kaldın ya da kalabildin mi ?

Slm kizlar takipteydim baya bi suredir genetok sonuclar esimle benim sonuclarim derken baya bi ara verdim bugun kontrolum vardi adetliyken gelmemi soylemisti doktor.muane oldum herseyin normal oldugunu soyledi.artik biyerden baslamamiz gerketigini soyledi doktorum.klomen verdi 5 gun kullanip tekrar muaneye cagirdi.yani doktorun soyledigi herhangi bi sknti yok 3 kaybinn bi sebebi yok denecek kadar az dedi.fakat 2 genin heterozigot olmasndan baska bisey yok nerdyse ddi.igne kullanmaya gebelikten once baslicaz ddi.tekrar gebelik benim icin kabus gibi oldu resmen korkuyorum istemiyorum yeniden basa doncez diye aklim cikiyo bu klomenin ne gibi bi faydasi var bilen varsa bi yardimci olur mu acaba

Merhaba arkadaşlar herkese sağlıklı gebelikler ve sağlıklı bebekler diliyorum.
Bende bu durumu yaşadım. 1 senelik evliyim. Geçen sene aralık ayında akciğer embolisi geçirdim. Bunu geçirmemin sebebi Doğum kontrol hapıydı 3 ay gibi bi süre kullandım emboli geçirdim hastanede yattım 1 gün. 6 ay coumadin ve cleaxane tedavisi oldum. Hacettepede genetik testlerim yapıldı mthfr 1298 heterezigot çıktı. Şuan 9 haftalık hamileyim her gün aynı saatte cleaxane 0,4 kullanıyorum. Genetik test sonuçlarımı gösterdiğim doktorum direk iğneye başlattı. Ekstra olarak elevit verdi sabahları da onu kullanıyorum. İnşallah bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım ve tabi sizlerde

Kızlar
Daha önce 1 düşüğüm vardi.
Geç hamile kaldığım için düşüğün sebebini araştırdık.
Mhrf ler ve 4g 5g heterizogot cikti.
Dusukten 1 sene sonra hamile kaldim.
Çoğu doktor igneye gerek yok 1 dusukle igne kullanilmaz dediler.
Profösöre gittim hemotoloji bölümüne gittim yine gerek yok dediler igneye.
Sadece 1 tane doktor önlem amaçlı kullanabilirsin bi zarari olmaz dedi.
Ve ben sadece o doktoru dinlemek istedim.
Onca zaman beklediğim mucizemi
Igne kullanmadim diye kaybetmekten korktum.
Ve kalp atışıyla birlikte hergün ecopirin içmeye ve 2 gunde bir de hibor 0.2 lik kullanmaya başladım.
32 haftada ecopirini bıraktım ve hiboru hergün kullanmaya devam ettim.
En son pazar akşam ignemi oldum.
Pazartesi normal doğum yaptim.
Çok şükür mucizeme kavuştum.
Darısı tüm isteyenlere inşaallah.
Aminn.

Bende hikayemi yazayim dedim. Belki biri okur umut olurum.

Yaaa canımmm ne kadar doğru bir karar vermişsinn kendin ve bebişinn içinn. Çok çokk gözünn aydınn rabbim sıhhatli sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah. Ve ayrıca iğne kullanıp normal doğum yapman süper bişeyy pek duymamıştım . Kaçıncı haftada yaptın dopumu canım doğuma kdar iğneyi kullandın mı? Tekrar çokk tebrik ederim darısı bizlere olsun inşallah

39+2 de normal doğum yaptim.
Evet son güne kadar da kullandim.
Rabbim sizlerede nasip etsin insaalah canim

Canım öncelikle geçmiş olsun. Klomen yumurta sayısını artırarak hamile kalma ihtimalini artıracak . Klomen yumurtaliklari uyaran bir ilaç

Allah uzun ömürler versin canım Allah analı babalı büyütsün okuyunca çok sevindim ve duygulandım darısı benim ve tüm isteyenlerin başına inşallah :)

Hayırlı olsun,tebrikler..hibor çok düşük doz kullanmışsınız..folbiol kullanmış mıydınız? bir de hibor u her gün mü,2 güne bir mi? bende sadce mthfr1298 hetero..coraspin 100 ü her gün içiyorum folbiol 5mg folik asit içeriyor diye her gün içmiyorum..darısı başımıza diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…