Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bende ıkısını bır kullanıyorum, ıgneye hala alısamadım:/ sızın hangı genlerde ne var

bende ıkısını bır kullanıyorum, ıgneye hala alısamadım:/ sızın hangı genlerde ne var
Alışınca zorlanmiyorsun karnını sıkma rahat bi şekilde sırtına yastık alıp uzanirsan kolay oluyo o zamanlar. Suan bn 35.haftadaym karnımın her yeri damar iğne vurcak yer bulamıyorum :) bi hayli aciyo ama yapacak bisi yok. Bnm MTHFR 677 heterezigot , MTHFR a1298c homozigot , pai 4g4g homozigot 3 genimde var coraspini yarn kesecek büyük ihtimal öyle diyordu en son kontrolde iğne doğuma kadr devam

hayırlısı olsun canım, benımde MTHFR 677 heterezigot pai 4g 5g hetero birde G2021 hetero bende coraspin ve ıgneye basladım, 3 defa kımyasal oldu dıye bunda keseyı gorunce baslattı, hayırlısı bakalım.. sana arada pıhtılasma oranı testı yapıldımı hıc

İnslh sağlıkla kavuşursun. Sanirsam kalp atışlarıni duyunca bakilmisti ondan sonra bakilmadi.

3 gende mutasyon var ayrıca trombosit yüksekliği. doğumu konuşmak için erken değil sonuçta bu konuda bilgisi yoksa devam edemem. Doğum için güvenmem gerekiyor doğru müdahale edebileceğine

Ben 35+5te aspirini birakmistim.
37+5te cati muayenesi yapildi. Ama normal dogum yapmam imkansiz cikti. O zaman nst de sancilar ve rahimde de 1 cm acilma vardi. Doktor 38+3 te sezeryan dedi.
38+1de aksam son ignemi yaptim. 38+3te de sezeryanla yavrumu kucagima aldim. Epidural+spinal kombin oldu dogumum. İnsallah suan gebeysem, ayni sekilde dogurmak isterim :)

Kizlar merhaba benim iki kurtajim var 1 genim heterozigot sadece.suan galiba cok yeni hamileyim doktora gittim pihtilasman yok sayilir ama tedbir amacli hibor 3500 baslatcam dedi.ama igne kullanmana ragmen kayip yasayabilirsin bisey diyemem dedi.var mi benim durumuma yakin olan?insallah ayni seyleri yasamam tedirginim cok fazla

Nasi yani igneyi kullanmana ragmen kayip yasayabilirsin ddi ? Yani bende kullandim igne son gebeligimde yinede kalbi durdu. Bu sefer hamilelikten once baslicaz igneye benimde 2 genim heterozigot

Kürtjlar kaçıncı aydaydı? tek neden pıhtılaşma faktörü mü ki, her şeye bakıldı mı? genelde anne karnında fark edilmeden olan kalp durmaları,3. gebelik ayından sonra özellikle,pıhtılaşmaya bağlanıyor.

3 aylik kayiplarda mi pihtilasmaya baglaniyo daha kucuk kayiplar icin pihtilasma etken degilmidir

Benim 6.haftada oldu kayiplarim.evet doktor da 8. Haftadan sonraki kayiplar pihtilasmadan olur dedi genelde.herseye bakildi sebep bulamadik.yuzde 70 sebebi olmayabilir deneyeceksin dedi doktor

3 gende mutasyon var ayrıca trombosit yüksekliği. doğumu konuşmak için erken değil sonuçta bu konuda bilgisi yoksa devam edemem. Doğum için güvenmem gerekiyor doğru müdahale edebileceğine
Şaşırdım suan 3 gen de genelde hem iğne hem coraspin veriyorlar diye duydum okudum hep. Hakkınzda hayrlisi

Sağlıkli bi bebis nasip etsin Rabbim bnm doktor artk kullanma coraspin dedi. Normal doğum konustm ama iğneyi bırakmanın riskli olabileceğini planlı bi şekilde 12 yda 24 saat. Önce son iğneyi vurup spinal ve epidural olursa sıkıntı olmayacagini söyledi doktorum. Normal doğumda da sıkıntı olmaz 1 gün önce bırakılması ama zamni belli degl normal doğumun iğneyi vurdum 2 saat sonra sancin başladı farzet tehlikeli olabilirms . Veya 38de keserm doğum 40 41 i bulur 3 hafta iğne olmazsan bebekte sıkıntıya yol açabilir anı bi pıhtı atmada kalbi durabilir faln dedi. Açıkçası urkutu iğneyi bırakmak en iyisi planlı sezaryenle alınması sanirm

Kizlar mrb. Bugun kontrolum vardi.klomen kullanmistim.yumurtalara bakildi sadece bibtane sol tupumde yumurtam var 13 mm doktor cok iyi degil cok ta kotu degil denicez ddi.clexsan verdi bu sefer 06 coaspirin yazdi.bide progestan verip catlatma igensi verdi.eylulun 1 3 ve 5 ini degerlendirin ddi.hayirlsi olsun insallah.beklicez.benim bi sorum var yumurta icin 13 mm cok mu kotu. Bide ari sutu poleni ve bal karisimi ilaclara bi sknti yaratir mi acaba bilgisi olan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…