Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım hayırlı olsun bebeğin normalde coraspin gebelik öncesi başlatıyor doktorlar benim msela pai homozigot c677t heterozigot bana doktorum coraspin gebelik öncesi iğne gebe kalınca demişti. Ama bazı doktorlar coraspine çok karşı bizde karar veremiyoruz içsek mi içmesek mi .. sen yinede kendi doktoruna güven senin için en doğru karrı o verir. Peki bunu diyen doktor kadın doğum mu genetik mi? Birde normal doktpra mı gidiyorsun perinatoloğa mı

Normal kadın doğumcu canımm ama gözlemlediğim kadarıyla hastalarının çoğu riskli gebe alanında geliştirmiş kendisini. Coraspine gebelik öncesi 3-4 ay kadar kullandım beta da görünce bıraktırdı ben hep kanamayla düşük yaptığım için sanırım.Amin canımm inşallah sağlıcakla kavuşuruz çok zor dönemler.Salı kontrolüm var dua edin bana da inşallah hayırlı güzel haberler alırım.

birsey sornak istiyorum.
aspirin alerjimden dolayi sadece claxane kullanacagim eger gebe kalirsam. doktor bu kez kanda beta pozitif olur olmaz igne baslayacagiz dedi.
sormak istedigim su, yumurtlamadan sonra baslayan bar mi igneye? ya da daha erken?

birsey sornak istiyorum.
aspirin alerjimden dolayi sadece claxane kullanacagim eger gebe kalirsam. doktor bu kez kanda beta pozitif olur olmaz igne baslayacagiz dedi.
sormak istedigim su, yumurtlamadan sonra baslayan bar mi igneye? ya da daha erken?
Canım ben 2 ay önce başladım iğneye dahada kullanacağım hamile değilim şu anda ama doktor hamile kalıp bebek 34 yada 36 haftalık olana kadar clexane kullanacaksın dedi ne zaman hamile olurum bilmiyorum ama 2 aydır kullanıyorum günde 1 defa

tamamdir. cok tesekkur ederim.
oglumdayken aspirin ictigim icin, igne zamanina kadar rahattim. ama simdi icim rahat degil. yumurtlamam da oldu. yapmayi planliyorum. insan kayiplar yasayinca, hicbirseyi riske atmak istemiyor.

Iyi geceler kızlar benim iki gende heterozigot var. Yasmin kullancam doktor verdi 2 ay icin. Ama pıhtılaşması olan kullanmasin yaziyor nette. Kullanan var mı acaba doğum kontrol hapınin zararı olur mu?

Zaten biliyor pihtilasmamin olduğunu o yüzden ben kararsız kaldım.
Bende pıhtılaşmanın nedeni araştırılırken doktorum doğum kontrol hapı kullanıyormusun yada kullandınmı diye sordu bende niye zararlımı demiştim doktorda evet genelde uzun süre kullanılan doğum kontrol hapları pıhtı atmasına neden oluyor demişti kullanmamıda asla önermedi o yüzden sordum tabi benimki genetik çıktı

Iyi geceler kızlar benim iki gende heterozigot var. Yasmin kullancam doktor verdi 2 ay icin. Ama pıhtılaşması olan kullanmasin yaziyor nette. Kullanan var mı acaba doğum kontrol hapınin zararı olur mu?
Ben 1 ay kullandim. Sorun yasamadim ama lerji yapti ben de o hap.
Dr dah onceden pihti attiysan kullanman sorun olur demisti.

ben kırmızı kartı gördüm,aşılama tutmadı.. tüp bebek yolu göründü gelecek ay.. coraspin ve folbiol a devam etmek istemiyorum zaten tüp rutininde başlayacaktır . offf yıllar sonra başa dönmek çok zor. bir mucize oldu onun da kalbi durdu

Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda evlat nasip eder inşallah sana

Canım öncelikle geçmiş olsun üzülme vardır bundada bir hayır fazla strese girme herşeyin bi vakti zamanı vardır umudunu kaybetme umarım Allah bebek isteyen herkesin yardımcısı olsun ve biran önce bebişlerimize kavuşalım

Sağolun, amin inşallah hepimizin gönlüne göre versin Rabbim. Oğlum 4 yaşında, aşılamalar, tüpler sonrası kavuştum ona üstelik tek sorun sperm hareket azlığı.Allah olmayanlara da versin.Kardeşi olsun istiyorum ama şimdi de eşimin durumu biraz düzeldi kendiliğimden bile gebe kalıp çok mutlu oldum derken..pıhtılaşma ihtimali çıktı. Yine de şanslısın bariz bir sorunun yok dedi doktor ama gebe kalmak da, sağlıklı doğurmak da biraz şans.. olasılık sonuçta..aşılama da tutmayınca umutsuzluğa kapıldım.halime şükretsem de üzülmeden edemiyorum.

Benim ilk 2 bebegim yasamadi ne yazik ki. Ondn sonra yapilan testlerde ortaya cikti pihtilasmam. Sonra oglum geldi. 3 yasinda suan.
ince düşünceni çık çok takdir ettim. Bende kimseyi bu konularda huzursuz etmemeye dikkat ediyorum. Allah bağışlasın evladını canım inşallah allah banada nasip eder bir evlat daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…