Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Merhaba şimdi hamilesiniz herhalde kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız ve bu gebelikte farklı olarak ne yaptınız

Merhaba şimdi hamilesiniz herhalde kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız ve bu gebelikte farklı olarak ne yaptınız
Merhaba ben ocak da kurtaj oldum mayis da hamileydim. Sat im 23 nisan oldu. Hamile oldugumu ogrenir ogrenmez ki ben cok erken ogrendm hemen clexane 0.6 igne ve hergun coraspin kullanmaya basladim. Bu arada bende mthfr 2 gen de heterozigot var. Kurtajdan snra uc adet dönemini beklememi soyledi doktorum uc adet gordukten snra korunmayi biraktim.

Kızlar yaşım geçiyor.
Pıhtılaşma varmı diye genetiğe kan verdim ekim ayında sonuç çıkacak.
Üç hafta önce de dış gebelikten tek tüpüm alındı laparoskopiyle.
Diğer tüp açık.
Bir düşüğüm öncesinde vardı.
Beklemesem ekimi başlasammı diyorum.
Kalırsamda asipirin kullansam önlem için.
Bilmiyorum bi akıl verin pıhtılaşmam varsa da yoksada aspirin ilk başta iyi gelebilirmi?

Tşkler cevabınız için diğer gebeliğinizde iğne olarak hangisini kullanıyordunuz

RİSKLİ gebelik uzmanına göründünüz mü? önceki düşüğünüz kalp durması sonucu muydu? ben sonuçlarımın çıkmasını bekledim ama bir düşüğü olan neredeyse herkese pıhtılaşma riski yüzünden düşük doz aspirin veriyorlar.. yine de sizin durum farklı. dış gebelik neden kaynaklanıyor acaba? tamamen şanssızlık belki de,geçmiş olsun.siz yine de sonucu bekleyip doktorunuzun yönlendirmesine göre ilaç alın.

Sağolun.
Boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum.
Sağ yumurtamdan döllenmişti.
Üstüne bir adet oldum sol tüpümde gelişti muhtemen tıkalıydı alındı tüp.
En son doğumum 6yıl önce doğum anında eşi ayrıldı sezeryan oldum.
Acaba pıhtılaşma sebebiylemi dedim şimdide düşük yapınca!
Hemen tutacakmı oda mechulya işte zaman kaybetmesemmi diyorum.
Riskli gebelik uzmanı görmedim.

İyi geceler kızlar... Ocak ayında kürtaj oldum. 13.haftaya giriyordum.kalbi durdu. Neyse patoloji temiz çıktı. Testler yapıldı. Dr dedi ki hamile kalır kalmaz corasprin başlıcaz. Neden kalbi durmuş dedim sebep yok dedi. Neyse 4 ay koruduk. Şimdi hala tık yok.. Bugün kan tahlili verdim. Dr sonuca bakarak dahiliye uzmanına gitmem gerektiğini söyledi. Neden dedim kan pıhtılaşması var dedi. On gün sonra bir daha kan ver baksınlar dedi. Gidene kadar da corasprin iç dedi. 100 ml başladım . bu yüzden mi hamile kalamadım bunca zaman. Testte neden çıkmamıştı. Anlamadım

Cnm dahiliye hangi tahlillerine baktı acaba foto atabilir misin? Pıhtılaşma sorunu olanlar gebe kalabiliyor ama bebeklerini kaybediyor

Kızlar merhaba bilgili anneler anne adayları bana fikir verin. Ben şuan 4+3 hamileyim 5. İğnemi vurdum cleaxena 06 başladı dr. Genlerim bunlar ekliyorum foto. Coraspine gerek Yok kanama alanı yapabiliyor dedi yeterlimi sizce hangi testleri ne zaman yaptırmalıyım?

Eklentiler

• IMG_4283.PNG
    201,6 KB · Görüntüleme: 77
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…