Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

tabiki insan kendini istediği kiloda olmak istiyor.yani kendini en iyi hissettiği kiloda.ama boyunda epey uzun.o zaman yağdan kısıtlama yapsan canım.ne bileyim hani yağ oranın çok çıkmış ya o yüzden diyorum.6/7 kiloyuda verirsin canım yeterki dikkat et ve kendini şartlama ben hemen kilo vericem diye.anladığım kadarıyla senin yeğ oranını düşürmen gerkiyor.gün içinde yediklerini listele ki nerede hata yapıyorsun anlarsın canımcım.

bu arada sabah kahvaltımı ve kalori ölçüsünü yazayım
her zaman klasik benim için ama bugün 1 tk bal yedim çok canım çekti napayım
2 dilim uno denge
1 yumurta
yarım kk köy peyniri
4 yeşil zeytin
bir tutam maydonoz(bu kaç grdır acaba ben 50 gr dedim kendimce)
1tk bal(35 kalori)
toplamda 275.3 kalori ile kahvaltımı tamamladım.
şimdi yeşil çay içiyorum.

liste icin sagol:)))evet aslinda yediklerimi yazmam benim icin cok faydali olacaktir en azindan neyi ne kadar yedigimi gorebilirim bazen cidden abartiyorum:-D

liste icin sagol:)))evet aslinda yediklerimi yazmam benim icin cok faydali olacaktir en azindan neyi ne kadar yedigimi gorebilirim bazen cidden abartiyorum:-D

evet canım insan farkına varmadan hatalar yapabiliyor o yüzden sen de liste yap.benim bir tek sporum zayıf onu da bir halletsem şıkır şıkır gidecek.millet sauna eşofmanı giyiyor ya benim giymeme gerek yok çünkü harekete başladığım anda felaket terliyorum.toto bile terliyo yani.
evde eliptik bisikletim var fakat 2 vidası kayıp kocam da halledicem diyor hafta sonuna kadar mühleti var yoksa yeni bisiklet almak zorunda kalacak bana
benim vermem gereken çok kilom olduğu için mutlaka kardiyo çalışmam lazım bisikletime bir kavuşsaydım

verirsin insallah kac kilo vermek istiyorsun???ben aerobik yapiyorum spor salonuna yazildim ama belimden rahatsizlaninca gidemedim simdide ailemi ziyarete gidicem bayagi ara verecem ama kibrista daha coookk yurus yapma imkanim oldugu icin orda daha cabuk veririm diye planliyorum burda o imkanim yok ben arabistanda yasiyorum ve butun evden disari cikmiyorum(ama kararliyim ya gidecek ya gidecek bu kilolar:)

28 günde 4,6 kg vermen süper valla tebrikler darısı benım başıma ben 6ayda 3kılo verebildimm pko yüzünden hurma güzel fikirr

kesinlikle sporr yap canım bende spor yapunca daha iyi oluyorr 61 kıloyum çocuk istşyorum doktorum zayıfla gel dedı zayıflayınca adetelrim düen gircekmiş dğzenli yumurtlayacakmısım ve belkıde bebek kjendılıgınden gelcekmıss 45günde adet olurdum 3kılo verdım 3aydırda 32-30-28günde adet olmaya başladım düznee gircek inş.adetlerim ve bebek geleecek 54 görmem lazım durmak yok spora devam :)

bugün başladım diyete kalori sayamıyorum ama 7 gün sürüyor sanırım aç kalmıycam .. bugün 1 . gün ve patates sadece
59 kg ile başladım bakalım 53 hedef,m :)

Merhaba arkadaşlar. Ne zamandan beri aklımdaydı, dün yeni öğrendiğim bilgilerin de katkısı ve etkisiyle Karatay diyeti kitabını aldım ve okuyorum :)

Havalar çok sıcak olduğundan mıdır nedir canım hiçbir şey yemek istemiyor. Sabah kalktığımda da hafif bir mide bulantım vardı. 1 kase yoğurtla biraz çubuk kraker yedim. Öğlen yemeği olarak da yaz türlüsü yapıcam. Aslında pek de türlü olmicak, sadece kabak, domates ve soğan

Kış gelir donarız, yaz gelir yanarız. Bize de yaranılmıyor

Allah avatarındaki gibi dünya tatlısı bir çocuk nasip etsin inşallah sana

hakkatten heee ne çok pkolu var yediğimizden mi içtiğimizden mi bu hastalık analamdım heee

PKOnun asıl nedeni bilinmiyormuş. Kimi uzmanlar genetik diyor kimisi de kötüleşen beslenme alışkanlıklarına bağlıyor. Bu kadar kişide görüldüğüne göre beslenme alışkanlıkları ve artan şeker tüketimi ile alakası olsa gerek.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

Karpuzun fotoğrafını aşağı ekliyorum. Yanına kıyaslayabilmeniz için yumurta ve 80 grlık ton balığı kutusu koydum. tabaktaki karpuz 201 gr. Yani 50-55 kalori taş çatlasın.

kızlar siz hangi günler tartılıyorsunuz?
ben c.tesi günleri tartılıyorum.
bu hafta sanki biraz eksilme var gibi geliyor inceldim sanırım:44::44:

Kızlar merhaba,

Karpuzun fotoğrafını aşağı ekliyorum. Yanına kıyaslayabilmeniz için yumurta ve 80 grlık ton balığı kutusu koydum. tabaktaki karpuz 201 gr. Yani 50-55 kalori taş çatlasın.

Tekrar teşekkürler

kızlar siz hangi günler tartılıyorsunuz?
ben c.tesi günleri tartılıyorum.
bu hafta sanki biraz eksilme var gibi geliyor inceldim sanırım:44::44:

Genelde her gün tartılıyorum ama birkaç gündür tartılmamak için çaba gösteriyorum. Hafta 1 yeterli aslında.

ilk hedef 78 sonra 72 sonra 68 aslında 64 kilo asıl hedefim canım.yani yolum uzun bir şekilde kurtulucam inşallah.ben yürüyüşle kilo veremiyorum sadece kilomu koruyorum daha kalori yakıcı şeyler yapmam lazım benim.o yüzden bisikletimin bir an önce tamir edilmesini istiyorum.demek kıbrısa gideceksin ne güzel canım.eminim orda daha çok verirsin yüzersin hem de ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…