Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
kızlar siz hangi günler tartılıyorsunuz?
ben c.tesi günleri tartılıyorum.
bu hafta sanki biraz eksilme var gibi geliyor inceldim sanırım:44::44:

be cumartesi başladım cumartesi tartılıcam.şu anda 1 kiloeksik çıkıyorum 1 kilo daha eksik çıkmak istiyorum.ne çok şey istiyorum ben:KK17:

Kızlar merhaba,

Karpuzun fotoğrafını aşağı ekliyorum. Yanına kıyaslayabilmeniz için yumurta ve 80 grlık ton balığı kutusu koydum. tabaktaki karpuz 201 gr. Yani 50-55 kalori taş çatlasın.

Eki Görüntüle 448255

7 dlm saydım benn

Masumum biraz da soğan kavurma olma ihtimali var. İçine kabak ve domateste çok soğan koydum :KK9:

Napiyim soğana ve sarımsağa bayılıyorum :KK53:

sogan pko lular için vazgeçilmez cnm yiyebilirisin bol bol

ilk hedef 78 sonra 72 sonra 68 aslında 64 kilo asıl hedefim canım.yani yolum uzun bir şekilde kurtulucam inşallah.ben yürüyüşle kilo veremiyorum sadece kilomu koruyorum daha kalori yakıcı şeyler yapmam lazım benim.o yüzden bisikletimin bir an önce tamir edilmesini istiyorum.demek kıbrısa gideceksin ne güzel canım.eminim orda daha çok verirsin yüzersin hem de ne güzel:KK52:

evet ailem orda yasiyor:)))aslinda bende eve bir bisiklet almak istiyorum arabistana dondukten sonra spor salonuna devam etmeyi dusunuyorum bir ara hergun tartiliyordum ama simdi vazgectim iyice psikopata bagladiydim:-D

evet ailem orda yasiyor:)))aslinda bende eve bir bisiklet almak istiyorum arabistana dondukten sonra spor salonuna devam etmeyi dusunuyorum bir ara hergun tartiliyordum ama simdi vazgectim iyice psikopata bagladiydim:-D

önceden bisikletim süs niyetine duruyordu.terlemekten nefret ediyorum diye binmiyordum.ama işte terle terle duş el demi ne manyağım ben:KK17:sonra ev taşıdım 2 vidası kayboldu.eşim de 6 aydır halledecek:KK9:bu hafta sonuna kadar beklicem yok eğer yapmazsa yeni alacak mecbur.
benim görümcem kullanıyor çok memnun zaten oldukça ince kendisi.o da her şeyden ölçülü yiyerek ve eliptik kullanarak zayıfladı.günde en fazla 40 dakika kullanmamız yeterliymiş tabi kas yapmak istemiyorsak.şahsen ben sevmem kaslı kaslı erkek gibi oluyo

önceden bisikletim süs niyetine duruyordu.terlemekten nefret ediyorum diye binmiyordum.ama işte terle terle duş el demi ne manyağım ben:KK17:sonra ev taşıdım 2 vidası kayboldu.eşim de 6 aydır halledecek:KK9:bu hafta sonuna kadar beklicem yok eğer yapmazsa yeni alacak mecbur.
benim görümcem kullanıyor çok memnun zaten oldukça ince kendisi.o da her şeyden ölçülü yiyerek ve eliptik kullanarak zayıfladı.günde en fazla 40 dakika kullanmamız yeterliymiş tabi kas yapmak istemiyorsak.şahsen ben sevmem kaslı kaslı erkek gibi oluyo

Terlemeyi bende sevmem ama yaglarin gitmesi icin terlek lazim :)))) Ayyy yok kas falan istemiyorum yagsiz olayim o bana yeter:)))benim gorumcemde pek incedir ama o yemek yemiyor yese bile coook az yiyor ....

tabi kendime o kadar isgence yapamam ben yemek yemeyi coook seviyorum valla ne bulursam yerim :KK43:bu yuzden sistim):))))

benim tek problemim hareketsiz olmak 2 aydir sekeri de kestim iyi hissediyorum

Akıllı telefonu olanlar için uygulamalar var oradan da takip edebilirsiniz.
Önce kendi boyunuzu, kilonuzu giriyorsunuz. Uygulama, size günlük ne kadar kalori ihtiyacınız olduğunuzu söylüyor.
Ardından yediklerinizi programa giriyorsunuz o sizin için kalori hesabı yapıyor.
Programda mevcut olmayan yiyecekleri kendiniz ekleyebeliyorsunuz

Terlemeyi bende sevmem ama yaglarin gitmesi icin terlek lazim :)))) Ayyy yok kas falan istemiyorum yagsiz olayim o bana yeter:)))benim gorumcemde pek incedir ama o yemek yemiyor yese bile coook az yiyor ....

tabi kendime o kadar isgence yapamam ben yemek yemeyi coook seviyorum valla ne bulursam yerim :KK43:bu yuzden sistim):))))

benim tek problemim hareketsiz olmak 2 aydir sekeri de kestim iyi hissediyorum

canım benim problemim biraz farklı.hiperhidroz var bende maalesf:KK14:yüzüm ve başım aşırı derecede terliyor.önce tiroit dendi sonra hiperhidroz dediler:KK14:hareket halindeyken ise her yerim terliyor.ve bu beni inanılmaz derecede yoruyor.fakat bunlar tabiki bahane olamaz o bisikleti bir şekilde kullanıcam.
bu arada ter atmakla maalesef kilo verilmiyor sadece su kaybı yaşıyorsun.yoksa ben bu kilolara çıkamazdım:KK14:

PKOnun asıl nedeni bilinmiyormuş. Kimi uzmanlar genetik diyor kimisi de kötüleşen beslenme alışkanlıklarına bağlıyor. Bu kadar kişide görüldüğüne göre beslenme alışkanlıkları ve artan şeker tüketimi ile alakası olsa gerek.

benim beslenme alışkanlığı yüzünden oldu kesin çünkü hiç sebze yemekleri sevmezdım yenı yenı yiyorum hep pilav makarna öyle şeyler yerdım abur cubur atıştırmalık şeyler şimdi düzenli beslenmeye özn gösteriyorum sebze yemeklerinide yavaş yavaş yiyorum :)

Kızlar merhaba,

Karpuzun fotoğrafını aşağı ekliyorum. Yanına kıyaslayabilmeniz için yumurta ve 80 grlık ton balığı kutusu koydum. tabaktaki karpuz 201 gr. Yani 50-55 kalori taş çatlasın.

Eki Görüntüle 448255

ooooo süpermişşş harika görünüyorrr eve gider gitmez hemen yiycem :KK56::KK56:sagol canım
haşlanmış yumurtanın kalorisi ne kadaar acaba

Son düzenleme:
canım benim problemim biraz farklı.hiperhidroz var bende maalesf:KK14:yüzüm ve başım aşırı derecede terliyor.önce tiroit dendi sonra hiperhidroz dediler:KK14:hareket halindeyken ise her yerim terliyor.ve bu beni inanılmaz derecede yoruyor.fakat bunlar tabiki bahane olamaz o bisikleti bir şekilde kullanıcam.
bu arada ter atmakla maalesef kilo verilmiyor sadece su kaybı yaşıyorsun.yoksa ben bu kilolara çıkamazdım:KK14:

gecmis olsun canim,istedigin kiloya bayagi yaklastin zaten diet ve sporla sonuca ulasirsin insallah

bende bisiklet alcam inş.eşimi kandıra bilirsme koycam tv önüne hem dizi izliycem hemde spor yapcam :)

karpuzu gorunce cok fena canim cekti :)))bir koca tabak yedim her tabak 55 kalori ise super :)))daha fazladir diye dusunuyodum

Tabakla tartmışsın , tabakla beraber 201 gram mı ?

tabagi bosken tartip sifirliyosun sonra karpuzlari koymustur, hassas tartilar oyle oluyor. benimki oyle. zaten sirf tabak vardir o kadar agirlikta.

buarada seni gercekten candan yurekten tebrik ediyorum 49'u da gordun ya helal olsun:KK9:

ben bi 55'i goreydim Turkiye'ye gelmeden ama bu gidisle zor olcak gibi :KK14:

X