Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
bende hep merak ediyordum nasıl tartılıyor dye
sinbonunkile rne kadar acaba?

geçen yıl 2 paket kase yag alana hediye veriyorlardı yanında
almadım deli gibi:26::26:

ben aksam yemegi yerine yogurt ve karpuz yemeyi dusunuyorum 2 bucuk hafta. sizce nasil olur? biraz kilo vermeyi hizlandirmam lazim. memlekete gelince malum pek dikkat edilemez.zaten bir aydir ayni kiloda sayiyorum.haftasonlari hep biseyler cikti cok kacamagim oldu.

Tamam canım, muhakkak vardır bir yolu da merak ettim.
Teşekkür ederim. Epey verdim ya darısı başınıza...

O zaman süper. Ben yerim o kadar karpuzu :)

Ben geçen akşam sadece karpuz yemiştim akşam. Tabi ikindin birşeyler atıştırmıştım ama fazla birşey değildi. Ertesi günü 500 gram az geldim tartıda.
Bence işe yarar diye düşünüyorum. Akşam az yenilince kilo veriliyor. Bugün de karpuz yiyebilirim akşam çok tok hissediyorum çünkü kendimi...
Artık zayıflamak için yapmıyorum canım öyle hafif bişey yemek istiyor akşamları...

bence salata izgara et ekmek ve yogurt yapsan daha iyi olur sadece karpuz yersen acikirsin hem sekerin biranda yukselir daha sonra tatli yemek istersin

Son düzenleme:

insallah gelene kadar iki kilo daha verebilsem cok mutlu olcam. bu haftasonu yatili misafirim var. insallah kendimi tutabilirim.

bende hep merak ediyordum nasıl tartılıyor dye
sinbonunkile rne kadar acaba?

geçen yıl 2 paket kase yag alana hediye veriyorlardı yanında
almadım deli gibi:26::26:

Canım ben geçen yıl 15 tlye almıştım. Benimkinin aynısı aşağıdaki linkte 20 liraymış. Link çıkmazsa modeli "Sinbo SKS-4511 Elektronik Mutfak Tartısı".

En Ucuz Sinbo SKS-4511 Elektronik Mutfak Tartısı : Mutfak Tartısı : Küçük Ev Aletleri : : www.sanalreyonum.com

Havalar çok sıcak canım, hakikaten insanın canı bi şey istemiyor. Ben ilk kez böyle bir iştahsızlık yaşıyorum yaz mevsiminde. Sanırım önceden hep duygusal açlıktan yiyordum. Karpuz kurtarıcı oluyor bu durumda ya da cacık falan.

bence salata izgara et ekmek ve yogurt yapsan daha iyi olur sadece karpuz yersen acikirsin hem sekerin biranda yukselir daha sonra tatli yemek istersin

ben bes aydir aksam en gec 8den sonra agzima bisey koymuyorum acliktan olsem bile. ac acina yatiyorum sabah ta dinc kalkiyorum

kızlar akşamalrı bende genelde hafif yiyorum ya sebze yemegi 3-4 kaşık ,yada salata
karışık,patlıcan, kabak salata yanınd ayogurtla yiyorum.

birde en geç 7 de yemiş oluyorum ve agzıma bişiy koymuyorum.

kızlar akşamalrı bende genelde hafif yiyorum ya sebze yemegi 3-4 kaşık ,yada salata
karışık,patlıcan, kabak salata yanınd ayogurtla yiyorum.

birde en geç 7 de yemiş oluyorum ve agzıma bişiy koymuyorum.

evet 7den sonra yememek lazım ben hep yiyordum demekki ondan everemdım bu kıloları bu hafta çok diakket ettım bakalım nolcak

10 adet çubuk kraker
1 kase yoğurt
1,5 tabak kabak yemeği
2 dilim tam buğday ekmeği
1 kase yoğurt
10 adet badem
2 adet salatalık
tek şekerli kahve
1 kase yoğurt
1 kase patates çorbası
10 çubuk kraker
1 kase yoğurt

1 saat yürüyüş ve 2. lt su.

canım sen de yoğurtu çok kullanıyorsun ben de.ya yoğurt olarak ya da cacık ve ayran olarak tüketiyorum.bakalım göbişler gidecek mi.hani diyorlar ya karın yağlarını yakıyor diye.
keşke bir mucize olsa da bir anda kurtulsak

Sevdiğim ve vazgeçemedim birkaç besin var, yoğurt da onlardan biri. Yağ yakımına da katkısı var diyorlar, yoğurt sevgim daha da katmerleniyor

Sütü hiç sevmem mesela, pek de içemem ama yoğurt olsun, cacık olsun, ayran olsun yeri farklıdır :)

Bugün gene televizyonda uzmanları izledim de, kilo verirken karaciğer yoruluyormuş. Neticede büyük bir yük altına giriyor bu süreçte. Bazen çok kilo veriyim diyorum da, bazen de her şeyi sadece vücudumun ritmine bırakmak istiyorum. Neticede vücudumdan değerli hiçbir şey yok, bana bir ömür boyu lazım.

Rabbim sağlıklı bir şekilde vermeyi nasip etsin hepimize

amin canım.ben de allahtan çok seviyorum yoğurdu sütü de severim ben.fakat yazın ishal yaptığı için içmiyorum.aslında gece öğününde süt ve meyveyi birlikte kullanmamız gerekiyormuş.ama ben gece öğünü olarak yeşil çay içiyorum.çok ödem oluyor vücudumda sabah bir kalkıyorum elim ayağım şişmiş.bazen gün boyu sürüyor bu şişlik.şu anda 2 kupa içiyorum yeşil çayı acaba 3mü içsem çünkü acayip ödemim var

Bende de ödem var, hem de sürekli . İdrar söktürücü çaylar içtiğimde bir miktar azalıyor ama asla tamamen bitmiyor. Hep fazla tuz tüketimi ödem yapar diye biliyoruz ama şekerli besinler ya da bilmediğimiz bir gıda intoleransı da neden olabiliyormuş ödeme. İyi ki aklıma getirdin, ben de bir bardak yeşil çay içiyim

iç canım afiyet olsun ben de birazdan içicem.ben tuzdan olur diye düşünüyordum.yazdıklarından haberim yoktu.ilginç gerçekten.benim yyapım müsait ödeme.zayıfken de olurdu böyle elim ayağım şiş
bunun bir çaresi yok mu acaba??zaten tartı da doğru göstermeyecek bu şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…