Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
kızlar siz hangi günler tartılıyorsunuz?
ben c.tesi günleri tartılıyorum.
bu hafta sanki biraz eksilme var gibi geliyor inceldim sanırım:44::44:

be cumartesi başladım cumartesi tartılıcam.şu anda 1 kiloeksik çıkıyorum 1 kilo daha eksik çıkmak istiyorum.ne çok şey istiyorum ben

7 dlm saydım benn

Masumum biraz da soğan kavurma olma ihtimali var. İçine kabak ve domateste çok soğan koydum

Napiyim soğana ve sarımsağa bayılıyorum

sogan pko lular için vazgeçilmez cnm yiyebilirisin bol bol

evet ailem orda yasiyor:)))aslinda bende eve bir bisiklet almak istiyorum arabistana dondukten sonra spor salonuna devam etmeyi dusunuyorum bir ara hergun tartiliyordum ama simdi vazgectim iyice psikopata bagladiydim:-D

evet ailem orda yasiyor:)))aslinda bende eve bir bisiklet almak istiyorum arabistana dondukten sonra spor salonuna devam etmeyi dusunuyorum bir ara hergun tartiliyordum ama simdi vazgectim iyice psikopata bagladiydim:-D

önceden bisikletim süs niyetine duruyordu.terlemekten nefret ediyorum diye binmiyordum.ama işte terle terle duş el demi ne manyağım bensonra ev taşıdım 2 vidası kayboldu.eşim de 6 aydır halledecekbu hafta sonuna kadar beklicem yok eğer yapmazsa yeni alacak mecbur.
benim görümcem kullanıyor çok memnun zaten oldukça ince kendisi.o da her şeyden ölçülü yiyerek ve eliptik kullanarak zayıfladı.günde en fazla 40 dakika kullanmamız yeterliymiş tabi kas yapmak istemiyorsak.şahsen ben sevmem kaslı kaslı erkek gibi oluyo

Terlemeyi bende sevmem ama yaglarin gitmesi icin terlek lazim :)))) Ayyy yok kas falan istemiyorum yagsiz olayim o bana yeter:)))benim gorumcemde pek incedir ama o yemek yemiyor yese bile coook az yiyor ....

tabi kendime o kadar isgence yapamam ben yemek yemeyi coook seviyorum valla ne bulursam yerim bu yuzden sistim):))))

benim tek problemim hareketsiz olmak 2 aydir sekeri de kestim iyi hissediyorum

Akıllı telefonu olanlar için uygulamalar var oradan da takip edebilirsiniz.
Önce kendi boyunuzu, kilonuzu giriyorsunuz. Uygulama, size günlük ne kadar kalori ihtiyacınız olduğunuzu söylüyor.
Ardından yediklerinizi programa giriyorsunuz o sizin için kalori hesabı yapıyor.
Programda mevcut olmayan yiyecekleri kendiniz ekleyebeliyorsunuz

canım benim problemim biraz farklı.hiperhidroz var bende maalesfyüzüm ve başım aşırı derecede terliyor.önce tiroit dendi sonra hiperhidroz dedilerhareket halindeyken ise her yerim terliyor.ve bu beni inanılmaz derecede yoruyor.fakat bunlar tabiki bahane olamaz o bisikleti bir şekilde kullanıcam.
bu arada ter atmakla maalesef kilo verilmiyor sadece su kaybı yaşıyorsun.yoksa ben bu kilolara çıkamazdım

benim beslenme alışkanlığı yüzünden oldu kesin çünkü hiç sebze yemekleri sevmezdım yenı yenı yiyorum hep pilav makarna öyle şeyler yerdım abur cubur atıştırmalık şeyler şimdi düzenli beslenmeye özn gösteriyorum sebze yemeklerinide yavaş yavaş yiyorum :)

ooooo süpermişşş harika görünüyorrr eve gider gitmez hemen yiycem sagol canım
haşlanmış yumurtanın kalorisi ne kadaar acaba

Son düzenleme:

gecmis olsun canim,istedigin kiloya bayagi yaklastin zaten diet ve sporla sonuca ulasirsin insallah

bende bisiklet alcam inş.eşimi kandıra bilirsme koycam tv önüne hem dizi izliycem hemde spor yapcam :)

karpuzu gorunce cok fena canim cekti :)))bir koca tabak yedim her tabak 55 kalori ise super :)))daha fazladir diye dusunuyodum

Tabakla tartmışsın , tabakla beraber 201 gram mı ?

tabagi bosken tartip sifirliyosun sonra karpuzlari koymustur, hassas tartilar oyle oluyor. benimki oyle. zaten sirf tabak vardir o kadar agirlikta.

buarada seni gercekten candan yurekten tebrik ediyorum 49'u da gordun ya helal olsun

ben bi 55'i goreydim Turkiye'ye gelmeden ama bu gidisle zor olcak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…