Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

canım ben de yeni öğreniyorum tam bilmiyorum kalorileri biri bize yardımcı olsa çok güzel olacak gerçekten.

canım ben de yeni öğreniyorum tam bilmiyorum kalorileri biri bize yardımcı olsa çok güzel olacak gerçekten.

hayırlısı olsun canım inş.istediğin kiloya düşersin evet kımse yok galıa topikde herkes zayıflamıs ayrılmısmı nee inş. biri bize yardım eder :)

hayırlısı olsun canım inş.istediğin kiloya düşersin evet kımse yok galıa topikde herkes zayıflamıs ayrılmısmı nee inş. biri bize yardım eder :)

ben de bir kaç günden beri burdayım geliyorlar arada.ee keyfini de süsünler.hatunlar zayıflamış.inşallah biz de başarırız.senin vermen gereken az verirsin canım.benim yol çok uzun

günaydın
kızlar çok basit aslında siteye giriyorsunuz kaloricetveline ilk sutundan besin grubunu seçiyorsunuz
yan kısma geçiyorsunuz yediginiz ürünü işaretleyip
aşagıdaki kutucuga miktar yazıyorusnuz biraz kurcalayın ögrenirsiniz

mesela yumurta süt ve süt ürünleri kısmında
peyni süt ürünleri kısmında gibi

ben de bir kaç günden beri burdayım geliyorlar arada.ee keyfini de süsünler.hatunlar zayıflamış.inşallah biz de başarırız.senin vermen gereken az verirsin canım.benim yol çok uzun

benim vermem kılo az ama bendede insülin direnci var canım pkoluyum çok zor veriyorummm hatta gram gram gidiyoır biraz dıkkat etmesem hemen alıyorum

canım öyle de mesela bir porsiyon kaç kaşık gr falan nasıl bilicem ben.grlı olunca bilemiyorum.mesela kaşık hesabı olsa daha kolay olur kalorileri hesaplamak.mesela dün akşam 6/7 yk barbunya yedim hesaplayamadım

canım öyle de mesela bir porsiyon kaç kaşık gr falan nasıl bilicem ben.grlı olunca bilemiyorum.mesela kaşık hesabı olsa daha kolay olur kalorileri hesaplamak.mesela dün akşam 6/7 yk barbunya yedim hesaplayamadım

yani oraya nasıl yazılmışsa öle hesaplıyoruz başka şansımız yok
ama netten porsiyonları araştırabilirisn mesela
yemekler zaten porsiyon hesabı genelde
mesela 6 yk sebze yemegi porisyon
4 yemek kaşıgı baklagil 1 porsiyon

netten porsiyon ları araştırp hesaplıycaksın

masumm seni burda görmek ne güzell

anladım canım teşekkür ederim.o zaman ben akşam 1,5 porsiyon barbunya yemişim.4 kaşık ne azmış yawneyse artık ona göre yapıcaz bişeyler.haftada 2 gün mutlaka baklagil tüketmemiz gerkiyormuş.lifli olduğu için kilo vermemize yardımcı oluyormuş.ben de öğlenleri tüketeyim artık

sagol cnm biliyorsun kilo aldım.
ve sıkı diyet yapamıyoruma a rtık...
en iyisi kalori sayımı dedimm hem istedigin meyve sebzeyi yiyorsun
hemde zayıflıyorusn

bende dün başladım canım biliyorum kılo aldıgını ama sen veririsin canım :) bol şanslar ben 61 kıloyum suna bakalım cuma tartıda kaç çıkcam :)

ecrin ben şimdiyee kadar en düşük 63.9 gördüm 61 olsam yeter banaa valla yaa

selam kızlar...

leblebi yoğurt güzel olmuş..hata değil..tok tutar ..kalorisi azdır..

Canim ben de mesaiye kalmistim. Sen gelmissin ama ben ciktim. İyiyim sukur 49.9'lari gordum. Artik kiloyu koruma donemine gectim. Ama artik cok yiyemiyorum ve yemek de istemiyorum. Senin nasil gidiyor diyet?

49.9 mutebrikler..harikasıninşallah hepimiz o günleri görürüz..ben 65 teyim..senin kilon hayal benim içinama diyet iyi gidiyor çok şükür..neyi ne kadar yiyeceğime alıştım artık..uzun süredir kalorileri yazmıyorum bile..

hoşgeldin canım..7 kiloyu havada karada verirsin inşallah..1300 kaloriyle başlamışsın..tebrikler..

2 dolma 1 porsiyon..7-8 kaşık susuz yemek 1 porsiyon..1 karnıyarık 1 porsiyon..ben böyle biliyorum..

karpuzu nasıl hesaplıyorsunuzz?

valla az kaldı bi hassas tartı alcam

2 parmak kalınlığındaki kavun veya karpuz 1 porsiyon diye biliyorum..

7 kılo ama gram bıle vermekde zorlanıyorum ben çünkü pko var ama vercem inş. :))) benim hesaba göre 1300 bakalım inş.doğru hesaptır :))

bu saate kadar 665 kalori yemişim akşam karpuz ve kıvırcık salatası yemeyi düşünüyorum ekmeksiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…