Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
öglen tavuk gögüsünü (100 gr kadar)
azcık yogurt ve salça ile harmanladım tavada pişiridim yanında yoguret yedim
ve midem acaip şiş artık yemek yenmiyor sıcaktan
2 tane şeftali yeidm emyve az rahatlatır diye hala aynı
akşama yemek yemiycem sanırım acıkırrsam ayran içerim yada yogurt yerim

uruz büskivi dikkatimi çekiyor menülerinde kilo verebiliyormusun büskvi yediignde?

bende 3 4 ve 5 var 4 hiç yapmadım 3 milde evet lastik var canım

uruz büskivi dikkatimi çekiyor menülerinde kilo verebiliyormusun büskvi yediignde?

Hemen hemen her gün az da olsa kaçamak yapıyorum ben :)

Kilo verme aşamasında, bisküvi yesem dahi, sorun yaşamıyorum, asıl sorun ideal kiloma ulaştıktan sonra onu koruyabilmek! Maalesef o konuda başarısızım. Keşke kilomu koruma konusunda da kilo verme konusunda olduğu gibi başarılı olabilsem

sorma ya bende korumayı beceremiyorum , büskivi yediign hald ekilo veriyorsan süper bir bünyen var teirkler.. çok şanslısın
sen daha az kilodaydın sanki geçen yıl:26:

sorma ya bende korumayı beceremiyorum , büskivi yediign hald ekilo veriyorsan süper bir bünyen var teirkler.. çok şanslısın
sen daha az kilodaydın sanki geçen yıl:26:

Evet, şu anki hedef kilomdaydım

Sonrası ise malum, şu anki durumdayım

Diyete tekrar başladım, şimdilik 3 kg verdim bakalım ne kadar zaman alacak tekrar ideale ulaşmam :)

Sen az da olsa kilo vermişsin, 73-74 kg çizgisinde gidip geldiğini hatırlıyorum. Kilo veremiyorum diye hayıflanıyorsun ama en azından sınırın altında kalmayı başarmışsın, tebrik ederim :))

çok uzun bir ara erdim gördüğünüz gibi hemen kilomdan bahsedeyim ben regli dönemi ile 76.9 gramım tartıda ama üzülmüyorum hem kabızlığımız hallettim hem tatil yaptım ama öncesinde 3 haftamı okuldaki mezuniiyet sınav evrak gibi yorucu sıkıntılı işlerler geçirdim.sanırım bu yöntemin en güzel tarafı kendinizi tanıyor olmanız ben bugün azcık kaçırdım ama birazdan ananas yiyip günü kapatacağım 1200 kalori ile ve sonra lesli ve bisiklet egzersizleri yapacağımmm.

bu sabah tartıldım...65 kilo olmuşum..haftaya 64 leri görücem inşallah...

süpersin ablacım.

moral oldu bunları tekrar okumak eline sağlık.

canım yediklerimiz kabızlığın en önemli sebebi ben acı yemeyi kestim kabızlık bitti....

tebrik ederim her ikinizi de:)
Uzun bir zaman sonra biraz da kilo alarak kalori sayımına geri dönüş yapıyorum. Tanıdığım, tanımadığım herkese selamlar.
seni burada görmekten çok mutluyum ilham kaynağımız....kaç kilosun şimdi canım...
bende katılabilir miyim
hoşgeldinnnn
Kizlar cizelgemde gordugunuz gibi, 1,3 kilo almissim.
Hirslandim ya, bu hafta 3 kilo vermem sart oldu artik bana, cok zaman kaybettim...

hayde bre canımmm başlayalım ve bitirileimmmmm şu işi...

ya kızlar burası çok sıcak tam güney egedeyim ve günde 3 litreden fazla su içiyorum sizce zararı olur mu

Tekrar merhabalar :)

Sıkıntılı dönemleri geride bırakmışsın, şimdi her şey daha kolay olacak eminim...

Kilo durumum vahim ama beni çizelgemden takip edin, tekrar eski formuma döneceğim MUTLAKA!! :)

Ben ki çok su içebilen bir insan değilim, sıcaklar sayesinde 2.5 litreyi buluyorum günde. Böyle havalarda fazla su içmenin zararı olacağını sanmıyorum, tam tersine terleyerek su kaybeden vücuda takviye lazım :)

teşekkür ederim canım...ya aslında bu dönem benim bir anlamda nefsimi köreltemediğiimi hala zaaflarımın devam ettiğini görmemde bana yardımcı oldu.hiç üzülmüyorumm..umarım sen de en kısa zamanda mutlu olduğun kiloda olursunn.sanırım şuanda 88 kilosun.(kusuruma bakma çizelgeden pek anlamam:26:)

Evet, maalesef

aaaaaa.......uruz gelmiiiişşş:))hoşgeldin canım...nasılsın..geçmişi okuyamadım.senin burda olduğunu görünce merhaba diyeyim istedim..

aaaaaa.......uruz gelmiiiişşş:))hoşgeldin canım...nasılsın..geçmişi okuyamadım.senin burda olduğunu görünce merhaba diyeyim istedim..

Kimleri görüyorum, merhabalar :)) Evet, uzun bir aradan sonra kilolar nedeniyle geri dönüş yaptım. Sen nasılsın? Gördüğüm kadarıyla kilolardan bir bir kurtulmuş, ferahlamışsın. Bu görüşemediğimiz zaman içinde hayatında her şey güzel gitmiştir, canını sıkacak bir şey olmamıştır inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…