Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
hadi hayırlı olsun bakalım...ayy annen de mi öğretmenya bu öğretmenler çok azimli oluyorlar gerçekten..bu forumda da çok var onlardan..

bir tanesi de sanırım benim canım ben de 77.5 gördüm ve çok mutluyum....en kısa zamanda foto mu pAylaşacağım...

76 demiştim ama regl girdi araya tamda şu ara.....bugün tartı günüm 77,400 geldim kabul olur mu? :26:

canım senle aynı devam ediyoruz benim de 2 gün sonra reglim olacak ve ben de77. 5 çıktım hiç üzülme biz kaç kilolardan indik geldik,moral bozmak yok devam ediyoruz canımmm.

-1,3 kilo gitti bu hafta kizlar

canım merhaba ben de uzun bir zamandır olrtalıklarda yoktum seninle birlikte topiğe gelen tüm arkadaşlara hoş geldin demek istiyorum. kalori sayımı harika bir yöntem ama ben bi ara kalori sayıyorum nasıl olsa diye keke-çikolataya kaynamıştım ama nafile olmuyorr..bu topikle menüler çıkarmayı öğrendim umarum sen de en kısa zamanda kilolarını veririsin..kaç yaşındasın???

Bu arada tatil tatil oğlusum sayesinde erkenden kalktım,yedide... Uyumak istiyoruuuumm

Gerci O kadar erken kalkmama rağmen kahvaltımı ancak yapabildim çünkü küçük sincapi ancak uyutabildim, en fazla yarım saat uyuyacagini bildigim için hemen kahvaltımı yaptım ve yazayım dedim
Bir yumurta
1 dilim buğday ekmegi
Bir üçgen peynir
Bu arada kızlar ben ılık suya sadece elma sirkesi katip iciyorum, sanırım siz balda koyuyorsunuz, farklı bir etkisi varmi yoksa tadı içinmi ballı iciyorsunuz, sormak istedim çünkü ben bı kasıkta bal yememek adına koymuyorum, ama farklı bir etkisi varsa bende oyle yapayım

Oooo süpersin bak ne güzel gidiyorsun, bastan moral bozmuştun biraz ama, daha da güzel vereceksin ins, darısı basimiza

Aminnn :) Cok sagol

Merhaba
Tesekkur ederim, hosbuldum
Guzel dilegin icin cok sagol canim, Allah hepimize saglikli sekilde kilo verdirmeyi nasip etsin
Bencede kalori saymak cok guzel yontem, az ve oz yiyorsun ama istedigini yiyebiliyorsun, hic kasmadan, harika bisey :)))
23 yasindayim ya sen?

iyi hafta sonları kızlar bende yeni üyeyim aslında sizleri 5-6 aydır takip ettim ara ara.Bende kalori sayımına başladım acelem olmadığından kasmıyorum kendimi 1200-1300 kalori arası yiyorum bende yeni katılarak yazayım menümü
sabahlaı 1 büyük ılık suyla başlıyorum
saat 10 da kalktım ama 12 de kahvaltı yaptım etrafı toplamaktan :)
çeyrek fırından çıkan uzun lavaşlardan
1/2 salatalık
2 ufak dilim yufkadan az yağlı peynirli börek
1 tatlı kaşığı çiko
328 kalori
gün içerisinde 2.5-3 lt su
yeşil çay,siyah çay,açlık hissettiğimde nescafe 3ü1 arada tavsiye ederim açlığı 1 saat erteliyo benim için
spor fazla yapmamaya çalışıyorum çünkü fazla spor yapınca hemen kas yapıp kilo veremiyorum ve motivasyonum düşüyo ev hanımıyım ama baya işlerim oluyo yani hareketliyim uğraşacak iş çok bende haftada 2 kere 30 dakika evde yerimde koşarsam yeter sanırım koşmayı çok seviyorum müzik eşliğinde

öğlen 17:00 da yemeyi planlıyorum
1 porsiyon (8 kaşık) bulgur pilavı
cacık düşünüyorum
akşam planlamadım ama inşallah abartmam en çok akşamları iştahım açık nedense bişeyler yemeden duramıyorum tavsiyeniz varmı kızlar

Hosgeldin Aylin
Aksam yemegini abartmamak icin ara ogun sart
Oglen 17 gibi yersen, aksam yemegini kacta yemegi dusunuyorsun?
Kalorileri saymak icin kalori sepetini oneriyorum, kendiliginden hesapliyor herseyi, cok pratik
Bu arada yas ve kilon kac?

Hosgeldin , bende gecen hafta katıldım buraya, o iştah patlaması bende pik yapmıştı artık öyle ki 3 4 ay icinde 10 kilo alışverişmisim ve önüne geçemiyordum, gercekten insanın yedikce yiyesi geliyor, ne zamandır diyettesin bilmiyorum ama zamanla gercekten geçiyor, birde şekerli gıdalar hamurisleride insulinde ani degisim yaptıgı için insanı daha çabuk acıkırıp, iştahınızda artıyor sağlıklı beslendikce gecer diye düşünüyorum bende oyle oldu çünkü çok şükür, birde kilo vermeye başladıkta insan daha bı hevesleniyor ve özellikle abur çuburu yemek istemiyor

o zaman 1 çay bardağı az yağlı yoğurt yiyerek ara öğün yapayım belki cnm istemezde akşam yemem plan program yapınca uyum sağlarım ama bi salıveriyim ya iştah patlaması yaşıyorum toksam bile yiyorum bende kalorisepeti ni kullanıyorum yaşım 26 ev hanımıyım bi kızım var 5.5 yaşında kilom bugün tartıldım 66.6 boyum 160

hoş geldik o zaman:)
bende geçen sene çeşitli şok diyetlerle 10 kilo verip 5 ini 6 ayda geri alınca mart sonu dikkat etmeye başladım 2.5 kilosunu verdim.Tatlıya aşırı düşkünüm malesef ama dikkat etmeye başladığımdan beri azalttım.İnşallah birlikte verelim yani atalım yağlarımızı:))

Allah bagislasin
Bencede yogurt cok guzel bi fikir

+1 !
Canim nsl gidiyor diyetin? Ve ne zamandir yapiyorsun?

[1] Kepekli Kaşarlı Tost 1 adet 160
[2] Gran Pavesi 0.5 PAKET 69.5
[3] Çilek 300 gr 111
[4] Patatesli Poğaça (ev yapımı) 2 ADET 324
[5] Salam 1 DİLİM 29
[6] tamek şeftali 2 100 ml 106
[7] Kaşar Peyniri 3 DİLİM 375
[8] mercimekli köfte 1 3 adet 154

selam kızlar bugün spordan sonra yemek yemeyim dedim çilek yedim ama onu da biraz fazla yedim 300 gr kadar :/ erkek arkadasım geldi onla yanyana olunca pek kontrol edemiyorum yediklerimi ama daha dikkat etmeye baslıcam 2 gün mola yeter sanırım..bide spor olmasa mahvolmuştum sporla 500 kal gidiyo benim günde...zayıflamak istiyorumm aksatmıcam artık topiği

Selam kızlar nasılsınız?

Gündüzleri sen yoksun ama burda
Akşamları da ben fırsat bulamıyorum

Bugün biraz canım sıkkın...

evet malesef seninle az karşılaşır olduk:26:işyerinde internete filtre koydular.biçok siteye giremiyoruz.evde ancak akşamları girebiliyorum..noldu gülüm..niye canın sıkkın..önemli bişey değildir inşallah..Rabbim kimseye büyük dert vermesin..

iyiym canım..ama senden haberler kötüdiyete niye motive olamıyorsun..takımlardan birine gir tekrardan...belki faydası olur..

-1,3 kilo gitti bu hafta kizlar

tebrikleeeerrrr

bir tanesi de sanırım benim canım ben de 77.5 gördüm ve çok mutluyum....en kısa zamanda foto mu pAylaşacağım...

eeee..öyleyse..hadi bakalım..gayret hocam....fotoları bekliyoruz........

hoşgeldin arkadaşım..yeni başlayan biri için menün güzel..tebrik ederim..inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya inersin...akşam iştahı için fikir çooookkk bendeama hele diyet alış bakalım..zamanla frenleyemezsen kendini o zaman şunu yap,bunu yap diyeyim...

papatyacık...hani bu menünün sulu yemeği,salatası,yoğurtuevet 2 gün mola yeter canım..dön aramıza artık..özledik senin güzel menülerini

bu arada dünkü menüm.....
sabah:
1 dilim çok tahıllı ekmek
kk peynir
1 su bardağı yy süt
saat 11:
3 kayısı
öğle:
1 tabak taze fasülye(susuz)
1 kase cacık
saat 3:
2 tane eti form çikolata kaplı lifli bisküvi(üff adı çok uzunmuş..oysa yemesi 1 dakika sürdü:)
saat 5:
3 kayısı
akşam:
1 yumurtayla soğan kavurması
1 bardak şalgamsuyu
saat 8.30:
7-8 çilek
ortalama kalori:1050
1 litre su içebildim..belki daha içerim..1 fincan bitki çayı içtim....
bugünkü menümü de veriyim kızçeler........
sabah:
1 dilim çok tahıllı ekmek
kk peynir
1/3 yumurtalı ekmek(oğlana yapmıştım.çok canım çekti.ısırıvermişim:))
1 tane zeytin
ara:
6 erik
ara:
1 sütaş yovita erikli
akşam:
6 biber közlemesi 3 kaşık yoğurtla hazırladım(kızartma yemeyi özledim aslında)
2 parça tavuk ızgara
1 salatalık
saat 9:
1 su bardağı yy tarçınlı süt içmeyi planlıyorum

ortalam kalori:1010

Son düzenleme:
hanımlar basenlerin çok kalın burda da fark edersiniz ama sonunda 77. 500
27 yaşındayım

hedefim 60 kilo olmak....:2::2:

Cilek bisi yapmaz ustelik spor yapiyorsun merak etme
Bencede aksatma topigi canim, hatta kimse aksatmasin. Hayat paylastikca guzeldir
Bu arada yas kac?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…