Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
+1 !
Canim nsl gidiyor diyetin? Ve ne zamandir yapiyorsun?

Canım ben temmuzda dogum yaptım 77 kiloydum doğumdan sonra ama dediğim gibi 3 4 ay icinde ye iç yat anneler bizde filan bı tartildimki 87 olmuşum, dikkat etmeye başladım ama emzirdigim için cokta olmadı tabi, diyetisyene gittim ,kavitasyona radyofrenkansa filan ama ancak 3 ayda 4 kilo verebildim, en son 16 Nisan'da bu kalori sayma isine başladım o gün 83,2ydim, dün sabah tartildigimda 78,5:))) benim için Cook büyük basarı, ins devamida gelir

Ayyy kiyamam, Allah bagislasin canim benim
Hakkaten supersin, azimlisin belli, devami gelecek insallah

dogru düzgün yemek yiyemedim ablacım ev karısıktı:)) yarından itibaren aynı tempoya dönüyorum böyle iyi olmuyor hiç

Sanırım ismin gulnihal oyle anladım herkes abla diyor, bende desem olur degilmi:))
Nedense sana çok ısındım :))
Yasin kac abla ne kadar çok kilo vermissin maşallah ne kadar sürede verdin?
Bizimle tecrubelerini paylaş lütfen
Fotograftaki sensin galiba degilmi
Zaten gayet zarif duruyorsun, daha vermeyi dusunuyormusun

Ayyyy ne kadar patavatsizim, ben sormadim bile, direk abla dedim

Goreceksin 6li rakamlari ben guveniyorum sana
Hele bi gorme, cekecegin var benden

Valla çektir güzelim ben raziyim, aman iyisin bosver , bundan bisey olmaz, amaan hic o kadar göstermiyorsun , ay ama senin yüzün güzel, kilo sana yakışıyor vb sözleri söyleyenlerin yüzünden belkide bu haldeyiz degilmi:)) birilerinin gercekleri insanın suratına suratına çarpması lazım:)) bu arada sen yurt disindamiydin, nerdesin okuyormusun

Gaz verme, inan dirdirimdan kurtulamazsin he
"KILO SANA YAKISIYOR" lafindan nefret ediyorum, ne kadar sahtekarliktir bu, sismanlik kimseye yakismaz bu bir gercek. Peh
Evet yurtdisindayim canim, tam olarak Fransa'dayim... malesef.

Gaz verme, inan dirdirimdan kurtulamazsin he
"KILO SANA YAKISIYOR" lafindan nefret ediyorum, ne kadar sahtekarliktir bu, sismanlik kimseye yakismaz bu bir gercek. Peh
Evet yurtdisindayim canim, tam olarak Fransa'dayim... malesef.

aynennn kilo sana yakışıyor diyenler kesinlikle seni zayıf halinle çekemeyecek olanlardır sinir oluyorum azıcık zayıflasam ayy ne gerek var zayıfsın zaten sesleri yükseliyo zayıf olmadıgım gayet ortada yani kimi kandırıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…