Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
+1 !
Canim nsl gidiyor diyetin? Ve ne zamandir yapiyorsun?

Canım ben temmuzda dogum yaptım 77 kiloydum doğumdan sonra ama dediğim gibi 3 4 ay icinde ye iç yat anneler bizde filan bı tartildimki 87 olmuşum, dikkat etmeye başladım ama emzirdigim için cokta olmadı tabi, diyetisyene gittim ,kavitasyona radyofrenkansa filan ama ancak 3 ayda 4 kilo verebildim, en son 16 Nisan'da bu kalori sayma isine başladım o gün 83,2ydim, dün sabah tartildigimda 78,5:))) benim için Cook büyük basarı, ins devamida gelir

Canım ben temmuzda dogum yaptım 77 kiloydum doğumdan sonra ama dediğim gibi 3 4 ay icinde ye iç yat anneler bizde filan bı tartildimki 87 olmuşum, dikkat etmeye başladım ama emzirdigim için cokta olmadı tabi, diyetisyene gittim ,kavitasyona radyofrenkansa filan ama ancak 3 ayda 4 kilo verebildim, en son 16 Nisan'da bu kalori sayma isine başladım o gün 83,2ydim, dün sabah tartildigimda 78,5:))) benim için Cook büyük basarı, ins devamida gelir

Ayyy kiyamam, Allah bagislasin canim benim :nazar:
Hakkaten supersin, azimlisin belli, devami gelecek insallah :KK16:

evet malesef seninle az karşılaşır olduk:26:işyerinde internete filtre koydular.biçok siteye giremiyoruz.evde ancak akşamları girebiliyorum..noldu gülüm..niye canın sıkkın..önemli bişey değildir inşallah..Rabbim kimseye büyük dert vermesin..

iyiym canım..ama senden haberler kötü:KK19:diyete niye motive olamıyorsun..takımlardan birine gir tekrardan...belki faydası olur..

tebrikleeeerrrr:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

eeee..öyleyse..hadi bakalım..gayret hocam....fotoları bekliyoruz........

hoşgeldin arkadaşım..yeni başlayan biri için menün güzel..tebrik ederim..inşallah en kısa zamanda istediğin kiloya inersin...akşam iştahı için fikir çooookkk bende:KK1:ama hele diyet alış bakalım..zamanla frenleyemezsen kendini o zaman şunu yap,bunu yap diyeyim...

papatyacık...hani bu menünün sulu yemeği,salatası,yoğurtu:KK20:evet 2 gün mola yeter canım..dön aramıza artık..özledik senin güzel menülerini:KK34:

dogru düzgün yemek yiyemedim ablacım ev karısıktı:)) yarından itibaren aynı tempoya dönüyorum böyle iyi olmuyor hiç

bu arada dünkü menüm.....
sabah:
1 dilim çok tahıllı ekmek
kk peynir
1 su bardağı yy süt
saat 11:
3 kayısı
öğle:
1 tabak taze fasülye(susuz)
1 kase cacık
saat 3:
2 tane eti form çikolata kaplı lifli bisküvi(üff adı çok uzunmuş..oysa yemesi 1 dakika sürdü:)
saat 5:
3 kayısı
akşam:
1 yumurtayla soğan kavurması
1 bardak şalgamsuyu
saat 8.30:
7-8 çilek
ortalama kalori:1050
1 litre su içebildim..belki daha içerim..1 fincan bitki çayı içtim....
bugünkü menümü de veriyim kızçeler........
sabah:
1 dilim çok tahıllı ekmek
kk peynir
1/3 yumurtalı ekmek(oğlana yapmıştım.çok canım çekti.ısırıvermişim:))
1 tane zeytin
ara:
6 erik
ara:
1 sütaş yovita erikli
akşam:
6 biber közlemesi 3 kaşık yoğurtla hazırladım(kızartma yemeyi özledim aslında)
2 parça tavuk ızgara
1 salatalık
saat 9:
1 su bardağı yy tarçınlı süt içmeyi planlıyorum

ortalam kalori:1010

Sanırım ismin gulnihal oyle anladım herkes abla diyor, bende desem olur degilmi:))
Nedense sana çok ısındım :))
Yasin kac abla ne kadar çok kilo vermissin maşallah ne kadar sürede verdin?
Bizimle tecrubelerini paylaş lütfen
Fotograftaki sensin galiba degilmi
Zaten gayet zarif duruyorsun, daha vermeyi dusunuyormusun

Sanırım ismin gulnihal oyle anladım herkes abla diyor, bende desem olur degilmi:))
Nedense sana çok ısındım :))
Yasin kac abla ne kadar çok kilo vermissin maşallah ne kadar sürede verdin?
Bizimle tecrubelerini paylaş lütfen
Fotograftaki sensin galiba degilmi
Zaten gayet zarif duruyorsun, daha vermeyi dusunuyormusun

Ayyyy ne kadar patavatsizim, ben sormadim bile, direk abla dedim :KK9: :KK9: :KK9:

Goreceksin 6li rakamlari ben guveniyorum sana :KK19:
Hele bi gorme, cekecegin var benden :KK33:

Valla çektir güzelim ben raziyim, aman iyisin bosver , bundan bisey olmaz, amaan hic o kadar göstermiyorsun , ay ama senin yüzün güzel, kilo sana yakışıyor vb sözleri söyleyenlerin yüzünden belkide bu haldeyiz degilmi:)) birilerinin gercekleri insanın suratına suratına çarpması lazım:)) bu arada sen yurt disindamiydin, nerdesin okuyormusun

Valla çektir güzelim ben raziyim, aman iyisin bosver , bundan bisey olmaz, amaan hic o kadar göstermiyorsun , ay ama senin yüzün güzel, kilo sana yakışıyor vb sözleri söyleyenlerin yüzünden belkide bu haldeyiz degilmi:)) birilerinin gercekleri insanın suratına suratına çarpması lazım:)) bu arada sen yurt disindamiydin, nerdesin okuyormusun

Gaz verme, inan dirdirimdan kurtulamazsin he :KK53: :KK53: :KK53:
"KILO SANA YAKISIYOR" lafindan nefret ediyorum, ne kadar sahtekarliktir bu, sismanlik kimseye yakismaz bu bir gercek. Peh :KK19:
Evet yurtdisindayim canim, tam olarak Fransa'dayim... malesef.

Gaz verme, inan dirdirimdan kurtulamazsin he :KK53: :KK53: :KK53:
"KILO SANA YAKISIYOR" lafindan nefret ediyorum, ne kadar sahtekarliktir bu, sismanlik kimseye yakismaz bu bir gercek. Peh :KK19:
Evet yurtdisindayim canim, tam olarak Fransa'dayim... malesef.

aynennn kilo sana yakışıyor diyenler kesinlikle seni zayıf halinle çekemeyecek olanlardır sinir oluyorum azıcık zayıflasam ayy ne gerek var zayıfsın zaten sesleri yükseliyo zayıf olmadıgım gayet ortada yani kimi kandırıyoruz

X