Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

amin canım..türkiyedekilere fazla kızma canım yaaa...ne desinler...ya "kilo almışsın" diyecekler..ya da "zayıflamışsın" diyecekler..meselaaa "boy atmışsın" diyemezlersen aynadaki görüntünden memnunsan gerisi hikaye..

yeni başlayan birisi için güzel menü...tebrikler...bende iştahsızlık var mıydı inan hatırlamıyorum..

Kizlar aksam spor yaptiktan hemen sonra kilo verdim gorunuyordu, simdi tartida fazla gosteriyorum. Yemegin yaninda ictigim tursu suyu mu acaba odem yapti vucudumda. Moralim bozuldu

turşu suyunu çok severim..ödem yapıyorsa da umrumda değil..1-2 güne normale dönersin..anlık kilo alıp vermeler takılma bence..

Allah yardımcın olsun canım..bu azimle verilemeyecek kilo yok sende..maşallah..

bende kilo veremiyorumm ((((((((((

birkaç gün menü yazarsan arkadaşlarla beraber nerede hata yaptığını sana söyleriz canım..yeniden vermeye başlarsın..

Eti formun mısır patlaklısını öneririm çok tok tutuyor :) ya bu leslieyi ben indiremedim you tube'tan yaptım bir 12 dakka bir 14 dakka toplam 26 dakka .. 1 mile ve 1/2 mile yazıyordu ..

[1] Nesfit Sade (30 gr +125 ml yağsız süt) 1 PORSİYON 151
[2] Sütaş Ayran 1 200 ml 76
[3] Akdeniz Salatası 1 ADET 129
[4] Kepek Ekmeğe Domatesli-Beyaz Peynirli Tost 1 adet 167
Toplam : 523 kal.

Bugün canım bir şey yemek istemiyor akşama bir süt falan içerim ya da içmem bilmiyorum ..

ya kizlar ben yine iki kilo aldim ama bu sefer gercekten benim bi sucum yok yaaa... kortizon kullanmak zorunda kaldim dr yazmisti düsük dozda olmasina ragmen hemencik sisrdi beni.. bir de adet yaklasiyo belki de onun da etkisi vardir.. offf yaaaa cok moralim bozuk tam trye gitcekken.. biraktim haplari almicam gerekirse sonra alirim yaaa 3haftam kaldi bari 3 kilo versem

kortizon kullanırken tuz kullanmazsan şişirmez diye biliyorum...yine de....ilaçlarını bırakma lütfen...pirinç lapası yap...1 gün lapa 1 gün normal beslenme...bak nasıl gidecek ödemler...

noldu gülüm...hasta mısın..

Üzülme bence.. Benim annemde kortizon kullanıyor kilo da veriyor yavaş yavaş veriyor belki ama olsun.. Hiçbir şey sağlığından önemli değil.. Ayrıca o ilacın etkisi onları almayı bırakınca verirsin tekrar sonuçta sen yiyerek almamışsın..

noldu gülüm...hasta mısın..

Abla'cığım bugün hava çok sıcak toplu taşıma araçlarını da kullanınca böyle cılkım çıktı yemek yiyecek hâlim yok bu kadar yedim çok şükür hasta değilim çok teşekkürler ilgin için..

kortizon kullanırken tuz kullanmazsan şişirmez diye biliyorum...yine de....ilaçlarını bırakma lütfen...pirinç lapası yap...1 gün lapa 1 gün normal beslenme...bak nasıl gidecek ödemler...

Evet tuz kesinlikle olmamalı.. Tuzdan uzak durmalısın.

sagolun kizlar tesekkür ederim desteginiz icin.. isin kötü tarafi su: ben bu ilaci neden kullandigimi resmen bilmiyorum :44: bebk istiyoruz iste bir sene gecti coktan olmadi henüz... bi sürü test yapildi dr bi sorunun yok dedi, ayni sekilde esime de yapildi test onda da yok sükür.. dru ben sIkIstIrInca gel ben sana ilac yazayim 50 gün kullan sonra gel dedi hatta esimle gittik, neden veriyorsunuz diye sordum net bi cvp alamadik.. e benim bi sorunum yoksa kortizonla ne isim olur??? hani klomen felan olsa yine bi nebze anlarim da kortizon bu sakaya gelmez.. trde bi dr arkadasima mesaj attim sordum, o da gercekten bi sorunun yok dediyse kullanma dedi..trye geldigimde tekrar gitcem dra anlatcam durumumu bir de orda yaptircam testlerimi, burda hic memnun degilim cok üzülüyorum bu durumumuma bu sebepten biraktim ben de ilaci.. olmazsa bir ay sonra baslarim tekrar..

hımmmm...o zaman kullanma bence de..eskiden öyle değildi ama artık türkiyedeki dr lar avrupadakilerden daha iyi bence..daha bilgililer..buraya gelince iyi bi dr a git..inşallah topaç gibi bi oğlun olur..dur dur..ikiz olur inşallah..topaç gibi bi oğlan...bi de nazlı kız:))

Son düzenleme:
Merhaba kizlar, uzun zamandir sizleri uzaktan takip ediyorum.
Cok guzel bilgiler edindim sayenizde ve 1. haftamda 3 kilo verdim: Tesekkur ederim!!
Verdiginiz kilolar icin tebrikler, Rabbim devamini eylesin!
Hepimize basarilar!

ayyyyy allah razi olsun ne güzel dua etmissin yaaaa duygulandim simdi bizim bebeklerimi de bize benzerse zaten kesin topac olur dr konusunda haklisin biraz da burdakilerin türklere-müslümanlara karsi özel tavri sanirim ne cünkü tanidigi herkes ayni seyi söylüyor gelince arastirma hastanesine gitcem annemlere yakin cok eski bi kadin dogum hastanesi var.. hayirlisi olsun ne diyim..

Burda Dr ayca kayadan duymuştum çok canınız tatli istediğinde bir avuc leblebiye (tabi cok dolu degl)bir hurmayı aynı anda ağzınıza atın tam bir çikolata hissi verecek demişti denemedim ama güzel olabilir,

Bunu denedim bugün acayip tıkadı beni. Ama bir avuç leblebi diil , sonuçta onun da kalorisi fazla. 4-5 tane yedim leblebiden bir tane de hurma tamamdır

Süper fikir. Lor peyniri de güzel olur zaten. Ben de yoğurdun üzerine pul biber atıp yiyorum. Metabolizmayı da hızlandırır. Bir de lor peynire deniycem.

Cok guzel bilgiler edindim sayenizde ve 1. haftamda 3 kilo verdim: Tesekkur ederim!!
Hepimize basarilar!

Tebrikler canım. Kalori sayımı yöntemiyle mi verdin ?

Hepimize basarilar!

tebrikler canım..bye bye sarkozy cümlesine bayıldımsarkozy gitsin artık rahat rahat ermenistanında yaşasın

Tebrikler canım. Kalori sayımı yöntemiyle mi verdin ?

Tesekkur ederim
Evet gunde 1400-1500 kalori aliyorum.
Kendimi kismadan herseyden yiyebiliyorum.
20:00-20:30den sonra bisi yemiyorum.
Bol bol spor yapiyorum, gunde en az 40dk.
Bu kadar spora mecburum, cunki hipotiroit hastasiyim ve malum metabolizmam cok yavas.

tebrikler canım..bye bye sarkozy cümlesine bayıldımsarkozy gitsin artık rahat rahat ermenistanında yaşasın

Hoşgeldin hepbera'cım. Birazdan işim var ama yine yazarım sana da..
Günün güzel geçmiştir inşallah.

Ben de akşam yemeği olarak sütaş light yoğurt (125gr.lık) yedim. Pul biber de attım üstüne oh mis
Ödem atıcı çayımı da içicem birazdan...

3772 hoşgeldin canım..naptın..1700 lü kalorilere düştün mü..nasıl gidiyor diyet

hoşbuldum canım..hadi işini bitir gel...çayı hatırlattığın iyi oldu..bugün içmemiştim..dur ben de hazırliiimm

Tebrik ederim canım. Ben daha düşük kalorili besleniyorum. Bazen spor yapamadığım zaman oluyor ama mutlaka yürüyüşümü yapıyorum hergün en az yarım saat.
Ben de hipotiroit'im ama benimki başlangıç sanırım biraz düşük olabilir. Yarım alıyorum ilacımı hergün sabah.
Ama metabolizmamı hızlandırmak için elimden geleni yapıyorum. O yüzden düşük kalorili besleniyorum bir de memlekete gidinceye kadar bu kiloları vermem lazım. Memlekette de dikkat ederim diyecem ama burdaki kadar olamaz. Orda gerçi 1 hafta kalcam ama doğum günüydü yok günlerdi vs. kesin yemem gerekecek :)
Belki memleket sonrası da bir diyet olayına girerim ama şuandaki gibi düşük kalorili olmaz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…