Kahve Falı

$065.jpg $064.jpg $063.jpg $061.jpg $060.jpg $059.jpg

Yeniden ekledim.

Eklentiler

• $062.jpg
    $062.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 38
  • $066.jpg
    $066.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
sen başarmak istediğin bişeyi başarıyosun ve çok seviniyosun çokta basit oluyo bu ama başarmak istediğin daha büyük birşey var ona çok çalışman gerek diğeri kadr kolay olmuycak çnkü.iki ye ayrılmış şeyler var geçmişten yarım kalmış ama sen daima ileri bak geçmişe takılma çnkü geçmişe dönersen akranlığa girersin sen çok karartmışsın içini falın çok boğucu rahatlamaya bi süreliiğine hiç bişeyi düşünmemeye ihtiyacın var

URL=http://www.yukle.tc]
5915051.JPG
[/URL]

URL=http://www.yukle.tc]
5692053.JPG
[/URL]

benim falıma da bakarsanız sevinirim. Çok kötüyüm bu aralar. Bekarım.

sana cesitli konularda bilgi veren ve birsey anlatan biri var. güvendiğin biri ama bu kişi sana olayları oldugu gibi anlatmıyor. 1-2 defa süphelenmissin bu konuda ve süphelerin bosuna değil. sana dogru haberler getirmediği gibi senin samimiyetle paylastıklarını baskalarına taşıyor. ailede maddi olarak ufak sıkıntılar yasanıyor. ama aileden biri gizli bir birikim yapmıs. bu birikim sıkıntıları giderecek boyutta. yeni yeni haberinz oluyor bundan ama bu birikim riskli bir yatırımda. (örn : borsa gibi) ve biran önce nakte cevrilmesi gerekiyor. yoksa erime olacak. yanında olmayan biriyle dertlesiyorsun örnegin hayatta olmayan birini düsünüyorsun onunla dertlesyormus gibi ve bu seni cok rahatlatıyor ama aynı zamanda yalnızlastırıyor da.. 2-3 arkadasınla ümit bagladıgın bir iş var. önemli aasama kaydedip tamam diyecek kişiye ulasıyorsunuz ama biraz uzak kalıyorsun. geri adım atmak da zor geliyor sana.
bence geri adım atmak yerine en azından şuan oldugun konumu koru... şimdilik bu kadar.. :)

bana da bakarmısın.

Eklentiler

• $DSCN6115.jpg
    $DSCN6115.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $DSCN6118.jpg
    $DSCN6118.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 42
  • $DSCN6120.jpg
    $DSCN6120.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 35
  • $DSCN6121.JPG
    $DSCN6121.JPG
    55,2 KB · Görüntüleme: 45
bi telefon görüşmen var mühim bişi biraz şaşırıcaksın.biriyle bi anlaşma yapıyosunuz karşılıklı çalışmıyosun gliba işe fln mı girceksin ? büyük bi yer görüyorum üst düzey insanlar var burda. uzun boylu biri çıkmış sen iki şeyi çok istiyosun okuyomusun blmioırum ama iş arıyosan bulcaksın ve o işi halleettkten snrada gönl işlerin hallolucak.ferah bi falın var rahat bi insansın

mine bu fal benimmi acaba.

öyleyse harikasın. iş konusunda bişeyler var. yalnız aşkla ilgili fazla bişey çıkmadı galiba. bunla ilgili birşeyler duymak istedim de

Son düzenleme:
cnm evlimisin değilmisn blmiorum ama burda bariz bi kamlumbağa var ya evlilk var yada ev alınıcak.sen baya kısmetlsin biraz sıkıntıların varmış ama maşallah akıyo para yani. bide bebek görüyorum hamile biri var yaknlarında.biri sana yaptığın bişy yznden hesap sorucak dkkatli ol çok büyükk bi istediğğin var önüne bi engel çıkıcak aştığın anda rahatlıycaksın

ambrecim seni biri çok özlemiş yolunu gözlüyo.bi kaç yolun var önmli yerlere yolculuk yapçaksın biri çok düşünceli herkese sırtını dönmüş hiçbişeyi umursamıo.

cnm evlimisin değilmisn blmiorum ama burda bariz bi kamlumbağa var ya evlilk var yada ev alınıcak.sen baya kısmetlsin biraz sıkıntıların varmış ama maşallah akıyo para yani. bide bebek görüyorum hamile biri var yaknlarında.biri sana yaptığın bişy yznden hesap sorucak dkkatli ol çok büyükk bi istediğğin var önüne bi engel çıkıcak aştığın anda rahatlıycaksın

teşekkürler canımm:KK48:
evfliyim evet...
ee başka..diyecegin bişey varmı:KK53:

X