Kahve Falı

mine ben de falınla ilgili bir şey söyliim bari. çok istediğin bir şey kabul olacak kesinlikle. ve çok güzel bir haber alacaksın, çok sevineceksin çünkü sana doğru uçan harika bir kuş var orda. yüzünü gülümserken görüyorum falda. mutluluk var yani. bu aşkla da ilgili olabilir çünkü mahcup bir gülümseme bu. sevineceksin. çok da şeker bir kızsın, iyi bir insansın. inşallah her şey gönlünce olur. :KK71:

mine ben de falınla ilgili bir şey söyliim bari. çok istediğin bir şey kabul olacak kesinlikle. ve çok güzel bir haber alacaksın, çok sevineceksin çünkü sana doğru uçan harika bir kuş var orda. yüzünü gülümserken görüyorum falda. mutluluk var yani. bu aşkla da ilgili olabilir çünkü mahcup bir gülümseme bu. sevineceksin. çok da şeker bir kızsın, iyi bir insansın. inşallah her şey gönlünce olur. :KK71:

cnmmm çok teşkkür ediyorum inş. hepimizin herşey gönlünce olur.Aşk mevzusuda inş olur :KK16:

başın dik bir şekilde ilerliyorsun yolunda. bir de o gülümseyiş bir erkeğe duyduğun hayranlıktan ötürü olabilir. birinden hoşlanıyor musun bilmiyorum ama... o da olabilir yani. hayran hayran bakıyorsun çünkü

26112010108.jpg
yaa neden resim gözükmüyoo:KK47:

Son düzenleme:
ya sanki senin hoşlandığın; rahat umursamaz biri var gibi. ama aranıza bi şey giriyo. ya da bana öyle geldi. bi de fal için desensiz fincan tercih et :)

Mine çok istediğin bir şey varsa olacak o. Çok genel bir yorum olacak ama büyük bir kısmet geliyor sana.
Hoşlandığın biri varsa onunla diyaloğa gireceksin. Yani sanki şu anda uzaktan uzağa bakışma aşamasındasınız.
Ya da sadece sen bakıyorsun ona. Ama bir teklif var sana. Aşk var aşk. :KK52: Çok mutlu gördüm ben seni kız. :KK74: Yani epeyce uçacaksın, kalbin pır pır edecek.
Bunlar da benden birkaç sallama olsun canım. :KK54:

Son düzenleyen: Moderatör:
Mine çok istediğin bir şey varsa olacak o. Çok genel bir yorum olacak ama büyük bir kısmet geliyor sana.
Hoşlandığın biri varsa onunla diyaloğa gireceksin. Yani sanki şu anda uzaktan uzağa bakışma aşamasındasınız.
Ya da sadece sen bakıyorsun ona. Ama bir teklif var sana. Aşk var aşk. :KK52: Çok mutlu gördüm ben seni kız. :KK74: Yani epeyce uçacaksın, kalbin pır pır edecek.
Bunlar da benden birkaç sallama olsun canım. :KK54:

salladın ama güzel salladın vallahi hadi inş inş :78: iistiorum istiorummmm :KK66: çok saol cnmcım :KK69:

Öyle mi dersin... Yani bariz olarak görünen şey seni heyecanlandıran bir erkek zaten. Olacak bir şeyler inşallah.
Hadi bakalım hayırlısı olsun. :KK1:

X