Kahve Falı

Ne demek niye? sempatiksalakcinni
Uğraşmak istemiyorlardır ya da işleri vardır.
İlgilenen yok. Arada bi iki laf edip ortadan kaybolanlar oluyor ama..sempatiksalakcinni

Ne demek niye? sempatiksalakcinni
Uğraşmak istemiyorlardır ya da işleri vardır.
İlgilenen yok. Arada bi iki laf edip ortadan kaybolanlar oluyor ama..sempatiksalakcinni

canım ben görüyorum arada bakanlar oluyor ama son 4 günlük mesajlar silinmiş zaten sitede..hem belki özelden mesajlaşıyorlardır..ne bilim sen öle diyince sanki bişiy olmuş da bakmamalarının özel bi sebebi varmış gibi dedin..arada hgördükçe bakarlar..

Son düzenleme:
tekrar koyalim bari :)

Eklentiler

• $IMG_3276.jpg
    $IMG_3276.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 55
  • $IMG_3283.jpg
    $IMG_3283.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 61
  • $IMG_3285-1.jpg
    $IMG_3285-1.jpg
    8 KB · Görüntüleme: 52
çok sıkıntılı bir dönemden geçiceksin ve çevrendede iyi şeyler olmuyor ama senin için dua eden biri var biçok kötülükten koruyor

ve çok yakınında biri var gözü kalıyo sende hani o yaptıda ben yapamadım gibi gibi dikkat et derim..

ay tatlım çok mersi:)

Tourmaline bence şanslı ferah bir dönemdesin.Çevren kalabalık. hayatında ne olduysa bir bıçak gibi kesip atmışsın sanırım genel karekter özelliğin .yanyana 2 yüksek sivriçatılı bina çıkmış burada çalışan bir kadın ve erkek var bu kişiler üzmüş seni. belkide bunları kesip attın.K ve A isimli birinin yanına veya K A harfleri bulunan bir mekana gideceksin uzun boylu kilosu iyi bir bayan gönderiyorseni bu ortamda rahat ve aydınlık çıkmışsın.gelinlik giymiş bir bayan bekarsan evleneceksin. mutlu bir evlilik yapacaksın sessiz iyi biri. ama şimdi dışarıdan görsen havalı ukala dersin öyle bir tipi var.sen evliysen başka biri. geçmiştebir ilişkinde hissettiğin şeyler doğru .Yakın zamanda duvarları beyaz olan bir odaya gireceksin ve hayatın değişecek. Ummadığıngüzellikler girecek hayatına. gönlünce olsun herşey

Tourmaline bence şanslı ferah bir dönemdesin.Çevren kalabalık. hayatında ne olduysa bir bıçak gibi kesip atmışsın sanırım genel karekter özelliğin .yanyana 2 yüksek sivriçatılı bina çıkmış burada çalışan bir kadın ve erkek var bu kişiler üzmüş seni. belkide bunları kesip attın.K ve A isimli birinin yanına veya K A harfleri bulunan bir mekana gideceksin uzun boylu kilosu iyi bir bayan gönderiyorseni bu ortamda rahat ve aydınlık çıkmışsın.gelinlik giymiş bir bayan bekarsan evleneceksin. mutlu bir evlilik yapacaksın sessiz iyi biri. ama şimdi dışarıdan görsen havalı ukala dersin öyle bir tipi var.sen evliysen başka biri. geçmiştebir ilişkinde hissettiğin şeyler doğru .Yakın zamanda duvarları beyaz olan bir odaya gireceksin ve hayatın değişecek. Ummadığıngüzellikler girecek hayatına. gönlünce olsun herşey

ağzına sağlık..teşekkürler..

evet birşeyleri kesip atmak gerçekten benim kişiliğim hayatımda sevmediğim insanları hemen kesip atıyorum, hiç hayatımda tutmuyorum..ama şuaralar kesip attığım birileri yok şükür ki :))

hadi inşallah güzel şeyler olsun artık hayatımda :))

Son düzenleme:
pek net diil aama benimkinedebakarsa biri çok sevinirim

Eklentiler

• $22072010065.jpg
    $22072010065.jpg
    11,4 KB · Görüntüleme: 61
  • $22072010064.jpg
    $22072010064.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 55
  • $22072010066.jpg
    $22072010066.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 51
  • $22072010067.jpg
    $22072010067.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 52
  • $22072010068.jpg
    $22072010068.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 70
4551.jpg

4559.jpg

4563.jpg

4572.jpg

bu bir kız arkadaşımın.meraktan ölüyor.lütfen anlayan ve ciddi olanlar baksın.teşekkür ederim şimdidenopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X