Kahve Falı

bakırköyde cafe deyim diye bir yer var falcısı dıdem kahve tarot su falına bakıyor kız fena bı sey arkadaslar ısım gun tarih veriyor ben cok memnun kaldım 0212 660 10 33 zeytinlik mah.yakut sok no:36

hala ve hala aynı şeyler.. reklam kokan hareketler! burda kendi kendimize bakıyoruz, eğleniyoruz belki moral buluyoruz, böle şeylere gerek yok!

SU.AY bakabildiğimkadar söyleyim müsadenle. Hayatın ikiye bölünmüş durumda bekarsan iki kişi arasında kalabilirsin. Resimler çok küçük görünmüyor. aslında temiz bir fal.Mantık ve duygusal olara çelişkiler yaşıyorsun. Bir tarafta bir kadın bir erkekle olan olay var diğer tarafta mantıksal düşüncelerin var.ınsanlarla ayak üstü acelece yapılan konuşmalar çıkmış
7 güne kadar erkekten haber alıcaksın. Eğer bu çelişki aşk sa kalbini dinliyorsun.
ınsanlarla çok dertleşme kafan karışır. Her yaşam kendine özeldirbence.A ve K harfinden yüzün gülecek.

evolet senin fincanda sadece bir evlilik olayı çıkmış. Güzel bir evlilik yanlız bu evliliğe karışılmasından korkuluyor 2 kişi karışıyor gibi. Ama onlarda iyi insanlar. Karşılıklı iyi davranışlar mutllulupğa götürüyor.

SU.AY bakabildiğimkadar söyleyim müsadenle. Hayatın ikiye bölünmüş durumda bekarsan iki kişi arasında kalabilirsin. Resimler çok küçük görünmüyor. aslında temiz bir fal.Mantık ve duygusal olara çelişkiler yaşıyorsun. Bir tarafta bir kadın bir erkekle olan olay var diğer tarafta mantıksal düşüncelerin var.İnsanlarla ayak üstü acelece yapılan konuşmalar çıkmış
7 güne kadar erkekten haber alıcaksın. Eğer bu çelişki aşk sa kalbini dinliyorsun.
İnsanlarla çok dertleşme kafan karışır. Her yaşam kendine özeldirbence.A ve K harfinden yüzün gülecek.

aaaaa müthişsin. valla çelişkideyim. biri var ama ben korkuyourm. bilmiyorum çıkmazdayım. teşekkürler baktığın için.

Son düzenleme:
evolet senin fincanda sadece bir evlilik olayı çıkmış. Güzel bir evlilik yanlız bu evliliğe karışılmasından korkuluyor 2 kişi karışıyor gibi. Ama onlarda iyi insanlar. Karşılıklı iyi davranışlar mutllulupğa götürüyor.

hımm inşallah yaboshayallersmile çook teşekkür ederim,doğruyerimseniben

Aaaa bakılmıyor mu falaaa?Deryaderyacım bana da bakarmısın zahmet olmazsa özeline atabilir miyim? Sanki bu aralar bişiler duymaya ihtiyacım var da :1rolleyes:

$023.jpg $024.jpg $025.jpg $028.jpg

Kızlar, daha önce içtiğim fincanlardakı figürler ilgimi çekti.Yükleyip fikirlerinizi almak istiyorum. Benzettiğim doğru figür mü diye $079.jpg ılk figürü horoza benzettim.
$016.jpg 2. figür sanki Alaaddin'in sihirli lambasına benziyor.
3. figürü kuğuya benzettim.
Bu bir tanıdığımın fincanı. Silaha benzettim figürü.

Son düzenleme:

canım benim nacizane yorumuma göre çok yakında evleniyorsun, ilk fotoda herkes düğünde dans ediyor sanki, son fotodaki tabakta da bir gelin ve damat var el ele yüzyüze bakıyorlar ,kuyruklu bir gelinlik giymişsin..etrafınızda başka çiftler de var onlar da el ele tutuşmuş çok mutlular..herkes mutluluğunuzu istiyor..art niyetli birileri yok etrafınızda..
eğer sen evliysen demekki bundan sonraki günlerin düğün havasında çok güzel geçicek, çok mutlu olucaksın şeklinde yorumluyorum canım..
nacizane yorumum..hayırlısı olsun..

Son düzenleme:
bazı şekiller ilginiç geldi acaba yorumlayan olurmu?

Eklentiler

• $S3020081.jpg
    $S3020081.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 58
  • $S3020091.jpg
    $S3020091.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $S3020109.jpg
    $S3020109.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 66
  • $S3020110.jpg
    $S3020110.jpg
    9,2 KB · Görüntüleme: 47
  • $S3020118.jpg
    $S3020118.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 51
Chloes karşında hafif toblu bir erkekle oturmuşkonuluyorsunuz bu muhtemelen sevdiğin.Yaşamını etkileyen H M T kharrleri var bunlar aileden birileri.H olan kişiden yardımlar var. Ailende işler biraz karışık girdab gibi bir durum yaşıyorsun.İçine çekmeye çalışılan bir durum. Sanırım senin ilişkini olaylamayan birileri var.' erkek var kendi aralarında kavgalılar.Çalışıyorsan güzel bir iş var. çalışmıyorsanda biriş teklifi diyim. Biraz kafanı boşaltsan işte maddi olarak kazançların çok.Sevdiğin kişimi uzakta sen mi uzaklara gitmek istiyorsun . Gitip geleceksin kafan rahatlıcak. +
Biraz sakin olur bence hersöylenen söze cevap vermez susarsan 1-2 ay gibi hayatın yoluna girer.sevdiğin kişi ile aran düzelir.. Çok konuşuyorsun az biraz sus.
Ailende maddi konular yüzünden başka insanlarla konuşmalar var.

maksat muhabbet olsun:1hug:

Eklentiler

• $Fotoğraf518.jpg
    $Fotoğraf518.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 66
  • $Fotoğraf519.jpg
    $Fotoğraf519.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 68
  • $Fotoğraf517.jpg
    $Fotoğraf517.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 56
  • $Fotoğraf521.jpg
    $Fotoğraf521.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 63
  • $Fotoğraf522.jpg
    $Fotoğraf522.jpg
    9,5 KB · Görüntüleme: 57
sankiuzaklara gitmeisteği var yada taşınacaksınız.Benlenen telefon gelecek.Birtarafta masada oturan mutlu bir çift sanırım mutlu bir evlilik. sanırım sen evlisin sevdiğin biridir bu.Birde uzun boylu biri yada yaşça büyük birinin aile uzerinde baskı kurma isteği çıkmış.Belkide bu nedenle taşınma gitme isteği var.
iki yerden gelecek para işle ilgili kapı açıklığı çıkmış. Kalabalık bir ailesiniz sanırım.

sankiuzaklara gitmeisteği var yada taşınacaksınız.Benlenen telefon gelecek.Birtarafta masada oturan mutlu bir çift sanırım mutlu bir evlilik. sanırım sen evlisin sevdiğin biridir bu.Birde uzun boylu biri yada yaşça büyük birinin aile uzerinde baskı kurma isteği çıkmış.Belkide bu nedenle taşınma gitme isteği var.
iki yerden gelecek para işle ilgili kapı açıklığı çıkmış. Kalabalık bir ailesiniz sanırım.

teşekkürler canım..ne kadar kısa çıkmışkaydirigubbakcemile3
evliyim evet hemde en tazesinden..kaydirigubbakcemile

X